Opinie o Saturn w Poznań Aleje Solidarności 47

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Saturn. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saturn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saturn w Poznań Aleje Solidarności 47

Adaś Nowy wpis

@Witold jakich zmianach?

Ops... Nowy wpis

Mobbing i dyskryminacja z powodu wiary w Boga. Z takimi kreaturami się tam zetkniecie.

Karolina Nowy wpis

Na swojej stronie internetowej Saturn pisze, że organizuje pracownikom imprezy integracyjne i sportowe. Co sądzicie o takich wydarzeniach? Jak często się odbywają? Czy dotyczą wszystkich pracowników? Zachęcam Was bardzo do opisywania wszystkich swoich doświadczeń z Saturn.

Andziula Nowy wpis

Witam Byłam ostatnio na zakupach w sklepie Saturn przed świętami w Pestce w Poznaniu.Bardzo Byłam zaskoczona miłą obsługą przy kasie Pani kasjerka o imieniu Irena (na plakietce imię) z uśmiechem na twarzy pozytywnie Mnie przywitała nawet żartując.Byłam kilka razy w Saturnie i rzadko przytrafiła Mi się taka obsługa.Więcej takich Pozytywnych osób . Na pewno Będę częstym klientem w tym sklepie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Saturn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kilk

hej! widzieliście, ze nadal jest rekrutacja na wiele cikawych stanowisk jak Doradca Fachowy Strefa Usług do Warszy czy Krakowa czy kasjer do Gliwic???

aqli

Wypłata zawsze bez wyjątku jest w terminie

Życzliwy

Obecnie jak jesteś wygadany to i maksymalnie 2 na czysto (1 na 10) reszta podstawa plus 200 brutto. "Give me" rozwój a to się uśmiałem, co do szkoleń oczywiście kilka lat temu jak ta sieć coś znaczyła na rynku. Praca ciężka, kasa kiepska ale ludzie są w większości zajebiści(mowa o pracownikach). Jeżeli macie nóż na gardle zapraszam, jak nie szukajcie gdzie indziej. Co do pakietu socjalnego (karta multisportu za co dopłacasz chyba 27zł, podstawowy pakiet w medicover i chyba po raz ostatni i wczasy pod gruszą, ale to chyba zabiorą). Jeżeli ktoś pracował w euro rtv to w saturnie, będzie identycznie tylko mniejsza kasa.

fafik

Specjslsity - ??? Jaki to język, bo na pewno nie polski. Na rany Chrystusa kogo oni zatrudniają w HR w Saturnie ??? Widocznie nie ma chętnych i szukają nawet tutaj przez enigmatyczny sposób zapytań.

1300 na ręke

odpowiedź

szukam kogoś kto pracuje w saturn poznań najlepiej na dziale AGD kontakt katharina(małpa)interia(kropka)pl

Zuza

Źle rozumiesz - pensja jest podstawowa, oddają ci dni wolne w tygodniu. Pod koniec studiów to bym nie ryzykowała. Ja zaczynałam jakoś na drugim roku i już było nie ciekawie ze względu na terminy egzaminów które pokrywały się z pracą. Jak ostatni rok studiów to lepiej poszukaj pracy, która pokrywa się z kierunkiem studiów a nie bierz byle czego. To później zaprocentuje w rozwoju twojej kariery zawodowej. Ogólnie to poważniejsi pracodawcy nie chętnie patrzą na tych z marketów. Ps. Mam nadzieję, że Azji nigdy tu nie będzie - Polska to Polska i tak powinno zostać a inne głupie rzeczy to nam wmawiają przekupni szefowie korporacji żeby zrobić z nas osiołków do roboty za grosze.

Zuza

Pracowałam w tej firmie studiując zaocznie. Na początku można było sobie ustalać grafik później coraz gorzej - tego nie ma tamten chory itd. do pracy w weekend trzeba przyjść no i z wykładów d.... Zarobki nie ciekawe ok. 1200 na rękę a trzeba sprzedawać pułkowniki, gwarancje, produkty orange i wiele innych rzeczy zanim dojdziemy do głównego produktu - klient na nas przeważnie jest wkur.... A jak nie lista u dyra w pokoju (ranking sprzedaży) a przed kierownikiem trzeba się tłumaczyć dlaczego itd. itp. Przychodzisz z roboty po 12h i padasz na pysk - saturnowa rzeczywistość... Na szczęście już znalazłam normalną pracę i za godziwe pieniążki więc uff... OGÓLNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

link

Jak to możliwe, że tak popularna firma, zatrudniająca tylu pracowników ma tutaj tak mało aktualnych komentarzy? Chyba Saturn Planet zatrudnia co jakiś czas nowe osoby, czyż nie? Możecie napisać, jak tutaj wygląda proces rekrutacji? Interesuje mnie szczególnie o co pytają na rozmowach oraz ile czasu trwa sama rekrutacja.

agent
@link

Obecnie rekrutacji już się nie prowadzi. Wkrótce odbędzie się ponowne zmniejszenie powierzchni handlowej sklepu ze względu na rosnące koszty utrzymania sklepu("przebudowa" wiosna-lato 2015). W ramach dalszych oszczędności wszyscy zastępcy kierowników zostaną zwolnieni. Pracownicy szeregowi dostaną nowe umowy - zostaną zatrudnieni przez firmę zewnętrzną na umowę zlecenie (ok. 1200zł netto). Kto nie zdecyduje się na nową umowę zostanie zwolniony. Wtedy możliwy będzie kolejny nabór, ale już na nowych wyżej wspomnianych zasadach.

propozycja współpracy

Dla tych którzy pracują jako sprzedawcy na dziale grube agd lub dla tych którzy siedzą na kasie i piszą polisy mam propozycję współpracy. Szukam tylko zdecydowane i konkretne osoby(usunięte przez administratora)

Rudolf

Faktycznie, średnio co drugi pracownik poleci - lepiej stąd zmiatać.

xix

Ważne .!!! Sklep w czerwcu będzie o połowę zmniejszony - kadra również Lepiej udać się na L4 i ominąć przebudowę.

ssw

Kolejna wielka WYPRZ !!! Sprzętu po lekkim dachowaniu :) Zapraszamy !!! Gwarantujemy wysokie ceny !!!

obecny pracowik sklepu

Maks - 2012-10-15 22:40:44 obecny pracowik sklepu - 2012-10-09 18:05:02 Człowieku o jaką pracę chcesz się starć w tym sklepie ??? Obudź się za nim będzie za późno - raczej tną ekipę jak tylko mogą. Ludzie na info zostawiają te swoje CV a kierownicy z nich mają tylko ubaw w wolnych chwilach a później i tak lądują w koszu. Jakich klientów ??? - ich prawie wcale nie ma jedynie w weekend przyjść pooglądać i po narzekać no to tacy wtedy są. Co do pracy w to 1200 na start i tak pozostanie a resztę to sobie dorób na gwarancjach i pułkownikach to to będzie twoja premia. Do tego jeszcze musisz dwa działy obsługiwać. W czasie zebrań to kierownicy tylko potrafią straszyć zwolnieniami - taki ot mały doping lub mobbing zresztą jak to woli. Jak Ci się to podoba to startuj. Zapraszamy !!!Skoro tak źle, to co jeszcze tam robisz? widocznie jeszcze nie pracowałeś na umowę zlecenie w call center albo w mrozie nie rozdawałeś ulotek \\\"chwilówek\\\" Ja już przerobiłem te opcje, więc może dlatego mam mniejsze wymagania...Już znalazłem nową pracę i wkrótce odchodzę z tego cyrku - możesz śmiało zająć moje miejsce przyjacielu. A co do call center i roznoszenia ulotek to też miałem taką pracę - chyba było lepiej niż tutaj. Także zapraszam raz jeszcze. Popracujesz, zobaczysz jak się tu teraz fajnie żyje i może też coś napiszesz...

Maks

Tom

rozyn - 2012-10-02 01:17:32 To, że zepsuł się Tobie sprzęt kupiony w tym sklepie, to nie znaczy, że to wina sklepu:) niestety - teraz producenci oszczędzają na wszystkim i tyle....Wina sklepu to może i nie, ale całej sieci MSHP na pewno jak się sprowadza naprawiany sprzęt po zwrocie od niemieckich klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Saturn - Poznań

Saturn