Opinie o Corporate Image Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Corporate Image Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Corporate Image Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corporate Image Sp. z o.o. w Warszawa

Zainteresowany Nowy wpis

Firma poszukuje kilku kandydatów na różne stanowiska, czy ma to związek z rozwojem firmy, czy pracownicy firmy się po zwalniali, albo zostali zwolnieni. Jaka jest atmosfera w firmie.

Zuzanna Nowy wpis
@Zainteresowany

No właśnie, to dobre pytanie, bo faktycznie są te rekrutacje. Jak wygląda rotacja i ile % z tego to osoby zwolnione, a ile % to osoby same odchodzące? I jak to są rekrutacje na różne stanowiska, to z czasem jak zatrudnię się na jedną posadę, ale mi się nie spodoba, to będę mogła zmienić posadę na inną?

Tu ktoś pisał, że problem z feedbackiem jest po rekrutacji a czy ktoś był na rozmowie jako operator ploterów tnących, co szukają? Chciałbym wiedzieć o co pytają mniej więcej i co oferują. Ta stawka proponowana w ogłoszeniu rzędu 4000 to sama podstawa? Dzięki jak coś.

ON Nowy wpis

Proszę nie kupować żadnych koszulek w firmie Corporate Image. Odmawiają jakiejkolwiek wymiany bądź zwrotu produktu, nawet jeśli jest niezgodny z zamawianym rozmiarem.

Mariza

Jak wyglądają zarobki jeśli chodzi o pracowników sklepu internetowego tej firmy? Czy praca jest między godziną 8.00 a 17.00, czyli 9 godzin dziennie?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corporate Image Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Grafik - Operator DTP ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Zniesmaczona

Niestety firma nie podchodzi poważnie do kandytatów. Na rozmowie wszystko pięknie ładnie, chętni żeby podjąć współpracę mówią ze zadzwonią aby potwierdzić przyjęcie i zero kontaktu. Ani wiadomości ze dziękują za udział w rekrutacji ale nie czy tak aby człowiek wiedział na czym stoi. Skoro tak podchodzą na samym początku to obawiam się ze współpraca również mało owocna i firma to typowe (usunięte przez administratora) wraz z pracownikami na „ stanowisku” :).

TK
@Zniesmaczona

Ciężko komuś powiedzieć w prosto w twarz, że się nie nadaje, nie ma kwalifikacji albo po za daleko mieszka i będzie miał problemy z dojazdem.

Ewelina
@TK

No ja właśnie czegoś takiego nie rozumiem. Już by serio mogli zrobić jakąś wirtualną kartkę pocieszenia wysyłać ludziom na maila i tyle. W sumie chyba opatentuję to może.xd Czy wszystkim odrzuconym kandydatom podobałaby się taka kartka?

AAA

Jak wygląda praca na stanowisku biurowym w tej firmie? Mam na myśli oczywiście atmosferę, kierownictwo itd.

Ile jest zmian w Corporate Image Sp. z o.o.?

Praca jednozmianowa

Student

Miałem prace wakacyjną. Super firma. Polecam na praktyki albo i na dłużej.

Alexy

Bardzo słaba obsługa. Nie odpowiadam na wiadomości. Dostarczono dużo brudnych i wadliwych towarów. Prośby o dobre spakowanie nie są odbierane. Numer śledzenia również nie jest podany. I ciągle wskazują zły adres dostawy i numer telefonu. Nie polecam.

Aneta

Różne widzę tutaj opinie o Corporate Image, niestety nie wszystkie pozytywne i to jest odrobinę martwiące. Powiedzcie, czy aktualnie to dobre miejsce pracy i warto wysłać aplikację. Jak firma zniosła pandemię koronawirusa? Zależy mi na jak najnowszych informacjach.

Parówa

Tylko (usunięte przez administratora)czerpią wiadomości z tego serwisu. Dobrze pracujesz to borze zarabiasz. Opierdalasz się to wylatujesz. Nikt nie będzie na ciebie robił. Dobry drukarz wyciąga 4500 na rękę. W magazynie 3500 a i 4500 też się trafia jak dobry sezon. Normalni ludzie. Pracowałem 10 lat i nie narzekam.

Wanda
@Parówa

Wszystko ok, ale dobrze byłoby, gdybyś przy następnej okazji postarał się używać tu bardziej kulturalnego słownictwa. Skoro spędziłeś aż 10 lat w firmie Corporate Image, to chyba można śmiało powiedzieć, że warto byłoby spróbować tam swoich sił. A jak to tam wygląda, jeśli chodzi o możliwości rozwoju zawodowego?

Gabryś

Owszem negatywne okreslenie, ale niestety taka jest prawda. Na umowie wpisywane jest konkretne stanowisko,a w rzeczywistosci pracuje sie na kilku I to za byle jakie pieniadze, po 9 godzin dziennie.Wstyd! Od dawna ta firma nie ma zadnych pozytywow.Jedynym plusem BYLA ZGRANA,PRACOWITA I KOMPETENTNA zaloga, ktora juz odeszla. O czym to swiadczy?

Kamil
@Gabryś

Znasz może powody, dlaczego zgrany zespół pracowniczy w firmie Corporate Image rozpadł się? Kluczowymi czynnikami na podjęcie decyzji przez zatrudnione osoby o odejściu z firmy były warunki zatrudnienia, czy może inne aspekty? Podziel się z nami tym, jak to wyglądało, aby uzupełnić swój poprzedni komentarz.

Jamnik szorstkowlosy????

W zadnym wypadku nie polecam tej firmy!!! To co tam sie dzieje, przechodzi ludzkie pojecie! Pracownicy sa doslownie wykorzystywani przez pracodawce! Najlepiej jakby jedna osoba pracowala na 5 stanowiskach za marne pieniadze!

Kamil
@Jamnik szorstkowlosy????

Wykorzystywanie przez pracodawcę pracowników to bardzo negatywne określenie i dość ciężki zarzut. Czy mógłbyś przybliżyć, jak to wygląda w przypadku pracy w firmie Corporate Image i na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? Czy w trakcie Twojego zatrudnienia nie zauważyłeś żadnych pozytywnych aspektów tego miejsca pracy? Zachęcam, abyś uzupełnił swoją opinię w tym zakresie.

Agata

@Robert, fajnie, że jesteś zadowolony, jednak możesz opisać szczegółowo, jakie konkretnie aspekty pracy w firmie Corporate Image sprawiły, że wyraziłeś się w taki sposób o tym miejscu pracy? Napisz swoją opinię tak, aby była bardziej wiarygodna. @Bolo, czy w związku z trudnymi warunkami i obecnie panującymi wysokimi temperaturami na dworze firma Corporate Image zarządza jakieś dodatkowe przerwy od pracy, dla swoich pracowników? @Kasia, czy możesz przybliżyć, jak rozliczany jest pracownik na opisanym przez Ciebie stanowisku? Ile czasu przerwy przysługuje, dla osób zatrudnionych w tej firmie?

Gogol

Bardzo dziwna sytuacja. Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca a tu piszecie takie negatywne opinie?

Jacek i Agatka
@Gogol

Gogol, od kogo słyszałeś pozytywne opinie? Nie sadzę, ze od pracowników... prawie cała wieloletnia załoga juz w zasadzie odeszła, ciekawe dlaczego :) ? Ludzie przychodzą i szybko odchodzą, bo w firmie panuje ogromna niesprawiedliwość oraz okropne warunki i atmosfera. Przyjdz, przekonaj się... dobre opinie wystawiają pewnie tylko wazeliniarze, a takich tam niebrakuje :)

Miałam okazję tam chwile pracować i potwierdzam warunki, a w zasadzie to pseudo warunki... Bolo, zapomniałes/as dodać, że toaleta jest płatna, jak równiez śniadania czy krótka przerwa. Te ich karty magnetyczne do "odbijania sie" przy kazdym wyjściu sa śmieszne, nikt nie ma wpływu na to jak zostanie rozliczony, poniewaz wynagrodzenie czesto sie po prostu nie zgadza. Pani kadrowa komentuje to w ten sposób, że tak jej system pokazał :) dobre co ? Masakra, absolutnie nie polecam!

Bolo

To nie jest zakład pracy tylko raczej (usunięte przez administratora) Warunki nie do zniesienia, szkodliwe opary są dosłownie wszędzie, w lato ponad 40 stopni, woda raz jest raz nie ma, a jeśli już łaskawie kupią to można w niej parzyć herbatę. Wentylacja kiepska, śmierdzi, brudno, bo nikt nie umie sprzątać po sobie, w toalecie dosłownie stado much! Wieloletni pracownicy mają glodowe stawki, czyli takie same lub niższe niż obywatele z Ukrainy, którzy dodatkowo sa niezwykle doceniani choć nie mają w ogóle kompetencji. Nie wiem dlaczego tak się dzieje... może szefostwo ma dodatkowe profity za zatrudnianie obcokrajowców? I tak połowa ludzi pracuje tam bez umów, a jeśli już posiadają to tzw simieciowe. Przyjmują wszystkich, wiec każdy może się przekonać na własnej skórze.

Witek

Zastanawiająca jest ta cisza?

Jasiek

Może wiecie jakie oferty pracy ma firma?

Robert

Dobra praca = do płaca :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Corporate Image Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Corporate Image Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corporate Image Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corporate Image Sp. z o.o.?

Corporate Image Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Szczęśliwicka 57
    02-353 Warszawa

Corporate Image Sp. z o.o.