Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Sochaczew

Opinie o Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Ignac 2012-07-03 16:42:22
[usunięte przez moderatora] prawda!!!!!!!!!!! Pracuję od dwóch lat.Najpierw była umowa o dzieło,teraz jest umowa zlecenie!!!!!!!!!!! Ze względu,na ,,MODĘ!!!!!\" niepełnosprawnych WISZĘ NA WŁOSKU!!!!!!!!!!!!! Nic się nie należy,ponieważ UMOWA ŚMIECIOWA!!!!!!!!--------KASA SIĘ TYLKO LICZY,PRACOWNIK NIE!!!!!!!!!!!!!
anonim 2014-07-21 12:43:32
NIE POLECAM NIKOMU PRACY W ARGUS PRACUJĄ TAM OSOBY KARANE Z WYROKIEM A FIRMA MA TO WSZYSTKO W DUPIE NAWET NIE KONTROLUJĄ OSÓB KTÓRE PRZYJMUJĄ NA SKLEPY BIEDRONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jasnowidz 2015-01-08 17:38:53
WITAM
Mnie się podoba jak kawałek po kawałku rozwala argusa w łodzi kukiełka
może jeszcze troche i zaczną do firmy dokładac
zawiedzeni 2015-02-04 21:30:53
Nie polecam nikomu pracy w Argusie pod nadzorem dyrektora w Płocku.Osoba ta jest nieodpowiednia. na dane stanowisko.Nie potrafi rozwiązać problemów pracowniczych,ignoruje ich skargi i uwagi.Problemy w zakładzie załatwia telefonicznie krzykiem,strasząc zwolnieniami z pracy-wprowadza mobbing w pracy.
jasnowidz 2015-02-11 12:21:35
A nie mówiłem
W Łodzi już ich prawie nie ma
Chytry i głupi dwa razy traci i o to chodzi
Ciekawe ile dołożyli kasy dzięki kukiełce ,który rozwalił argusa w łodzi
Tak trzymać
mumia54@o2.pl 2016-01-12 19:34:16
pracuje w tej firmie 4 m oddział Łódzki i zastanwiam się czy już zmienić prace czy zotać do końca czyli do 30.06 .2016 bo ta firma po tym terminie zginie na Łódzkim rynku .zero za interesowania dyrekcji .zero informacji i zero sprawami pracowniczymi pozdrawiam dyrekcje
Zimny 2016-04-04 17:57:29
Teraz w Łodzi mamy boskiego koordynatora Ryśka. Oryginał jakich mało. Zero pojęcia, zero komputera, lenistwo, zastraszanie pracowników by kryć swoją nieudolność. Koordynator, który nie bywa na obiektach, nie robi grafików na czas. Czeski film.
mumia54@o2.pl 2016-05-02 12:38:30
Pan Koordynator w Łodzi czy taki jest ja jest pracownikiem tej firmy i nie miałem przyjemności poznać w/w wymienione osoby poznać zarzuty potwierdzam no możę nie dot zastraszania pracowników ten pan w rozmowie tef jest osobą grzeczną a jak długo będzie firma na rynku pracy bo przy takim zarządzaniu że isnteje to duży sukces Mam pytanie do dyrekcji z Sochaczewa czy kiedy kolwiek sprawdzali obiekty w Łódzi pozdrawiam
aisak8@wp.pl 2016-05-08 00:31:19
Tak firma solidnei wypłaca pensję na czas, zawszeostaniego dnia miesiąca i płaci 20% dodatku za godziny nocne.Oddaje też część kwot wydawanych na leki. Zatem na rynku łódzkim ARGUS jest jedyna firmą płacącą 20% dodatku za godziny nocne. Przyjdź do nas i przekonaj się, że piszę prawdę.Pozdrawiam - Kasia W.
mariusz 2016-10-07 09:49:20
placa tylko osoba z grupa i to jeszcze nie całość . a tak dla osoba grupa ale nie dla wsztstkich umowa o prace a tak to zlecenia za 3,4
Lysy 2016-11-26 20:00:38
Nie polecam nikomu pracy w Argusie pod nadzorem kierownika obiektòw w Warszawie przymusowe wysyłanie na urlopy bez zgody pracownika przyjmuje do pracy pijaków i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak się nachla na obiekcie lub cos Ukradnie to przyjmuje jeszcze raz
Nowy 2016-12-02 11:14:38
Fakt płacą regularnie. Gdzie jest jednak ta dopłata za godziny nocne?? tylko na umowie jest. W rzeczywistości jest jej brak. Nawet "pasków" wypłat już nie dają. Nie wiadomo dlaczego.
Zostaw swoją opinię o Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argus Sp. z o.o. Agencja Ochrony