Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Rödl & Partner

Pracowałeś w firmie Rödl & Partner i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-24 15:22:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozwól innym znaleźć to czego poszukują, zostaw własną opinię. Opowiedz innym ludziom o pracy w spółce Rödl & Partner, której siedzibą jest Kraków . Potencjalnemu pracownikowi bardzo zależy na poznaniu opinii aktualnych pracowników na temat ewentualnego pracodawcy. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rödl & Partner

Twoj email:
Wiadomość: