logo MGGP S.A.

MGGP S.A.

Opinie o MGGP S.A.

pracownik 2011-03-13 08:51:23
Ha ha ha! Widac za dlugo nie pracujesz....Poczekaj jeszcze troszke i bujaj sie fela.Nie szanuja ludzi ANI PRZEZ CHWILE!
Fela 2012-01-15 21:27:38
Dokładnie.. NIE SZANUJĄ LUDZI..Pracowałam, NIE POLECAM!
gador11 2012-02-29 20:05:33
Właśnie zakończyłem współprace z firmą MGGP S.A. w Tarnowie i baaardzo się z tego cieszę. Pracowałem jako informatyk/programista Generalnie nikomu ambitnemu nie polecam tam pracy nawet na okres przejściowy - strata czasu .( usunięte przez administratora )Jest za to obiecywanie, że już jutro będą premie, szkolelnia itp benefity jak wyjazdy integracyjne. Oczywiście kadra kierownicza ma dużo lepiej jeśli o to chodzi a ponadto stosunek na linii podwładny ( usunięte przez administratora )Prace w tej firmie polecam tylko ludziom bez ambicji, celów życiowych no i chcących zarabiać zazwycza
Łukasz 2012-03-15 20:25:10
\"Cieszy się dobrą opinią\" - chyba u współudziałowców rodem z Pleśnej.
Firma której szczerze życzę jak najgorzej
były pracownik 2014-11-01 21:57:12
Jeżeli masz tytuł mgr inż. i chcesz zarabiać najniższą krajową ta firma jest dla Ciebie!
kais 2016-04-20 20:34:34
nien wiem kolego czy te oferty są nadal aktualne, trochę czasu już minęło. weź też pod uwagę że wymagania są bardzo wysokie. polska firma inżynieryjno-konsultingową ma prawo jak jnajbardzuiej sporo wymagać od kandydatów skoro idą głownie w kwestie inżynieryjne
Zostaw swoją opinię o MGGP S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGGP S.A.