Opinie o Imperium Hotel w Pszczyna Bielska 54

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperium Hotel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Imperium Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperium Hotel w Pszczyna Bielska 54

Hejka, po tych komentarzach zastanawiam się czy do dziś już normalnie weszła umowa o pracę na recepcji i czy dalej są jakieś problemy z braniem wolnego? Jakoś od roku nikt już niczego nie pisał a ja niedługo pracy będę szukać i widziałam dawniejsza ofertę na recepcje

Były pracownik Nowy wpis

Ja tam pracowałam już dawno temu 8 lat temu nie było źle ale zwolniłam się ponieważ ciężko było dostać wolne i czasem nie wytrzymywałam docinek szefa ale ogólnie patrząc teraz to była najlepsza praca jaką miałam i czasem żałuję że się zwolniłam sama

Wanda Nowy wpis

tej wspomnianej starej ekipy sprzed paru lat już całej nie ma? pytam, bo tak jeden z gości pisał kiedyś i wskazywał, że trochę z tego powodu żałuje. a obecni pracownicy jakie mają zdanie na temat pracy? jeszcze rok temu pisano o braku umowy, nie wiem jak wtedy z tym było ale jak jest teraz? pytam, bo zastanawiam się nad pracą w sezonie letnim, co wiecie o przyjęciach teraz w lipcu? jakie stanowiska mogą byc dostępne?

Klient Nowy wpis

Kiedyś 7lat temu była stara ekipa i wszystko było super pani śniadaniowa miła grzeczna zawsze miała czysto bufet czysty dokładany na bieżąco kelner ogarnięty pokojowe ogarnięte szybkie recepcja na poziomie szkoda że nie ma starej ekipy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Imperium Hotel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
kaszanka

Dalej praca w hotelu taka nieciekawa jak opisywano wcześniej? Szef seksista, praca za minimum? Mam rozmowę w sprawie pracy na recepcji i zastanawiam się czy warto.

Byly
@kaszanka

Tak. Dalej to samo. Nic się nie zmienia. Praca za minimum, szef nie powiem jaki. Nie polecam chyba że chcesz zacząć chodzić do psychologa między zmianami w tym hotelu

Czy Imperium Hotel ma ściśle ustalone godziny pracy?

tak

Była pracownica

Młoda i (usunięte przez administratora) byłam, że za takie pieniądze pracowałam. Recepcjoniska zajmowała się wszystkim - dokumentacją, sprawdzała pokoje, wycierała podłogi. Szef bardzo specyficzny, potrafił nieprzyzwoite teksy opowiadać, gapić się, był także bardzo nieprzyjemny. Załaoga jakoś nadrabiała, ale z tego co wiem to już tam dawno nikt nie pracuje. W czasie mojej pracy kilka dziewczyn było na rozmowie na recepcję, ale zaraz rezygnowały, kelnerki to samo. Wiecznie kogoś szukają, to chyba coś znaczy.

Była pracownica_jj
@Była pracownica

Zgadza się, stawka minimalna krajowa, 12h pracując prawie cały tydzień pod rząd. Szef oprysliwy, nieuprzejmy, siedzi na hotelu od samego rana do samego wieczora i patrzy na ręce, uwagi co chwila jak bardzo nieogarnięci są jego pracownicy i nic nie rozumieją. Umowa zlecenie na rok bez możliwosci przejscia na umowę o pracę i zwalniają po max 3 miesiącach bez wcześniejszego uprzedzenia. Co chwila kogoś szukają bo nikt nie spełnia oczekiwań wygórowanych przez szefa któremu trzeba się non stop podlizywać.

Wojtek

Ile zarabiają na recepcji ?

Była pracownica_jj
@Wojtek

minimalną krajową

jan

Pokoje duze podloga brudna, personel bardzo niemily sniadania przygotowane bardzo tanim kosztem ten kto chce miec troche poszanowania jako klient to niech poszuka sobie cos innego polecam bardzo dobra kuchnie i obsluge Hotel Kuban w Pszczynie

Prawdziwa

A więc o faktycznej sytuacji w tej firmie powinno Wam już mówić to ile razy w miesiącu poszukują pracowników. Od lat drodzy! Od lat! Szef specyficzna osobowość, trochę nad wyraz,,energiczny" i nie do końca uczciwy. Większość kwesti,,na pysk" A przy wypłacie ,,kukuk" i tutajże Nasze wielkie zdziwienie. Pani wicedyrektor (?!) Totalnie nie ma szacunku do innych, bardzo olewacka kadra zarzadzajaca za nic mająca szacunek do innych. Kwestia sanitarna obiektuto również zabawna sprawa. W tamtym miejscu powinno się zastanowić czy wiedza co znaczy bhp i czystość. Praca za psie pieniądze. Kto widział kucharza pracującego za 15 zł/h A fizycznie 12 zł/h w dniu wypłaty?! Idąc tym tokiem myślenia stawka godzinowa dla sali pewnie wynosi 8 zł/h A pokojowej 4zl/h? Haha. I choćby nie wiem ile osób tutaj napisało pozytywne opinie to w to nie uwierzę. Obiekt w dużej mierze typowy PRL. Pozdrawiam

Arek

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wskazówki przed ewentualną rozmową??

Jaka jest kultura pracy w Imperium Hotel? Obowiązuje typowy dress code?

trala

Obowiązuje dress code w postaci koszuli i spódnicy :) aktualnie pracuję tu od kilku miesięcy i nie narzekam.

Cecylia

@zzzz Nikt nie twierdzi, że jest idealnie ale przy zaangażowaniu odpowiednim nikt nie ma powodu do narzekania.

Firma dobra , z bardzo dobrymi opiniami na portalach branżowych. Może coś jest nie tak z pracownikiem?

zzzz
@Karolina

polecam zacząć tam pracować, a zobaczy się z kim jest coś nie tak, bo napewno nie z każdym byłym pracownikiem ....

jupi
@Karolina

co ciekawe cały czas szukają tak do pracy. Nikt nie chce tam pracować? Ciekawe dlaczego. Taka rotacja personelu? Ciekawe dlaczego.

dona

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. Chciałby się napisać więcej, ale komentarz byłby tak nafaszerowany wulgaryzmami, że nie przeszedł by przed "ręce" moderatora.

iks igrek zet

I jak tam informacja na froncie? :D

Joanna

Czy to jest prawda że w hotelu jest szkola

Cos nie cos

Jesli chodzi o zatrudnienie w hotelu to nie polecam nikomu zenada wszechwiedzacy szef ktoremu wydaje sie ze pozjadal wszystkie rozumy opryskliwy traktuje wszystkich jak baranow klamca manipulator itp ludzie w hotelu ok lecz nie wszyscy sa tak zwane Czopki!!! Którzy wchodza bardzo gleboko bez wazelinki

Joanna

@klient, @jagoda a jakie dokładnie zmiany można zauważyć w Imperium Hotel po zmianie kadry zarządzającej od strony klienta, jak i pracownika? @inez kto ma zakaz wypowiadania się i z jakiego powodu? To potwierdzone informacje? Informacje, które nie są prawdziwe mogą zostać usunięte przez admina.

Konrad

Czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego nikt nie pisze?

inez
@Konrad

mają zakaz wypowiadania się :D

Zostaw merytoryczną opinię o Imperium Hotel - Pszczyna

• Jak się pracuje w Imperium Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Imperium Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Imperium Hotel
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.

Imperium Hotel