logo Saturn

Opinie o Saturn

Dex 2012-07-03 18:44:22
Chyba sobie jaja robisz.
wrona 2012-07-10 18:54:36
Po co w ogóle tam chodzić, NAJDROŻSZY sklep elektroniczny w Poznaniu - zawłaszcza akcesoria.
Kasia 2012-07-15 12:58:36
Kupiłam laptopa - w domu po uruchomieniu okazało się że są czyjeś zdjęcia, jakiegoś kolesia. Gdy go chciałam wymienić to odmówili bo powiedzieli że to ja je tam umieściłam. To skandal sprzedają używany sprzęt i jeszcze robią problemy !!! Nie polecam nikomu w tej firmie zakupów.
Doris 2012-08-29 00:37:40
Sprzedają jeszcze tańszy sprzęt !!! Rusza sprzedaż po fabrycznym odświeżeniu, czyli tzw. refubished. To oznacza, że "prawie" nowe urządzenia po przejściach możemy kupić w trochę tańszych cenach - opłaca się jak nic coś po kimś lekko używane i trochę naprawiane.
Cwaniak 2012-09-06 12:38:39
Przy zakupie sprzętu i tak nie taniego nie brać dodatkowej gwarancji - bo na tym zarabia tylko firma a nie ty kliencie - ty tylko TRACISZ bo jak co to tak jej nie uznają bo przecież to z przez użytkowanie zawsze sprzęt jest popsuty. Na sprzęt daje gwarancję producent - darmową i do tego od 2 do 5 lat na dany sprzęt. Przy ratach \" 0% \" także uważać bo dodają ubezpieczenie kredytu, które także nie mało kosztuje a nie trzeba tego brać. Uważać jeszcze na dodatkową sprzedaż bo do grubszego sprzętu wciskają różne pierdoły, które im nie schodzą ze stanu. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
Grześ 2012-09-12 00:27:07
Kupiłem do [usunięte przez moderatora]pana telewizor z promocji i po 4 dniach już się nie włączył więc ta wasza [usunięte przez moderatora] technologia nie do końca się tak ma. Idę to gówno reklamować :/
załamana 2012-09-29 23:37:12
Byłam - porażka! A najgorsza taka mała okularnica co wciska każde [usunięte przez moderatora]! Ja po klawiaturę, a ona mi wyjeżdża z gwarancją! Weź się lecz [usunięte przez moderatora]!!!!
rozyn 2012-10-02 01:17:32
To, że zepsuł się Tobie sprzęt kupiony w tym sklepie, to nie znaczy, że to wina sklepu:) niestety - teraz producenci oszczędzają na wszystkim i tyle....
Maks 2012-10-02 11:26:53
Odwiedziłem tę stronę, żeby dowiedzieć się, czy warto starać się o pracę w tym albo podobnym sklepie. Niestety - zamiast pomocnego info o zarobkach, atmosferze pracy, możliwościach dogadania się z grafikiem itp. są tu tylko komentarze klientów, którzy chyba pomylili forum - bo od oceny obsługi w sklepie są inne.
JESTEM ROZCZAROWANY TYM FORUM.
Jedynym plusem tych informacji jest to, że można poznać poziom ludzi, przychodzących do tego sklepu:) np. nazywanie sprzedawcy kretynem, świadczy tylko o "kulturze" klienta. Raczej podaruję sobie taką pracę - po co się stresować. WSPÓŁCZUJĘ tylko pracownikom, że muszą obsługiwać klientów, którzy potrafią tylko wpisywać negatywy. Sam kilka razy robiłem tam drobne zakupy i nie było tak źle.
obecny pracowik sklepu 2012-10-09 18:05:02
Człowieku o jaką pracę chcesz się starć w tym sklepie ??? Obudź się za nim będzie za późno - raczej tną ekipę jak tylko mogą. Ludzie na info zostawiają te swoje CV a kierownicy z nich mają tylko ubaw w wolnych chwilach a później i tak lądują w koszu. Jakich klientów ??? - ich prawie wcale nie ma jedynie w weekend przyjść pooglądać i po narzekać no to tacy wtedy są. Co do pracy w to 1200 na start i tak pozostanie a resztę to sobie dorób na gwarancjach i pułkownikach to to będzie twoja premia. Do tego jeszcze musisz dwa działy obsługiwać. W czasie zebrań to kierownicy tylko potrafią straszyć zwolnieniami - taki ot mały doping lub mobbing zresztą jak to woli. Jak Ci się to podoba to startuj. Zapraszamy !!!
Tom 2012-10-15 09:47:33
rozyn - 2012-10-02 01:17:32

Wina sklepu to może i nie, ale całej sieci MSHP na pewno jak się sprowadza naprawiany sprzęt po zwrocie od niemieckich klientów.
Maks 2012-10-15 22:40:44
obecny pracowik sklepu - 2012-10-09 18:05:02

Skoro tak źle, to co jeszcze tam robisz? widocznie jeszcze nie pracowałeś na umowę zlecenie w call center albo w mrozie nie rozdawałeś ulotek \\\"chwilówek\\\" Ja już przerobiłem te opcje, więc może dlatego mam mniejsze wymagania...
obecny pracowik sklepu 2012-10-16 18:39:07
Maks - 2012-10-15 22:40:44

obecny pracowik sklepu - 2012-10-09 18:05:02

Już znalazłem nową pracę i wkrótce odchodzę z tego cyrku - możesz śmiało zająć moje miejsce przyjacielu. A co do call center i roznoszenia ulotek to też miałem taką pracę - chyba było lepiej niż tutaj. Także zapraszam raz jeszcze. Popracujesz, zobaczysz jak się tu teraz fajnie żyje i może też coś napiszesz...
ssw 2013-02-13 16:03:18
Kolejna wielka WYPRZ !!! Sprzętu po lekkim dachowaniu :) Zapraszamy !!! Gwarantujemy wysokie ceny !!!
xix 2014-04-16 13:10:17
Ważne .!!!
Sklep w czerwcu będzie o połowę zmniejszony - kadra również
Lepiej udać się na L4 i ominąć przebudowę.
Rudolf 2014-04-19 02:37:55
Faktycznie, średnio co drugi pracownik poleci - lepiej stąd zmiatać.
propozycja współpracy 2014-05-10 14:35:44
Dla tych którzy pracują jako sprzedawcy na dziale grube agd lub dla tych którzy siedzą na kasie i piszą polisy mam propozycję współpracy. Szukam tylko zdecydowane i konkretne osoby(usunięte przez administratora)
link 2015-01-16 16:26:15
Jak to możliwe, że tak popularna firma, zatrudniająca tylu pracowników ma tutaj tak mało aktualnych komentarzy? Chyba Saturn Planet zatrudnia co jakiś czas nowe osoby, czyż nie? Możecie napisać, jak tutaj wygląda proces rekrutacji? Interesuje mnie szczególnie o co pytają na rozmowach oraz ile czasu trwa sama rekrutacja.
agent 2015-02-18 11:13:21
Obecnie rekrutacji już się nie prowadzi. Wkrótce odbędzie się ponowne zmniejszenie powierzchni handlowej sklepu ze względu na rosnące koszty utrzymania sklepu("przebudowa" wiosna-lato 2015). W ramach dalszych oszczędności wszyscy zastępcy kierowników zostaną zwolnieni. Pracownicy szeregowi dostaną nowe umowy - zostaną zatrudnieni przez firmę zewnętrzną na umowę zlecenie (ok. 1200zł netto).
Kto nie zdecyduje się na nową umowę zostanie zwolniony. Wtedy możliwy będzie kolejny nabór, ale już na nowych wyżej wspomnianych zasadach.
Zuza 2015-03-08 01:27:39
Pracowałam w tej firmie studiując zaocznie. Na początku można było sobie ustalać grafik później coraz gorzej - tego nie ma tamten chory itd. do pracy w weekend trzeba przyjść no i z wykładów d.... Zarobki nie ciekawe ok. 1200 na rękę a trzeba sprzedawać pułkowniki, gwarancje, produkty orange i wiele innych rzeczy zanim dojdziemy do głównego produktu - klient na nas przeważnie jest wkur.... A jak nie lista u dyra w pokoju (ranking sprzedaży) a przed kierownikiem trzeba się tłumaczyć dlaczego itd. itp. Przychodzisz z roboty po 12h i padasz na pysk - saturnowa rzeczywistość... Na szczęście już znalazłam normalną pracę i za godziwe pieniążki więc uff... OGÓLNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zuza 2015-04-05 00:12:15
Źle rozumiesz - pensja jest podstawowa, oddają ci dni wolne w tygodniu. Pod koniec studiów to bym nie ryzykowała. Ja zaczynałam jakoś na drugim roku i już było nie ciekawie ze względu na terminy egzaminów które pokrywały się z pracą. Jak ostatni rok studiów to lepiej poszukaj pracy, która pokrywa się z kierunkiem studiów a nie bierz byle czego. To później zaprocentuje w rozwoju twojej kariery zawodowej. Ogólnie to poważniejsi pracodawcy nie chętnie patrzą na tych z marketów. Ps. Mam nadzieję, że Azji nigdy tu nie będzie - Polska to Polska i tak powinno zostać a inne głupie rzeczy to nam wmawiają przekupni szefowie korporacji żeby zrobić z nas osiołków do roboty za grosze.
Kasia 2015-05-24 00:36:20
szukam kogoś kto pracuje w saturn poznań najlepiej na dziale AGD kontakt katharina(małpa)interia(kropka)pl
1300 na ręke 2015-10-30 22:28:17
odpowiedź
fafik 2015-11-02 12:04:42
Specjslsity - ??? Jaki to język, bo na pewno nie polski. Na rany Chrystusa kogo oni zatrudniają w HR w Saturnie ??? Widocznie nie ma chętnych i szukają nawet tutaj przez enigmatyczny sposób zapytań.
Życzliwy 2016-03-24 17:39:42
Obecnie jak jesteś wygadany to i maksymalnie 2 na czysto (1 na 10) reszta podstawa plus 200 brutto. "Give me" rozwój a to się uśmiałem, co do szkoleń oczywiście kilka lat temu jak ta sieć coś znaczyła na rynku. Praca ciężka, kasa kiepska ale ludzie są w większości zajebiści(mowa o pracownikach). Jeżeli macie nóż na gardle zapraszam, jak nie szukajcie gdzie indziej. Co do pakietu socjalnego (karta multisportu za co dopłacasz chyba 27zł, podstawowy pakiet w medicover i chyba po raz ostatni i wczasy pod gruszą, ale to chyba zabiorą). Jeżeli ktoś pracował w euro rtv to w saturnie, będzie identycznie tylko mniejsza kasa.
aqli 2016-04-21 15:01:11
Wypłata zawsze bez wyjątku jest w terminie
kilk 2016-06-20 23:09:03
hej! widzieliście, ze nadal jest rekrutacja na wiele cikawych stanowisk jak Doradca Fachowy Strefa Usług do Warszy czy Krakowa czy kasjer do Gliwic???
Zostaw swoją opinię o Saturn - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn