Imperium Hotel

Pszczyna

Opinie o Imperium Hotel

były pracownik 2014-05-23 20:08:47
Właściciel nie poważny , traktuje pracowników drugorzędnie , słabe zarobki , nie polecam !!! Lepiej poszukać gdzie indziej stanowiska . Z łaską dostałam urlop
były pracownik 2015-03-25 19:13:48
nie polecam, pełne wykorzystywanie pracowników, Dyrektorka ma to stanowisko ze względu na krótkie spódniczki i dlatego że jest tego samego pokroju co szef - poniża pracowników i w ogóle się z nimi nie liczy, słabe zarobki,
były pracownik 2015-05-08 11:42:55
Pracodawca oszczędza na wszystkim, włącznie z pracownikami, w hotelu jest okropnie zimno ponieważ właścicielowi żal jest włączyć ogrzewanie. Pracownicy są wykorzystywani do wszystkich prac, nie tylko na swoim stanowisku. Nie ma umowy o pracę, wyżywienie jest płatne a zarobki dosyć niskie.
Pani dyrektor z szefem jeżdżą wspólnie na zakupy i popijają kawę w biurze (kawę trzeba oczywiście im zrobić i przynieść) Nie polecam.
Pawel O 2016-05-08 23:54:38
Kiedys pracowala tam fajna pani.kelnerka Dorota teraz jest.tylko pan Marcin dlaczego.hotel pozbywa sie takich dobrych pracownikow którzy pracowali tam długie lata? Brak usmuechu na twarzy i do radzenia czego kolwiek oj szkoda
były już gość 2016-05-24 10:16:33
Witam często jeździłem do tego hotelu podczas podróży służbowych byłem bardzo zadowolony ale zawiodłem się na tym hotelu właścicielu dyrekcji,ponieważ nieszanują pracowników starej mocnej zdyscyplinowanej ekipy już nie ma ostaraz często bywałem miałem swoja ulubioną panią kelnerke była tylko jedna zawsze miła uśmiechnięta szkoda ,żesie musiała zama zwolnić,ale jak w tym hotelu panuje wyzysk na chwile obecna jest tylko jeden kelner...śniadania niby ok ale jajecznica i parówki zimne sadzone spalone!!!! szkoda ze szefniedoceniałtego co miałna recepcjitez nie wielelepiej siedzatam jak by za kare zero uśmiechu czy porozmawiana szkoda naprade szkoda brak dobrych pracowników
adam żywiec 2016-06-16 11:13:22
proponuje zmienić kucharza i obsługę śniadań pani bardzo nie miła nie uprzejma poprosiłem o ciepła jajecznice to powiedziała ze jest w bemarze i nie zrobi bo nie ma czasu co do kuchni jedzeie podane byle jak na odczepnego no i schabow przypalonyza bardzo...
marta i pawel 2016-08-07 21:20:21
fatalna obsluga restauracji Kolacja nie dobra tlusto podane zero wyczucia smaku przez kucharza
Naszczescie.byla pracownica 2016-10-20 05:07:59
Kokosow tam nie zarobisz najnizsza krawjowa plus.nadgodziny 7/8zeta za godzine a pracujesz codziennie szczerze nie.polecam tego obiektu do pracy
Zostaw swoją opinię o Imperium Hotel - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperium Hotel