Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie

Płock

Opinie o Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie

niewolnik 2011-04-29 12:45:09
lipa jak 100 [usunięte przez moderatora] płaca marna, praca syzyfowa.... Nie polecam!!!
anonim 2011-05-06 13:37:58
to padło nie firma zarobki najnizsza krajowa a wymagaja od człowieka niie stworzonych rzeczy a pani majstrowa uważa sie zaboga a tak naprawde to zwykła [usunięte przez moderatora] dysponuką prywatnym czasem pracownika nawet nie pytaja czy pasuje zostac pogodzinach tylko masz zostac i koniec
Jaśko 2015-03-23 22:50:57
W Radomsku oszukują na wadze, kierowca to niedorobiony gbur i przychlast.
ewka 2015-04-23 18:31:46
Kiedyś to był zakład, teraz totalne dno. Kutno zrobiło z nich niewolników !!!!!
Alek 2015-04-23 18:34:22
Skąd wiesz?
ewka 2015-04-23 18:36:44
Ludzie się znają.
Kutno zniszczyło tą spółkę.
ewka 2015-10-26 13:12:05
Oj nie pomagają wdrożyć się do pracy, no chyba komuś swojemu to i owszem.
A jeśli chodzi o zarobki to marne grosze za mnóstwo godzin przepracowanych ciężko
i jeszcze nie wiesz kiedy dostaniesz w elegancki sposób i w białych rękawiczkach wypowiedzenie. A ten smród na całym osiedlu? Kutno powinno płacić za to, że ich
oddział w Płocku tak smrodzi i truje miasto. A jak nie to niech ich zabierają do siebie do Kutna !!!!!!!!!!!!!!!!
ewka 2015-11-06 16:50:52
Tak można zarobić dobre pieniądze, tylko napisz kto te dobre pieniądze zarabia?
Na pewno nie ludzie, którzy ciężko pracują w zimnej wodzie, w lodzie czy przy innych tego rodzaju pracach fizycznych. Płock nie jest dużym miastem a ludzie znają się i rozmawiają o wszystkim. Podobno kiedyś to był zupełnie inny zakład, ludzie czuli inną atmosferę, lubili swoją pracę, a teraz chodzą do pracy bo muszą.
ewka 2015-12-28 10:07:40
Widzisz, kiedyś atmosfera była inna, na pewno Kutno miało duży wpływ na zachowanie się ludzi, zwalniali, nie patrzyli czy ktoś ma dzieci, rodzinę, dostałeś wypowiedzenie po długich latach nienagannej pracy i koniec. Bez sentymentów. Ludzie między sobą zaczęli rywalizować, by jak najdłużej utrzymać się na stanowisku pracy, to psuje wszystkie relacje pomiędzy pracownikami, nie można powiedzieć kto popsuł atmosferę w zakładzie, z relacji ludzi oszukanych, zwolnionych, zawiedzionych można tylko się zorientować. Mnie przy tym nie było. Szkoda zakładu i tych ludzi co kiedyś robili dużo dla swojego zakładu a Kutno w ten sposób załatwiło (z niektórymi z Płocka), że stało się tak a nie inaczej. To była celowa robota na "wyższych stołkach". Wiadomo, kto przyczynił się do tego, wszyscy wiedzą, rozniosły się po mieście nazwiska "zasłużonych" tylko oni sami myślą, że nikt nic nie wie. Ludzie tam pracują i nadal potrafią mówić. Tego im nie zabronią bo nie wiedzą ile kto i co wie. Myślę, że kiedyś spotka tych niedobrych los taki jak zgotowali innym. Sprawiedliwość zawsze dosięgnie w taki czy inny sposób, że będą nieszczęśliwi z jakiegoś powodu a wtedy niech sobie pomyślą o tym co zrobili sami.
kitek 2016-05-15 17:07:38
jak to nie wiesz czego, wypłaty na czas, dobrej atmosfery w pracy i nowych znajomości :)
@byłyNowy 2016-11-04 21:24:11
ludzie się nie znają w tej całej firmie.!!!!!!!!!! to jakaż żenada Każdy sobie rzepkę skrobie " ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadrob S.A. Płockie Zakłady Drobiarskie