logo HL Display Gliwice Sp. z o.o

HL Display Gliwice Sp. z o.o

Warszawa

Opinie o HL Display Gliwice Sp. z o.o

denko 2012-02-07 19:25
Ta firma długo nie pociągnie. Nie warto grzać tam miejsca. Zmieniają pracowników jak rękawiczki, mnóstwo nadgodzin. Nie polecam się tam pchać- w innym zakładach pracy za to samo można zarobić lepiej.

Pracownik 2012-02-09 11:59
Jeśli \"denko\" mówi o zakładzie w Gliwicach to się zgadzam w 100%, tam właśnie pracuję. Dużo nadgodzin, chaos, rotacja pracowników, fatalny przepływ informacji między kadrą a resztą zespołu
Dudek 2012-02-22 19:06
Potwierdzam, ci co sie mieli ustawic w tej firmie juz to zrobili, jezeli szukasz ambitnej pracy do idz gdzie indziej.

Ludzie moze i ok, relacje moze tez, ale co z tego jak nie ma z tego kasy, kadra zarządzająca nie ogarnia tego małego zakładziku, 1000 pomysłów na minutę, ciągła rotacja personelu produkcyjnego. A w dodatku wyzysk i zmuszanie do nadgodzin sie wlasnie zaczelo, bo firma ma \"kiepski\" start w polsce. Pierwszy dyrektor produkcji sam zrezygnował z pracy!!! Totalny chaos.
Jak dostaniesz posadę w \"biurze\" to przygotuj sie na nadgodziny, nie płatne oczywiście! A jak już uznasz ze nie warto siedzieć po godzinach to ci \"nie przedłużą\" umowy!

Firma generalnie promuje zatrudnianie studentów, aby obniżyć koszty! Ot, sami profesjonaliści i fachowcy w tej firmie pracują.
Lewizna i spychologia stosowana!


HL\\\'owiec 2012-03-29 11:56
Wszystko się zgadza to co mówią tutaj moi poprzednicy. Nadgodziny rosną lawinowo. Teoretycznie powinny zostać wypłacone na koniec kwartału... czyli za kilka dni :-) Jeśli tak się nie stanie no to sprawa idealnie się nadaje do zgłoszenia do PIP\\\'u. Zresztą jako jedna z kilku.
2 osoby zwolnione z biura w dosyć dziwnych okolicznościach.
Przy podpisaniu umowy nie było nawet stworzonego regulaminu pracy i zasad premiowania, choć oczywiście na umowie było zdanie mówiące o zapoznaniu się z nim.
Bardzo źle się dzieje.
1
Katarzyna 2012-11-28 20:52
Kiepski start w Polsce? Z tego co można przeczytać na stronie firmowej w Polsce HL Display istnieje od 1994 roku.
beżowy 2013-01-12 19:59
Przedstawicielstwo tej w firmy w Polsce istnieje od 1994 roku, fabryka natomiast wystartowała w 2011 roku, po transferze ze Szwecji najpierw wtrysku (z Karlskogi), następnie w 2012 roku została przeniesiona fabryka z Falun.
kuzik 2016-04-21 18:50
santosko, póki co nie mają ofert pracy, a ja tez byłbym zainteresowany tu pracą. Mam jednak wczesniej pytanie, czy sa tu nadgodziny?
Marcin 2017-07-03 19:28
Pracowałem tak przeszło 6 miesięcy wszystko było ok dopóki były 12h zmiany Nagle sprowadzili system 8godz i już nie było potrzeba tylu ludzi Miałem umowe do końca czerwca a od lipca ruszyły 8h zmiana Na końcu czerwca miałem 3 dni wolnego zgłaszanego do pani kierownik 3zmiany (pozdrawiam ta panią serdecznie) Jak się okazało [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie bez mydła i nie przedłużyli umowy tłumacząc się ze nie zgłaszałem wolnego!! Parodnia
Zostaw swoją opinię o HL Display Gliwice Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HL Display Gliwice Sp. z o.o