Opinie o Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora w Lublin

Jarek

Cześć Widnieje ogłoszenie pracy na kuchnię do restauracji Mandragora Lublin. Chciałbym zapytać jak jest tam z pracą? - ZAROBKI - Atmosfera - Czy wypłaty na czas? - Czy jest umowa? Czy jest tak źle jak piszeczie?

Maria Nowy wpis
@Jarek

Gdzie te ogłoszenie wisi bo znaleźć nie mogę? Dasz info? Będę wdzięczna

Jaro Nowy wpis
@Maria

OLX ale nie mają wpisane, że to ta restauracja :)

Qwerty Nowy wpis
@Jaro

Bo każdy kto przeczyta, że to ta restauracja, to bierze nogi za pas.

Jaro Nowy wpis
@Qwerty

Aż tak źle?

ex pracownik

Widze ze negatywne opinie sa usuwane wiadomo przez kogo :) czyli nic sie nie zmienilo- stanowczo odradzam prace w tym miejscu

Gabriela
@ex pracownik

Co masz na myśli pisząc nic się nie zmieniło?

Jeśli szanujecie swoje zdrowie (psychiczne i fizyczne) nie idźcie tam do pracy!!! Pani właścicielka jest nieprzewidywalna, od tak potrafi wyrzucić z pracy z dnia na dzień. Dodatkowo umowa jest nie zgodna z prawem oraz polowe pensji daje (usunięte przez administratora) żeby nie płacić podatku. Pieniądze dobre ale czego oczekiwać jak całymi dniami i wieczorami się pracuje każdego dnia. Nikt nie patrzy na prawo pracy, każdy tyra do upadłego.

Alicja
@Piotr

Mówisz, że kasa jest dobra... ile tam się zarabia? może warto wytrzymać dla takiej pensji :)

Anonimowa

Kategorycznie NIE POLECAM! Byłam na dzień próbny w Mandragorze na stanowisku pomocy kuchennej, obiecano mi 8zł/h i... nie dostałam nic. Za 8,5h pracy! Oczywiście mieli się do mnie odezwać czy zostanę przyjęta do pracy czy też nie, jak można się domyślić nikt nie zadzwonił a jak ja się sama odezwałam to usłyszałam przez telefon, że "Nie spełniam oczekiwań szefa kuchni..." A harowałam jak wół! Na pewno nie zostawię tej sprawy, będę się o wynagrodzenie wykłócać, z PIP-em się również skontaktuję. Proszę Was, nie wierzcie w piękne słówka pani I. i ŻADNE OKRESY PRÓBNE! To jest wyzysk, nie praca.

Kelner

Rozmowa kwalifikacyjna na miejscu w restauracji, kasa spoko, na czas, napiwki wysokie, ale praca dla ludzi z mocnymi nerwami i psychika. Nie ze wzgledu na dlugie zmiany i zmienianie grafiku pracy bez twojej wiedzy z dnia na dzien, ale ze wzgledu na atmosfere, ktora wprowadza osoba prowadzaca restauracje. Latajace przedmioty, wyzwiska czy (usunięte przez administratora) to rzeczy na porzadku dziennym. Trzeba sie liczyc, ze przy gorszym humorze jak sie odezwiesz mozesz stracic prace od tak.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byly Pracownik

Restauracja - praca Mandragorze jest przede wszystkim pracą nagradzaną za Twój wysiłek w formie napiwków, ponieważ pieniądze, które oficjalnie zarabiasz są nieduże. Napiwki zdarzają się różne. Często nie ma ich wcale, często też są i to wysokie. Od czasu do czasu zdarzają się naprawdę wysokie, nie ma na to zasady. Stresu w tej pracy nie brakuje. Pracownicy zamiast dbać o dobro i ogólne wrażenia gościa jeszcze przed jego wejściem oceniają czy posiada pieniądze i czy warto się starać. Tylko co, jeśli ma pieniądze a lubi ubierać się przeciętnie? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora - Lublin

• Jak się pracuje w Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora?

Zobacz opinie na temat firmy Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora?

Kandydaci do pracy w Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izabela Kozłowska-Dechnik Mandragora
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rynek 9
    20-112 Lublin