Logowanie dla kandydatów/kursantów

98-300 Katowice
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 17:12:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Doradź potencjalnym pracownikom, opowiedź o tym jakie jest Twoje zdanie na temat tej spółki. Ciężko jest znaleźć opinie o firmie INWEMER której siedzibą jest Katowice . Jeśli cokolwiek o niej wiesz podziel się informacjami. Pomóż wypromować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym osobom zatrudnionym o warunkach pracy panujących w waszej firmie. Sieć jest dzisiaj najważniejszym źródłem wiedzy, dołącz się do budowy największego zaplecza wiedzy o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
opinia - 2012-06-12 22:45:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie polecam tej firmy o jakich kolego zarobkach piszesz to sa głodowe pensje
zdjecie uzytkownika
ph - 2012-06-18 22:57:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prosze o informacje jak pracuje sie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?Jaka atmosfera,targety,zarobki?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INWEMER

Twoj email:
Wiadomość: