logo Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa

Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa

Kraków

Opinie o Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa

bylypraco 2013-11-16 17:35:36
płaca marna, premii brak, a jak już to jest raz na ruski rok tyle co na waciki... Ogólnie praca po 10 nawet do 14 godzin!!!!!! Oczywiście plotka za plotką, zachorujesz to Cię obgadają. Zapieprz jak nie wiem i ciągłe pretensje że nie wyrabiasz. Kierownik tylko patrzy za co cię opieprzyć, ale za faktycznie dobrze wykonaną pracę nie dostaniesz ani grama dobrego słowa nie mówiąc już o premii. Oczywiście jest garstka fajnych ludzi ale większa część jest do (usunięte przez administratora)
Do kierownictwa (tyczy się większości) - doceń swojego pracownika, a jeśli to takie trudne zamień się miejscem na kilka dni i zobacz jaką prace odwala.
zona 2014-08-20 14:26:39
Szukam pracowników którzy doświadczyli mobbinku tej firmie
dobre mi 2015-03-25 16:58:31
ty doswiadczylas ? mysle ze jednak bylas slaba a to nie mejsce dla takich . dobry sprzedawca zarabia 3500-4000 PLN i jest zadowolony . nie ma mobbingu bo ma wyniki ktorych tobie zabraklo
Polskie RTV Sieci 2016-02-19 17:08:39
Nie róbcie zakupów w niemieckich sieciach handlowych. Pod pozorem spółek komandytowych wyprowadzają one ogromne zyski z naszego krajum, nie płacąc podatków.Nadchodzi już koniec takich praktyk ustawowo. Kupujcie w Polskich sieciach Media Expert, Euro Agd obojętne gdzie tylko nie u niemca. A kierownicy w tych pseudo marketach jak np ten z działu RTV z saturna z galerii krakowskiej, niedługo zrobią karierę, ale w obozach dla imigrantów w niemczech
losik 2016-04-24 10:41:30
dobre mi, nie przesadzajmy, tutaj sprzedawca zarabia jakieś 2000-2500, reszta to i owszem premie ze sprzedaży, bo jak się wcisnie coś na raty to są bonifikaty, jak to się mówi. Plusem jest mozliwa umowa o pracę, ale najlepsi zarabiają tyle co piszesz, mało kto wychodzi ponad 3000 zł.
Zostaw swoją opinię o Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa