brak logo

Stomil S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego

Bydgoszcz

Opinie o Stomil S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego

pracownik 2015-02-04 23:21:26
totalny bałagan na wydziale P2,był fachowiec to się nie podobał górze
2
param 2015-08-17 19:20:58
Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma nie radzi sobie zbyt dobrze. Miejmy nadzieję , że niedługo ten trend się odwróci i zejdą z powrotem na właściwą ścieżkę. Powiedzcie proszę jak wygląda cała sytuacja dokładnie bo z tego co widziałem to póki co było jedynie jakieś przebąkiwanie , a i ja miałem szczątkowe informacje
2
emeryt 2015-09-09 09:44:06
Ilosc osob umyslowych 150, ilosc osob fizycznych 150 , zarobki kierownictwa i dyrektorow 5000-6500, zarobki robotnikow 1500-2000 żenujące. Pracownik na produkcji zarabia 2 razy wiecej niz wykwalifikowany fachowiec. Na temat podwyżek nie ma co dyskutować najniższa krajowa. Ludzie na dole zasuwają na ten zakład a kierownictwo go niszczy. Nikt tu niechce przyjsc do pracy.Totalny balagan i chaos.Cud że ten zaklad jeszcze funkcjonuje.
3
pros 2015-09-16 22:28:47
To że ktoś jest kierownikiem czy dyrektorem, jest równoznaczne z tym że zarobki też będą na wyższym poziomie niż zwykły robotnik fizyczny, żeby być robolem przysłowiowym nie potrzeba posiadać wiedzy takiej jaką ma właśnie kierownik czy też dyrektor, a jak ktoś chce to może założyć swoją firmę, też będzie dyrektorem.
technolog 2015-10-10 21:51:48
Pracowałem w STOMILu wielw lat - jak ktoś chciał sie nauczyc fachowej roboty to mógł sie tutaj nauczyc. Praca bardzo cięzka fizycznie i intelektualnie. Skomplikowany park maszynowy, wielowydziałowy zakład. Porzadek to tam był do 2010 roku - potem zaczęli odchodzic fachowcy - dyrektor produkcji, gł energetyk, ludzie z działu sprzedaży, gł mechanik, dyr finansowy. Zostali karierowicze w radzie nadzorczej którzy dbali o swoja karierę a nie dbali o zakład. No i jest rezultat - przychody 55 za 2014 i strata 0,5 mln zł , a były 75 mln zł. ale bilety na EURO za 270 tys na polecenie rządu zostały kupione a RN tego nie zauważyła ???? . obniżenie kapitału akcyjnego Spółki o 30%
5
remek 2015-10-17 01:43:07
przemysł gumowy nie jest już tak popularny jak kiedyś, wiec nie dziwi mnie, że firma ma coraz mniej klientów, ale jednak warto u nich kupowac chociażby ze wględu na cene i na sposób w jaki podchodzą do klientów. Cały czas promują się i to chyba cały sekret tego przedsiębiorstwa, że nie odpuszczają i dają nowe promocje.
TK 2015-12-02 07:54:37
Tylko w tym problem, że nie wszyscy Kierownicy i Dyrektorzy w tej firmie posiadają wiedzę i umiejętność kierowania zespołem. Tu nie liczy się wiedza a układy.
2
OliFka 2015-12-04 11:52:19
@TK możliwe, nie wykluczam, ale jaka dobra firma patrząca przyszłościowo zatrudniłaby na stanowisko kierownicze kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia i po prostu nie nadaje się na to stanowisko? To byłby strzał w stopę dla takiej firmy.
PSAK 2015-12-18 17:42:51
Pracowałem 9 lat w Stomilu SA i oprócz utraty zdrowia nic specjalnego człowiek się nie dorobił. Zakład jest sterowany odgórnie i w zależności od wyniku wyborów do sejmu zmiena się prezes, a potem ten prezes wciąga swoich. Oczywiście zaczyna się remont bura dla prezesa. Potem dla świętego spokoju prezes daje podwyżkę szefom związków zawodowych, a na terenie Stomilu działją trzy. To już oddzielna patologia. Taki szef dostaje 2500 tys netto (w 2013), przychodzi raz w tygodniu do pracy na fikcyjnym stanowisku, albo wcale i udaje, że walczy o pracowników. Potem cała administracja w biurowcu - po cichu w biurach dostają podwyżki w zależności od stopnia lizusostwa z nowymi prezesami itd. Produkcja to w większości archaiczne metody i maszyny sprzed 90 lat. Jedynie P-2 jest najnowocześniejsze. Pracownicy ogólnie już starej daty i są zmuszani do coraz większych norm pracy, zarobki niewiele większe od kasy na supermarkecie, albo i mniejsze. Nowy dyrektor bez doświadczenia zastraszył produkcje swoimi głupimi zarządzeniami i wymaganiami, niadekwatnymi do płac zwykłych pracowników, a jego pensja jest kilkukrotnie większa + wycieczki służbowe + diety. Co do hal i budynków to bez przerwy się wszystko sypie i wali, co wymaga zatrudnienie tzw. firmy zewnętrznej w drodze "przetargu" - tutaj oczywiście wchodzą w grę układziki i łapówki. Stomil ma własne ujęcie wody i często pękają rury z powodu niestabilnego gruntu, zimą jest masakra, bo jest mnóstwo lodu i można złamać nogę. Ochrona obiektu to farsa, "piaskowe dziadki" za 6 zł na godzine nie są w stanie poradzić sobie z zuchfałymi kradzieżami (złomu, miedzi, silników). Stomil produkuje bardzo często buble i są częste zwroty, a to z powodu oszczędności na surowcach. Ogólnie to ten dziadowski zakład żyje ze sprzedaży maszym za grosze, działek i wynajmu pomieszczeń. Niegospodarność rodem z filmów Barei, a cwaniaki z układzików i partyniactwa zarabiają kokosy. Szkoda czasu na ten zakład - w końcu to i tak się sam rozleci ze starości.
4
PSAK 2015-12-18 17:47:57
Pracowałem 9 lat w Stomilu SA i oprócz utraty zdrowia nic specjalnego człowiek się nie dorobił. Zakład jest sterowany odgórnie i w zależności od wyniku wyborów do sejmu zmiena się prezes, a potem ten prezes wciąga swoich. Oczywiście zaczyna się remont bura dla prezesa. Potem dla świętego spokoju prezes daje podwyżkę szefom związków zawodowych, a na terenie Stomilu działją trzy. To już oddzielna patologia. Taki szef dostaje 2500 tys netto (w 2013), przychodzi raz w tygodniu do pracy na fikcyjnym stanowisku, albo wcale i udaje, że walczy o pracowników. Potem cała administracja w biurowcu - po cichu w biurach dostają podwyżki w zależności od stopnia lizusostwa z nowymi prezesami itd. Produkcja to w większości archaiczne metody i maszyny sprzed 90 lat. Jedynie P-2 jest najnowocześniejsze. Pracownicy ogólnie już starej daty i są zmuszani do coraz większych norm pracy, zarobki niewiele większe od kasy na supermarkecie, albo i mniejsze. Nowy dyrektor bez doświadczenia zastraszył produkcje swoimi głupimi zarządzeniami i wymaganiami, niadekwatnymi do płac zwykłych pracowników, a jego pensja jest kilkukrotnie większa + wycieczki służbowe + diety. Co do hal i budynków to bez przerwy się wszystko sypie i wali, co wymaga zatrudnienie tzw. firmy zewnętrznej w drodze "przetargu" - tutaj oczywiście wchodzą w grę układziki i łapówki. Stomil ma własne ujęcie wody i często pękają rury z powodu niestabilnego gruntu, zimą jest masakra, bo jest mnóstwo lodu i można złamać nogę. Ochrona obiektu to farsa, "piaskowe dziadki" za 6 zł na godzine nie są w stanie poradzić sobie z zuchfałymi kradzieżami (złomu, miedzi, silników). Stomil produkuje bardzo często buble i są częste zwroty, a to z powodu oszczędności na surowcach. Ogólnie to ten dziadowski zakład żyje ze sprzedaży maszym za grosze, działek i wynajmu pomieszczeń. Niegospodarność rodem z filmów Barei, a cwaniaki z układzików i partyniactwa zarabiają kokosy. Szkoda czasu na ten zakład - w końcu to i tak się sam rozleci ze starości. Jeszcze jedno - wszystkie grunty , budynki i maszyny są zastawione w banku, a biurowiec wzięty w lizing - także prędzej banki upomną się o swoje niż ząb czasu.
3
biurwowiec 2015-12-18 20:32:39
U zbiegu ulic Toruńskiej i Spornej mieści się podtatusiały zakład o nazwie Stomil. O 6 rano panie i panowie z biurowca śpieszą czym prędzej aby wypić kawkę i się zdefekować. Zapach kawy i kupy roznosi się po korytarzach niczym lekka i puszysta bryza morska. Komu zrobić laskę, aby popaść w łaskę zastanawiają się panowie i panie. Cieć z biurowca dokarmia dachowca i zastanawia się jak tu drapnąć rolkę papieru toaletowego jakże niezbędnego. Drzwi skrzypią niczym w 13 posterunku. Reszta jest milczeniem, podtatusiały zakład i przechowywalnia komunistycznych mumi do ciepłej emeryturki, kapusta itp. historyczne gady i wazeliniarze. Truchło i gazy brrrr....
4
poldek 2015-12-18 21:10:07
@PSAK no i co, to tak cyklicznie te podwyżli są dawane? W sumie jest u nich możliwośc rozwoju i to jest wazne,a nie to kto jest szefem, wazne, zeby płacili na czas.
Gr 2015-12-19 12:33:51
Jakie podwyżki - szefowie związków sami sobie piszą pisma o podwyżki i prezes to akceptuje, a potem swoim podopiecznym z produkcji wciskają kity, że zakład nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników produkcji. Po drugie co chwila prezes funduje szkolenia wyjazdowe dla tych "szefów związkowych" + zakład płaci za wynajem hali, żeby starsi panowie z brzuszkami mogli pograć sobie w siate. Ogólnie jest to zakład państwowy, a niektórzy robią sobie z tego prywatny folwark. Większość energii idzie na dochapanie się do tłustego kawałka świni. To jest jedna patologia, druga to marketing - szefowie z takiego marketingu są najczęściej na własnym rozrachunku, ale są bardzo sowicie opłacani + zakład płaci za jakieś 2 tygodniowe wycieczki po europie zachodniej (diety, paliwo, 4 gwiazdkowe hotele), a wynik tych wycieczek jest żaden, zero nowych zleceń. Jeśli jesteś robolem w Stomilu to możesz liczyć na przydział mleka i ochydnych posiłków profilaktycznych w postaci gotowych dań do odgrzania typu flaki, fasolka itp. No do tego jest przydział wody mineralnej 3 jakości. To jest taki przydział związany z warunkami dszkodliwymi na zakładzie. Oczywiście to kosztuje śmieszne grosze i jest zawsze argument, aby nie dać podwyżki zwykłemu pracownikowi, bo przecież wszystko dostajecie to macie zamknąć się i zasuwać. Jest to zakład bez przyszłości, zakład geriatryczny.
4
gorgo 2015-12-19 18:45:26
Stomil siła kupy od lat ::)
1
Traker 2015-12-19 20:17:25
Czasem wożę towar do Stomilu to bardziej debilnego systemu nie ma jak tam. Parking mały i często zapchany. Jak mam wjechać to mimo iż jest portiernia przy wjeździe, muszę biec jak idiota do biurowca po przepustke, a w tym czasie ciężarówka blokuje droge. Co za totalny debil biurowy podtrzymuje ten system !!! Totalna komuna.
1
ulala 2016-01-02 15:34:21
faktycznie sporo ludzi narzeka na ten parking, ale chyba nie parkingiem kierujecie się przy wyborze zatrdunienia prawda? Wydaje mi się, ze kasowo dobrze jest na produkcji.
TZdk 2016-01-02 20:12:40
Ha Ha. Tylko w Stomilu głupki stawiają przed biurowcem słupki, żeby najważniejsze z biurowca bubki zaparkowały dupki. Tu klient nie jest wążny ni zysk ekonomiczny, tylko klucz polityczny wręcz idiotyczny. Wszystkie świnie siedzą w kinie, zysk ze Stomilu Bydgoszcz nie popłynie. Na produkcji tyrają dziadki za skromne datki. Siędzą cicho bo przyjdzie zdzicho albo inne licho. To nie program jaka to melodia to polityczna parodia....
2
som 2016-01-04 18:42:01
no uwazam ze narzekanie na parking to bez sensu przy wyborze pracy, ale kazdy ma swoje zdanie a tutaj widze @TZdk prawdziwy poeta sie kryje. a mysle ze w firmienie pracuje sie zle w koncu to przedsiębiorstwo z ponad 90-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i jedyny producent węży hydraulicznych w Polsce.
Jarosław 2016-01-06 18:53:10
Praca w Stomil Bydgoszcz to tylko dla singli. Pomimo, że jest to jedyny producent węży w kraju, to tzw. zarząd nie potrafi wykorzystać tej wartości. Sam zakład rozwleczony jak stare gacie teściowej. Już dawno powinno być wszystko przeniesione na teren jakiegoś parku przemysłowego pod jeden dach. Tak to jest tylko jeżdzęnie pomiędzy wydziałmi tudzież spacery. Walcownia to relikt z początków produkcji gumy. Surowce odważa się ręcznie, już byle rolnik podaje pasze autoamtycznie. Zakład jest tak mało atrakcyjny, że nikt go nie chce kupić, chyba, że jako działki pod budowe i gruz na sprzedaż. To wstyd dla tego in porzednich zarządów tej spóki skarbu państwa również w kwestii pensji która zatrzymała się w epoce dinozaurów. Wysokie apanaże tylko dla wybrańców i włazodupów wazelinowych, reszta może sobie nazbierać sadze i krede co się rozsypuje wszedzie i w każdy zakamarek tego molocha.
2
karol 2016-01-11 23:43:53
rozumiem, że praca dla singli, bo zabiera dużo czasu. Wydaje mi się, że jak ktoś chce coś teraz osiągnąć, to niestety musi poświęcić temu wiele czasu i zaangażowania.
KARAŚ 2016-01-12 16:04:30
Jeden z gorszych zakładów w Bydgoszczy. Płaca śmiesznie niska, wymagania wielkie. Kto może to długo tutaj nie siedzi. Praca bez perspektyw. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.
2
YYt4 2016-01-13 10:46:23
Firma bardzo źle zarządzana. Prezes za nic nie odpowiada, dyrektor finansowy robi to co nakazuje prezes, dyrektor produkcyjny chodzi od portierni do biurowca i pali fajki - a wszyscy razem trzęsą portkami przed ministerstwem. Ludzie na produkcji charują za grosze, a w efekcie dział sprzedaży kuleje, bo magazyn wyrobów gotowych pęka w szwach, a podczas inwentaryzacji dochodzi to tego, że kilometry węży idzie do pocięcia i utylizacji za którą jeszcze trzeba zapłacić specjalistycznej firmie. Marnuje się ludzką pracę, pieniądze i czas. Ryba psuje się od głowy i to idealne pasuje do Stomil Bydgoszcz.
3
Jarosław 2016-01-13 18:55:40
Praca dla singli czyli dla starych kawalerów i starych panien, bo pensje są małe. Podstawa to rodzinsa a nie kariera. W sumie to w Stomilu te obie rzeczy nie idą w parze.
1
Ekolog 2016-01-14 14:56:12
W firmie Stomil Bydgoszcz panuje totalny bałagan - jak to jest wyżej opisane w poprzednich postach. Co do ekologii, to zakład produkuje, ale też truje a nawet zabija. Wraz z wodą pochłodniczą dostaje się do Brdy olej i nikt nie potrafi zdefiniować skąd. Przed kontrolą z sanepidu na najwyżej Stomil spryska wylot płynem do mycia naczyń i kontrola jako tako przejdzie. Gleba wokół Stomilu jest zaśmiecona odpadami gumowymy. Niejednokrotnie podczas prac ziemnych koparka odbijała się od gleby jak pinpong. Gdzieś na wybrzeżu Brdy są zakopane beczki z jakimiś chemikaliami - to jest tylko bomba zopóźnionym zapłonem. Na wydziale P-6 nowy derektor produkcyjny zarządził zniszczenie jaskółczych gniazd podczas lęgu tych pożytecznych ptaków. No cóż mała produkcja, mała sprzedaż małe pensje i do tego degradacja środowiska.
3
xyz 2016-01-15 15:48:34
Jeśli się wysuwa jakieś oskarżenia pod konkretnym adresem, nawet bez podania nazwiska, nawet w internecie, to też jest karalne. Osoby szkalowane mogą oddać sprawę do sądu o zniesławienie. Tak naprawdę w internecie nie ma pełnej anonimowości.
pracownik 2016-01-21 10:41:11
Duża dysproporcja zarobków. Mała część zarabia nieproprcjonalnie dużo a zdecydowania większość jakieś 1600 zł na ręke po 20 latach pracy w Stomil Bydgoszcz. Są też duże dysproprcje co do długości stażu pracy. Zakład się starzeje i ludzie pracują w nim dlatego bo, np. brakuje 5 lat do emerytury. Jeśli przyjdzie jakiś młody pracownik to tylko na chwile bo szybko znajduje lepiej płatną i czystszą pracę. Ludzie z fachem w ręku i doświadczeniem w produkcji gumy odchodzą do konkurencyjnych zakładów produkujących gumę. W ich miejsce zatrudnia się np. "piekarzy". Nie warto tracić czasu w tym zakładzie bo nie pracuje się za minimalną pensję, gdy nieliczni pławią się w luksusach i do tego nie szanują zwykłych szeregowych pracowników.
2
zyx 2016-01-24 11:05:58
Skad posiadasz takie informacje? Albo nie wiesz co piszesz, albo jestes na tyle ograniczony ze robisz do wlasnego gniazda.
konik 2016-01-28 11:52:37
Jeśli chodzi o zarobki to szału nie ma, w dolnych granicach pensji minimalnej na stanowiskach robotniczych. Warunki panujące to hałas, wysoka temperatura, dym spalonej gumy + dodatkowy stres powodowany przez ciągle zmieniających się kierowników i dyrektorów poszczególnych działów. Każdy nowy ma nową wizję wszystkiego, pozwalnia niepasujących wg swego mniemania ludzi, a potem taki delikwent sam zmienia sobie pracę na lepiej płatną w innym zakładzie. Takie rzeczy mają często miejsce na P2, P6, P3. Zwalnia lub degraduje się ludzi kompetentnych, a przyjmuje ludzi wg klucza znajomości i koneksji. Także lepsze posady są "rozdawane zakulisowo", a gorsze na kastingu. Właściwie to poszukują desperatów chcących pracowąć wiele za niewiele. Szkoda, bo mógłby być to zakład na miarę Pesy, ale nikomu z "góry" się nie chce bo i tak mam płacone z państwowych pieniędzy.
4
negan 2016-02-01 14:06:46
konik, nie wiem jak jest u was dokładnie, ale teraz potrzebują głównego technologa. Zastanawiam się czy ludzie z produkcji nie mieliby większych szans na zatrudnienie u nich ..
1
jasiek 2016-02-08 20:44:45
Dziwne to w sumie, że Stomil nie szuka pracownika na to stanowisko wśród już sprawdzonych swoich pracowników. Może firma oczekuje świeżości i nowego sposobu zarządzania.
lize 2016-02-10 21:24:59
Cały czas mają ogłoszenie na głównego technologa ds. węży przemysłowych i hydraulicznych. 4 letnie doświadczenie jest obowiązkowym wymogiem, ale nic nie wspominają o zarobkach.
konik 2016-02-12 07:40:18
Jak pisałem wcześniej poszukują desperatów chcących pracować wiele za niewiele. W ofercie na przedstawiciela handlowego są wymagania...obowiązki i oferujemy.....Co do ogłoszenia na technologa to się nie popisali, a to świadczy o braku profesjonalizmu tej firmy. W zasadzie o ile pamiętam to poprzedmi technolodzy znali wiele języków, niemiecki, rosyjski, angielski ale poodchodzili na emerytury. Obecnie taki technolog ma przechlapane bo firma kupuje najtańsze surowce kiepskiej jakości i potem wychodzą buble, ale wszystko się jakoś kręci bo to spółka skarbu państwa. Robotnikom płaci się grosze 300 euro na miesiąc w przeliczeniu to się to jakoś kręci. Niewielkiej części w Stomilu "żyje się lepiej" - nawet znacznie ponad stan. No a robotnik po zmianie w stomilu z....a niewyspany do innej pracy by wyżywić rodzine. Także wszelkie zmiany na stanowiskach dyrektorskich są tylko kosmetyczne i niczego w sumie nie wnosą. Temu czy owemu żyje się lepiej i tyle.
3
Antoni 2016-02-13 11:41:41
Pewnie dlatego ciężko im kogoś znaleźć na to stanowisko głównego technologa ds. węzy przemysłowych i hydraulicznych, bo wymagana przez nich 4 lata doświadczenia to jest jak dla mnie dość sporo. Mimo wszystko opłaca się, bo dają umowę o pracę i zarobki muszą być dobre.
biurowy 2016-02-13 19:49:22
w Stomilu nie ma nigdzie zakopanych beczek z substancjami szkodliwymi , ani wogóle żadnych zakopanych beczek - ten zakład znam od potrzewki. Z obecnych pracowników NIKT nie był we wszystkich zakamarkach firmy , więc takiej wiedzy nie moga mieć . Ja byłem we wszystkich pomieszczeniach produkcyjnych , biurowych, wiem jakie sa zabezpieczenia w kasie zakładu, jaki jest stan budynków, dróg, dachów, maszyn i całej infrastruktury tej firmy. Wiem jakie były obroty kiedyś i wiem jakie sa dzisiaj. Całe zło tej firmy - to kiepska , żenujaca postawa członków rady nadzorczej - brak znajomości i wizji u tych ludzi dla tego Zakładu. Pierwszy Prezes tego Zakładu na takie działania na pewno by nigdy nie pozwolił
tgbh 2016-02-15 12:08:23
no faktycznie wymagania sa spore @Antoni no ale widocznie zalezy im na tym zeby zeby zatrudniac kompetentne osoby na takim stanowisku, wiec nie ma co sie dziwic
mix 2016-02-19 13:29:06
Przede wszystkim oferta zatytułowana jest, ze to ma byc głowny technolog, wiec poważne i wysokie stanowisko, nic dziewnego, ze maja wygórowane wymagania taka branża przemysłowa potrzebuje ludzi doświadczonych z wiedzą.
max 2016-03-17 20:50:32
Po audycie w spółkach skarbu państwa, w końcu uwidocznionio patologie, która ma miejce także w Stomilu. Jeszcze nie tak dawno zatrudniono jakąś firmę doradczo - audotrską. Po analizie wykonano drogi remont w biurowcu. Rozwalono ściany pomiędzy biurami co miało poprawić wydajnośc. W efekcie podczas rozmów telefonicznych i bezpośrednich z klientami - jeden drugiego nie słyszał. Ludzie w miarę możliwości podgradali się szafami. To tylko jeden przykład wydawania pieniędzy bez sensu, podczas gdy, żałuje się na tani zawór na produkcji. Także drżyjcie pseudo zarządcy i dyrektorki.
3
kaston 2016-04-08 15:55:00
Firma o której mowa w tym wątku wydaje mi się, że jest bardzo ciekawa, wiele można się w niej nauczyć, jest to dobra opcja jeśli ktoś chce nabrać doświadczenia, ponieważ organizowane są liczne szkolenia, warto z nich korzystać @max, bo podnosi się kwalifikacje
stop 2016-04-08 21:44:29
Te pseudo szkolenia są tylko dla wybranych. A firmy szkoleniowe to najczęściej są powiązane z ludźmi którzy mają obecnie władzę w Stomilu - ale to się niedługo skończy.
4
on30 2016-05-04 21:16:30
A co się dzieje w utrzymaniu ruchu? Widziałem że ostatno szukają Głòwnego Energetyka. Co stało się z poprzednim?
bobo 2016-05-05 18:42:59
Właśnie, jakaś masakra. Szukają technologa, energetyka. Co do infrastruktury to się wszystko sypie - za mierne pieniądze taki energetyk ma ( usunięte przez administratora )Jest to efekt inwestowana w nowe biurka kolejnych prezesów i innych dyrektorków. Biuro energetyka czy też technologa może posłużyć jako dekoracja jakiegoś filmu z lat 80, a gabineciki garniturowców co chwila malowane, nowe mebelki, klima w opcji itp, etc. Nie ma się co dziwić, że prawdziwi fachowcy odchodzą.
4
negon 2016-05-09 12:02:38
bobo, a gdzie te ogłoszenia widziałeś ? Z tego co ja widzę to teraz akurat potrzebują kogoś na dział eksportu i sprzedawcę. Według mnie wszystko jest wporządku do momentu gdy skłąd się nie sypie, a tutaj niesteety inaczej to wygląda
erb 2016-06-23 01:29:03
Jak wół jest na stronie stomilu baranie.
1
mix 2016-06-30 14:14:23
Będę bardziej pomocny niż ty @erb @negon jest ogłoszenie teraz na socjalistę ds. elektroenergentycznych musisz mieć wykształcenie wyższe i znać angielski żeby w ogóle myśleć o tym żeby się tam dostać
MaxM 2016-07-03 13:55:18
Faktycznie socjaliste, bo pensja w stomilu to g....
3
ee 2016-07-03 13:57:02
@mix ta oferta to w Bydgoszczy chyba jest prawda? da tego specjalsity..mile widziana jest tutaj na [przyklad umiejętność programowania sterowników PLC czy tez umiejętność obsługi programów CAD z tego co widzialem
on30 2016-07-16 22:23:46
Jeszcze jest aktualne to ogloszenie na GŁ. Energetyka?
remek 2016-07-16 23:22:55
Ja to chętnie bym się załapał do nich, jest jakieś ogłoszenie?
Dupa 2016-08-16 22:25:11
Czy jeszcze ten padlinowaty zakład istnieje?
3
remek 2016-08-16 22:25:27
W sumie widziałem ogłoszenie na pracownika magazynowego, ale ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się jeszcze inne oferty pracy. Nawet taki pracownik ma zapewnione zatrudnienie w ramach umowy o pracę, to doskonały znak, ze się dobrze dzieje u nich.
Zostaw swoją opinię o Stomil S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stomil S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego