Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: INWEMER

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 17:12:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Doradź potencjalnym pracownikom, opowiedź o tym jakie jest Twoje zdanie na temat tej spółki. Ciężko jest znaleźć opinie o firmie INWEMER której siedzibą jest Katowice . Jeśli cokolwiek o niej wiesz podziel się informacjami. Pomóż wypromować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym osobom zatrudnionym o warunkach pracy panujących w waszej firmie. Sieć jest dzisiaj najważniejszym źródłem wiedzy, dołącz się do budowy największego zaplecza wiedzy o pracodawcach.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-22
Żródło: konektia.pl
Parczew
(lubelskie)
Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0347 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-07-22 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-07-22 Oferta ważna do: 2014-08-22     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: INWEMER SYSTEM Sp. zo.o Adres: Sulejowska 4597-300 Piotrków Trybunalski , Polska Nr telefonu: 44 732 1646 Branża: Niespecjalistyczne sprz
zdjecie uzytkownika
opinia - 2012-06-12 22:45:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam tej firmy o jakich kolego zarobkach piszesz to sa głodowe pensje
zdjecie uzytkownika
ph - 2012-06-18 22:57:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prosze o informacje jak pracuje sie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?Jaka atmosfera,targety,zarobki?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INWEMER

Twoj email:
Wiadomość: