Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Inwemer System Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
opinia - 2012-06-12 22:45:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie polecam tej firmy o jakich kolego zarobkach piszesz to sa głodowe pensje
zdjecie uzytkownika
ph - 2012-06-18 22:57:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prosze o informacje jak pracuje sie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?Jaka atmosfera,targety,zarobki?
zdjecie uzytkownika
moka - 2015-11-19 20:05:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no niestety ostnio firma nie poszukiwala przedstawicieli handlowych ale aktualnie poszukuje osoby na stanowisko asystent ds rozliczen jesli ktos bylby zainteresowany, a wiem ze oferuja stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz jako zakład pracy chronionej organizuja stanowiska dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
zdjecie uzytkownika
kazia - 2015-11-23 21:36:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fajnie, że stawiają również na ludzi niepełnosprawnych może fizycznie, ale jak najbardziej sprawnych umysłowo, to się ceni
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-01-26
Żródło: Gowork.pl
Tychy
(śląskie)
Wymagania - uprawnienia do obsługi wózków widłowych - aktualne psychotesty - doświadczenie w pracy na magazynie - kompletacja towaru - odpowiedzialność i dyspozycyjnośc do pracy od zaraz - gotowość do pracy zmianowej Oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową + premia mozliwość podjęcia długofalowej współpracy zainteresowanych proszę o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 508064098 lub 887110035
zdjecie uzytkownika
radek - 2015-11-27 21:46:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kazia tylko, że wtedy firma ma z tego tytułu dofinansowania i wiele ulg dlatego takie wymagania są mile widziane i tak napisali w ofercie, bo to zysk dla firmy.
zdjecie uzytkownika
we - 2015-11-30 16:08:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co powiecie o pracy jako Koordynator ds. obsługi technicznej nieruchomości? Bo podobno stawki są naprawde dobre, tylko dużo gorzej już z atmosferą pracy.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Inwemer System Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwemer System Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: