"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

bold

Słyszałem złe i dobre opinie o firmie feniks jestem ciekaw jak wygląda praca w tym zakładzie.

@bold

Po prostu jak ktoś lubi pracować na Akord i jest w pełni sił to będzie pisał dobre opinie a jak ktoś takiej pracy nie lubi to po okresie próbnym się zwolni a nawet niektórzy się zwalniają sami już nawet po miesiącu. Ten komentarz oceń sam co o tym sądzisz

I ma kumpla majstra co przydzieli mu opłacalną robotę . Jak nie kumplujesz się z majstrem albo mu nie odpalisz działki to nie dostaniesz opłacalnej roboty

Czy Feniks Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracow

chyba, że ci będą kazać zostać to nie ma wyboru

Nie ma jest to nietypowa zmianowość

Hej, czy w firmie Feniks Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

X

Kto zgadnie co komisja znalazła w szafce Lisa to stawiam szampana

Tylko lisowi w banknotach 7777

Bdb
@X

Co znaleźli?

aldona

????????

Płacą ale trzeba samemu sobie zapisywać żeby nadgodziny oraz jest to praca tylko na Akord i to też trzeba sobie zapisywać i praca na Akord jest zespołowo że wtedy dzielą ilość mebli na osoby jak także ile jest uszytych materiałów na tapicerkę dla każdej kanapy.

Blondi

Tej całej Carycy to słuchać się nie da. To praca na Wolnym Dworze za ciężka, to ludzie tacy owacy, kasa też za mała. W Skarszewach też się jej mieszka niedobrze. Dlaczego Caryca, ponieważ posiada ogromne doświadczenie niekoniecznie na polu zawodowym czym się regularnie chwali. Znowu ma kolejnego faceta w krótkim czasie, który okazał się jej utrzymankiem i już myśli o kolejnym modelu, ale nas na zmianie ten akord miłosny nie obchodzi aż uszy puchną. Jak ci źle to wracaj do siebie na wieś paść Gęsi chociaż obawiamy się że nawet do tego się nie nadajesz.

U
@Blondi

Wbrew pozorom do wypasania gęsi też są potrzebne kompetencje . Jak ona zajmie się drobiem to połowa ucieknie a druga połowa zdechnie z głodu. Sprawy sercowe to rodzinne ????????

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?

A pracownicy tak samo sobie chwała jak klienci?

Sewer
@Marek

Stare wygi jeszcze coś tam zarabiają , reszta robi za (usunięte przez administratora) .ludzie robią bo nie ma nic w okolicy to normalny (usunięte przez administratora) . Wszędzie inwigilacja i (usunięte przez administratora) . Fatalna atmosfera

MAks

Słyszałem opinie że można testować kanapy z niejedną Panią ;)

KULFON
@MAks

No cuda się tam dzieją, ostatnio jakaś baba z wieźniem dokazywała w kiblu,a oni twierdzili że tylko rozmawiali I patrzyli sobie w oczy,boże normalnie romantiko fantastiko????

MAks
@KULFON

Czyżby nie Pani M.G?

@MAks

O jakich testach mówisz? Czy firma prowadzi rekrutację do działu testowania kanap? Proszę rozwiń swoją wypowiedź bo na innych portalach nie mogę znaleźć ogłoszeń o pracę w tym dziale.

V v v
@MAks

Gwizdał na ludzi , pił w pracy . Zamiast go zwolnić to wysłali majstra na urlop . On handluje meblami z pracy i wszystkim co da się wynieść . Nikt tego nie widzi

Do vvv
@V v v

Wazelina i gumowe ucho pił w pracy rozbił samochód po alkoholu wynosił meble , narzędzia i różne rzeczy dawał bratu do sprzedaży. Handlują wszystkim co da się wynieść z pracy bo kochanka kosztuje i damską torebkę przytulił. Za młodu w kryminale siedział za włamanie do sklepu

Przysłowia polskie
@Do vvv

Nosił lis razy kilka ponieśli i wilka .

Olcia
@Przysłowia polskie

A ja z tej okazji zapraszam na grila . Będzie szampan, karkówka.... warto było czekać

@Olcia

Ktoś z Was wie, czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Zastanawiam się, czy sytuacja kadrowa jest stabilna.

@Edward

Czemu się zastanawiasz czy sytuacja kadrowa jest stabilna ? Gdybyś był pracownikiem to byś wiedział i nie pytał . A jak jesteś z konkurencji to co ciebie to obchodzi ? Ty jesteś z tej firmy Go Work , zadajesz głupie pytania i podpuszczasz ludzi do pisania . Jak szukasz pracy to przyjdź i zapytaj a nie interesuj się czy sytuacja kadrowa jest stabilna

Olcia
@Edward

Zapytaj lisa czy sytuacja jest stabilna.

Bajki dla najmłodszych
@Przysłowia polskie

Chodzi lisek Chodzi lisek koło drogi, Cichuteńko stawia nogi, Cichuteńko się zakrada, Nic nikomu nie powiada.

2 zmiana
@Do vvv

Pił i sprzedawał wódkę w pracy i jak się skończyła to pojechał do sklepu i rozbił samochód. A policja gdzie ? Powinien siedzieć jak za młodu siedział

Czarna wołga
@Edward

W gazetach i na kuroniówce są ogłoszenia na stanowisko Lider zespołu na tapicerni . Wymagania : gwizdanie , 777. Dobra pensja , służbowy passat

X
@V v v

Nie majstra tylko Lidera zaspołu

Broszka
@Olcia

Olcia , Olcia warto było czekać . Cierpliwość popłaca a niegodni sami się eliminują . Teraz będzie kanałami chodził albo nocą

@Ccc

Pytam, bo osoby zainteresowane zatrudnieniem chętnie dowiedzą się jak wygląda realne zatrudnienie i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie. Jeśli możesz napisz więcej na ten temat.

Bdb
@Do vvv

Coś masz źle info radzę się douczyć przed wypowiedzią bo to są pomówienia .

k.szyszko

Producent mebli tapicerowanych o wysokim standardzie!!! Składałem reklamacje niestety ,poniewaz naroznik uszkodzony był w transporcie. W dniu zgłoszenia reklamacji telefon z firmy. Szok!!! 2 godziny temu byłem w sklepie a tu nagle telefon... Rozmowa z osoba odpowiedzialna za reklamacjeprzebiegła bardzo profesjonalnie. Polecam kazdej firmie taka obsługe:) Reklamacja trwała 3 dni:) nawet nie odczułem braku elementu. Rekomendacja serwisu na 5 z +:)

@k.szyszko

Tak,tak,niewiem czy bedziesz na tym komplecie spał(a),czy bedzie tylko stał w salonie,ale jesli bedziesz na tym czyms spac to wyrazy wspolczucia,porażka,

k
@Zainteresowany

do spania słuszy sypialnia a nie mebel wypoczynkowy

Axel
@k.szyszko

Pierwszy raz w życiu czytam że ktoś jest zadowolony z reklamacji . Kupuje niwy mebel , rodzina czeka , mieszkanie przygotowane , urlop żeby być przy odbiorze, opłacona ekipa do wnoszenia a tu REKLAMACJA i nabywca jest zadowolony . Co za bzdury ktoś tu wypisuje . To mi wygląda na totalną ściemę . Pewnie dział reklamacji sam sobie wypisuje pochwały . Ściema i jedna wielka lipa .

Miłosz

Szczerze nie polecam! Za tę podkładanie dokumentów inblanko taką firma nie powinna istnieć!

Xyz
@Miłosz

Co co kazali podpisać ?

Dzięki Mariusz, super że na święta dostaliśmy premię.Były nadgodziny, największy obrót miesięczny w roku, to i się Nam należało.Bóg zapłać.Dobrych ludzi poznaje się w biedzie, dobrze, że Was mamy.

Bbb

@Ccc i co dalej jest tak mało pracy ,że potrzebna jest redukcja etatów?

Natalia
@Bbb

Drogi Bbb . Twoja wypowiedź jest bardzo niejasna . Czy mógłbyś to sprecyzować ? Zastanawiam się nad zmianą pracy a ty wspominasz o zwolnieniach w firmie . Ostatnie publikacje wyników finansowych są bardzo słabe . Bardzo mocno wzrosło zadłużenie krótkookresowe . Jak to przeczytałam to zrezygnowałam . Wolę dojeżdżać ale praca przynajmniej w stabilnej firmie

J23

A czy ktos slyszal zeby tam szlo sie dostac do pracy po ukladach

GRUBO

Jak tam (nowa) ekipa od P . XD :D

@GRUBO

Masz na myśli nowy zespół pracowników? Są może przyjęcia do pracy, bo nie znalazłem żadnych ofert w sieci. Jeśli masz jakieś informacje to daj znać.

@Edward

Edward i Agata przestańcie podpuszczać ludzi . Wy tu nie pracujecie . Jesteście z tej firmy Go Work i zawodowo podpuszczacie ludzi żeby tu coś napisali . Co was to obchodzi jaki nowy zespół . Tu nie ma żadnego nowego zespołu , raczej będzie redukcja bo mało pracy . Zajmijcie się swoimi sprawami albo załatwicie nam zamówienia

@Ccc

Informacje o warunkach zatrudnienia, które są zamieszczane na tym forum są bardzo ważne, bo pomagają przyszłym pracownikom poznać realne zasady pracy w firmie, dlatego zależy mi żebyś napisał, co sądzisz o zatrudnieniu. Każda uwaga będzie istotna.

Edward pompuj , pompuj . I tak nikt tego nie czyta

Buba
@GRUBO

A ten co gwizdał na ludzi to z jakiej był ekipy ? Majster kleptoman

Sam boss90

(usunięte przez administratora) połączenia trzeba ,sobie radzić po 22 samemu (usunięte przez administratora) a nie przewoźnik !

Klawisz
@Sam boss90

Spokój nie kłócić się bo wypuścimy do was Krzyśka E. to was uspokoi

Agata
@Sam boss90

Nie jest dla mnie jasna Twoja wypowiedź. Czy możesz nam dokładniej wyjaśnić co miałeś na myśli. Pamiętaj proszę aby przestrzegać regulaminu serwisu, który znajdziesz na stronie https://www.gowork.pl/regulamin. Czy godziny pracy nie są dla Ciebie uciążliwe? Ważna jest dla nas również kwestia wynagrodzenia. Czekamy na więcej informacji.

Krzysztof

Niestety typowa polski producent , jak juz wczesniej napisal duzo obiecuja a potem tylko same (usunięte przez administratora), nie dotrzymane terminy , i wybrakowany produkt . Nie polecam tego producenta . Kupilismy naroznik za 6900 zl , po szeciu tygodniach oczekiwania dostarczono mebel , oczywiscie zplacilismy przy dostawie , wieczorem po rozpakowaniu okazalo sie ze material ma skaze , w innej czesci jest malo wypelnienia a jeszcze innej kompletnie zle zbudowany . Zglosilismy na drugi dzien reklamacje i tak juz niemal ze miesiac i nie mamy ani naroznika ani pieniedzy .

Ela
@Krzysztof

Witaj w klubie . Nie jesteś pierwszy (usunięte przez administratora)przez tą firmę . Jak do nich zadzwonisz to obiecują a i tak nic nie robią .

Aaaaaa
@Krzysztof

Napisz z kim załatwiałeś reklamację. Albo ja trafiłem na jakiegoś niekompetentnego albo już nie wiem co zrobić . A może lepiej od razu z dyrektorem rozmawiać ? Co polecacie

Gutek

Mam inną opinię o firmie. Może nie jest idealna ale przesadzacie z takimi oskarżeniami.

Martyna

Żal za utracona pracą jest inspiratorem do pisania złych opinii? Dziecinne podejście do tematu.

Zuzanna
@Martyna

Czy to prawda że jeden z więźniów poniósł śmierć podczas pracy w firmie ?Co było powodem śmierci? Czy kierownictwo firmy poniosło konsekwencje ?

Kolega
@Zuzanna

Prawda on miał rodzinę żona i dwoje dzieci straszna tragedia osierocił rodzinę

Szyna
@Zuzanna

Miał pracować w firmie a pracował na budowie na czarno naczelnik więzienia pewnie o wszystkich machlojach wiedział. Jechać z naczelnikiem

Ghost

Pozazdrościć takiego PR. To normalne że wpisy robią w zasadzie niezadowoleni. Brak pozytywnych nie martwi. Choć to o kanapach i testowaniu....no he he pozytyw. Gratulacje dla właścicieli i kadry zarządzającej. A przyznam że pracuje w niedalekiej konkurencji. Szacunek.

Słonko
@Ghost

to nie prawda że tak dobrze nikt kto pracuje tu nic nie napisze ze strachu ja pisze bo już mam inną pracę . Nie chcę źle mówić bo może trzeba będzie tam wrócić ale dużo ludzi odchodzi

Arek

Feniks ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Wiktor

Może doceńcie, że firma jest dobra?

@Wiktor

Dobra? Serio?

Dora

Słyszałam ze kontrola jakości zatrudniona jest przez firmę zewnętrzna jak mniej więcej wyglądają tam zarobki? I jak wyglada atmosfera w pracy??

Marianka
@Dora

Nerwowo najbardziej na kontroli jakości . Raczej trudne warunki

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ