Opinie o Rödl & Partner w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rödl & Partner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rödl & Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rödl & Partner w Kraków

Do poprawy Nowy wpis

Poprawcie system HR, bo rekrutacja jest mega ciężka. Wysyła się zgłoszenie i przez X czasu niewiadomo na jakim jest etapie. Zero informacji zwrotnej, można czekać i czekac a finalnie nic z tego. Czy HR w Krakowie w ogóle pracuje?

Rödl & Partner Nowy wpis
@Do poprawy

Każdy kandydat, który poprawnie prześle do nas aplikację, otrzymuje informację, że w ramach danego procesu rekrutacyjnego kontaktujemy się z wybranymi osobami, których kompetencje najbardziej odpowiadają na poszukiwane przez nas stanowisko. Dzieje się tak ze względu na dużą ilość aplikacji w każdym z procesów. Jeśli nie otrzymał/a Pan/ Pani takiej wiadomości może to oznaczać, że aplikacja do nas nie wpłynęła. Chętnie zweryfikujemy Pan/Pani przypadek, ale niestety po komentarzu w tym miejscu nie mamy takiej możliwości, dlatego zapraszam serdecznie do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: gdpr.rekrutacja@roedl.com.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Rödl & Partner odbywa się również w języku angielskim?

Rödl & Partner w Polsce Nowy wpis

Tak, przeprowadzamy weryfikacje języka niemieckiego i/lub angielskiego. W zależności od prowadzonego projektu języki sprawdzamy telefonicznie przed zaproszeniem na spotkanie lub w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rödl & Partner? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rödl & Partner w Polsce

Przebieg procesu rekrutacyjnego jest uzależniony od indywidualnych ustaleń dotyczących poszczególnych projektów oraz wymagań na danym stanowisku pracy. Może składać się z 1-3 etapów: 1) krótka rozmowa telefoniczna w języku obcym (angielski i/lub niemiecki) 2) I spotkanie, podczas którego chcemy poznać Twój profil zawodowy oraz przedstawić pracę w naszej organizacji 3) II spotkanie sprawdzające wiedzę merytoryczną (jeżeli nie została ona sprawdzona na wcześniejszym etapie) Spotkania odbywają się zazwyczaj w formie online i uczestniczy w nich hiring manager, co pozwala skrócić proces decyzyjny. W przypadku niektórych rekrutacji kluczowa jest dla nas znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, dlatego pierwszym etapem może być krótka telefoniczna weryfikacja poziomu znajomości języka obcego. Jeżeli podczas procesu manager chce sprawdzić wiedzę merytoryczną kandydata za pomocą testu, wtedy zapraszamy na spotkania stacjonarne do naszych biur. Termin udzielenia informacji zwrotnej jest ustalany podczas spotkania rekrutacyjnego.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rödl & Partner?

Rödl & Partner w Polsce

Pierwsza umowa na czas określony zawierana jest na minimum 5 miesięcy, jednak zawsze ostateczna decyzja należy do przełożonego. Biorąc pod uwagę, że pierwsze miesiące pracy wiążą się głównie z wdrożeniem w obowiązki, umowa na minimum 5 miesięcy daje nam możliwość lepszego poznania nowego pracownika. Również pracownik ma szanse dowiedzieć się więcej o naszej organizacji. Kolejna umowa jest już zazwyczaj zawierana na czas nieokreślony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Rödl & Partner? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Czy w Rödl & Partner wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rödl & Partner w Polsce

W Rödl & Partner mamy ustalony wewnętrzny system premiowania oraz dodatkowych nagród. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu indywidualnego: gdpr.rekrutacja@roedl.com. Wszystkich informacji chętnie udzielimy również podczas spotkania rekrutacyjnego, dlatego zachęcamy do aplikowania na nasze ogłoszenia: https://roedl.elevato.net/pl/

Joanna

Hej wszystkim, ich strona pokazuje mi ofertę na specjalistę ds. automatyzacji. Próbował ktoś już i był na rozmowie, wiadomo czy można pracować zdalnie? Czy odpada taka opcja i trzeba do biura jeździć?

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Obecnie mamy w organizacji wprowadzony model pracy hybrydowej, natomiast manager, który poszukuje obecnie pracownika na wspomniane stanowisko ma elastyczne podejście. Zależy mu na znalezieniu odpowiedniego specjalisty. Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania na ogłoszenie lub kontakt bezpośrednio z naszym działem rekrutacji: gdpr.rekrutacja@roedl.com. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak długo czekaliście na odzew z Rödl & Partner? Oddzwaniają zawsze?

Rödl & Partner w Polsce

Niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego przekazujemy kandydatom, biorącym udział w spotkaniach, informację zwrotną w formie mailowej lub telefonicznie.

Czy pracownicy Rödl & Partner mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rödl & Partner w Polsce

Bardzo ważna jest dla nas możliwość integracji i spotkań z kolegami i koleżankami z pracy. Przed pandemią organizowaliśmy dla pracowników oddziałowe oraz międzyoddziałowe spotkania integracyjne. Obecnie wracamy powoli do funkcjonowania sprzed pandemii. W miarę możliwości i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, ponownie organizujemy spotkania naszych pracowników w większym gronie.

Gabriela
@Rödl & Partner w Polsce

To dużo takich spotkań jest planowane na ten rok?

@Gabriela

Pracownicy naszej firmy są informowani z wyprzedzeniem o planowanych wydarzeniach.

Mariusz
@Rödl & Partner w Polsce

Jakie są aktualne warunki zatrudnienia? Proszę o informację, na temat oferowanej na starcie umowy, o kwocie wynagrodzenia, premii i warunkach jej uzyskania, oraz o przygotowanie do współpracy i nowych zadań.

@Mariusz

Warunki zatrudnienia są ustalane w czasie procesu rekrutacyjnego i są uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji kandydata oraz od poziomu stanowiska. W firmie funkcjonuje program onboardingowy wdrażający nowego pracownika, obejmujący wsparcie buddy’ego oraz szkolenia wprowadzające.

Bogdan
@Rödl & Partner w Polsce

A czy można by liczyć chociażby na zarys tych warunków? Mogą Państwo podać przedział wynagrodzenia i/lub formę umowy oferowaną na start?

@Bogdan

Nie mamy możliwości podać widełek wynagrodzenia nie znając profilu kandydata. Zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia. W naszej organizacji pierwszą umowę proponujemy na czas określony, kolejna umowa jest już zazwyczaj na czas nieokreślony, ale ostateczną decyzję podejmuje przełożony wraz z pracownikiem.

@Rödl & Partner w Polsce

A ta pierwsza umowa na czas określony to na jak długo jest zawierana:p?

Rödl & Partner w Polsce

Pierwsza umowa na czas określony zawierana jest na minimum 5 miesięcy, ale ostateczna decyzja należy do przełożonego.

Grażyna
@Rödl & Partner w Polsce

Jest jakiś konkretny powód czemu trwa akurat 5 miesięcy? Zazwyczaj spotykałam się z liczbą 3

@Grażyna

Biorąc pod uwagę, że pierwsze miesiące pracy wiążą się głównie z wdrożeniem w obowiązki, umowa na minimum 5 miesięcy daje nam możliwość lepszego poznania nowego pracownika. Również pracownik ma szanse dowiedzieć się więcej o naszej organizacji. Jest to już umowa na czas określony. Kolejna umowa jest już zazwyczaj na czas nieokreślony.

Bożena
@Rödl & Partner w Polsce

Czyli teraz 5 miesięcy ma sens :) A to miesięczne wdrożenie na czym polega? Jest jakieś szkolenie wprowadzające pracownika?

@Bożena

W pierwszych dniach pracy nasi nowi koledzy i koleżanki biorą udział w programie on-boardingowym, realizowanym stacjonarnie w naszych biurach. Podczas szkolenia pracownicy poznają historię naszej firmy, obowiązujące standardy, a także wartości, jakimi kierujemy się na co dzień. Każdy nowy pracownik otrzymuje listę zadań do wykonania, aby spokojnie rozpocząć pracę. Natomiast plan wdrożenia przygotowuje manager odpowiedzialny za nowo zatrudnioną osobę. W naszej organizacji funkcjonuje też rola Buddy’ego, czyli osoby, która przez pierwsze 3 miesiące opiekuje się nowym kolegą/nową koleżanką. Wdrożenie nowego pracownika jest procesem złożonym, trwającym kilka miesięcy.

Helena
@Rödl & Partner w Polsce

I to jest umowa o pracę? :)

@Helena

Tak, pierwsza umowa jest umową o pracę na czas określony.

Helena
@Rödl & Partner w Polsce

I tak mniej więcej na ile jest ta pierwsza umowa?

@Helena

W większości przypadków okres próbny 6mcy a potem na czas nieokreślony

Rödl & Partner w Polsce

Dziękujemy za odpowiedź, jednocześnie doprecyzowując według kodeksu pracy umowę na okres próbny można zawrzeć z pracownikiem maksymalnie na 3 miesiące, dlatego w naszej organizacji rezygnujemy z umów na okres próbny i proponujemy pierwszą umowę o pracę na czas określony na minimum 5 miesięcy. Kolejna umowa jest już zazwyczaj na czas nieokreślony.

Joanna
@Rödl & Partner w Polsce

Zazwyczaj, czyli są jakieś wyjątki?

@Joanna

Pierwsza umowa daje nam możliwość poznania nowego pracownika. Jeśli po tym okresie przełożony uzna, że potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji o stałej współpracy, wówczas zawierana jest kolejna umowa na czas określony zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Natomiast jeśli po upływie pierwszej umowy obie strony są zadowolone ze wzajemnej współpracy to druga umowa jest zawierana na czas nieokreślony.

Rödl & Partner w Polsce

Drodzy Użytkownicy serwisu, byli, obecni oraz potencjalni Pracownicy naszej firmy! Chcemy aktywnie prowadzić z Wami dialog, odpowiadać na Wasze pytania i rozwiewać wątpliwości. Zależy nam, aby być dla Was partnerem do rozmowy i przekazywać Wam rzetelne informacje. Szanujemy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Te pierwsze pokazują obszary cenione przez naszych pracowników, natomiast te drugie wskazują tematy, które wymagają naszej uwagi. Niezależnie od Waszej opinii, najważniejszy dla nas jest wzajemny szacunek, dlatego nie będziemy odpowiadać na komentarze, które swoją treścią odbiegają od ogólnych zasad wypowiedzi w mediach społecznościowych oraz regulaminu serwisu. Jeśli rozważacie udział w procesie rekrutacyjnym i macie pytania dotyczące naszej firmy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację poprzez e-mail: gdpr.rekrutacja@roedl.com. Nasza organizacja jest obecna na rynku polskim od 30 lat i posiada swoje biura w sześciu lokalizacjach. Z każdym rokiem rozwijamy się i wdrażamy nowe rozwiązania, zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Jeśli chcecie sprawdzić, jak działa nasza firma, czym się kierujemy, jakie mamy wartości i co oferujemy pracownikom, zachęcamy do zaaplikowania. Podczas spotkania będziecie mogli zadać wszystkie pytania, które Was nurtują, poznać swojego bezpośredniego przełożonego i wyrobić swoje własne zdanie na temat naszej firmy. Pozdrawiamy Rödl & Partner w Polsce

Basia

Ma ktoś jakies i formacje dotyczące juniorskich stanowisk? /młodszy konsultant/konsultant w dziale audytu/? Bardzo prosze o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Rödl & Partner - Kraków

• Jak się pracuje w Rödl & Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Rödl & Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rödl & Partner?

Rödl & Partner