Restauracja Mandragora

Lublin

Opinie o Restauracja Mandragora

Byly Pracownik 2014-03-16 17:29:22
Restauracja - praca Mandragorze jest przede wszystkim pracą nagradzaną za Twój wysiłek w formie napiwków, ponieważ pieniądze, które oficjalnie zarabiasz są nieduże. Napiwki zdarzają się różne. Często nie ma ich wcale, często też są i to wysokie. Od czasu do czasu zdarzają się naprawdę wysokie, nie ma na to zasady. Stresu w tej pracy nie brakuje. Pracownicy zamiast dbać o dobro i ogólne wrażenia gościa jeszcze przed jego wejściem oceniają czy posiada pieniądze i czy warto się starać. Tylko co, jeśli ma pieniądze a lubi ubierać się przeciętnie?
Anonimowa 2016-08-08 23:33:10
Kategorycznie NIE POLECAM! Byłam na dzień próbny w Mandragorze na stanowisku pomocy kuchennej, obiecano mi 8zł/h i... nie dostałam nic. Za 8,5h pracy! Oczywiście mieli się do mnie odezwać czy zostanę przyjęta do pracy czy też nie, jak można się domyślić nikt nie zadzwonił a jak ja się sama odezwałam to usłyszałam przez telefon, że "Nie spełniam oczekiwań szefa kuchni..." A harowałam jak wół! Na pewno nie zostawię tej sprawy, będę się o wynagrodzenie wykłócać, z PIP-em się również skontaktuję.

Proszę Was, nie wierzcie w piękne słówka pani I. i ŻADNE OKRESY PRÓBNE! To jest wyzysk, nie praca.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Mandragora - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Mandragora