Polfa Łódź S.A. Zakłady Farmaceutyczne

Łódź

Opinie o Polfa Łódź S.A. Zakłady Farmaceutyczne

?? 2012-02-07 20:15:28
asia - \\\"miałeś\\\" okazję?
Buba 2012-05-23 02:18:34
Jaki dyrektor - taka marna praca...
Wojtas 2012-06-21 23:05:21
Polfa Łódź to beznadziejne miejsce pracy. Tylko na pozór wszystko wygląda dobrze. Miesiąc po tym jak zaczniesz prace okazuje się, że jesteś w jakimś koszmarze. Piszę tu zarówno o pracy umysłowej jak i fizycznej.
etam 2013-08-12 06:40:54
Jestem zaskoczona. Z tego co mi wiadomo firmę prowadzi słoweniec, kóry od lat jest w Polsce i jest to człowiek z klasą , olbrzymią wiedzą i haryzmą. Ma wprost naturalny dar zjednywania sobie ludzi. Nie chce mi się wierzyć w opisane tu praktyki.
ana 2014-01-14 20:30:10
Ludzie a może coś wiecie na temat budowy tej nowej fabryki na Nowym Józefowie - od kiedy startuje i czy będzie jakaś rekrutacja ???
zainteresowany 2014-01-31 10:51:49
To bardziej Konstantynów niż NJ ;)
kolo 2014-06-06 07:53:46
praca bardzo ciężka i stresująca i oczywiście mało płatna,im wyżej w hierarchi są przełożeni,tym bardziej są niekompetętni Liczy się zasada zrobić jak najtaniej i jak najszybciej,nawet kosztem przepisów BHP i GMP.Najpierw z Polfy odeszła jakość pracy i szacunek dla pracownika,potem odeszła sama Polfa i przyszedł Sensilab
tuptus 2014-12-30 01:34:24
Praca w Sensilab Polska, fizycznie jeszcze nie jest zła, ale jeśli chodzi o psychikę to bardzo szybko Ci ją zepsuja. Jeden drugiego byle "g..." z gardła chce wyciągnąć, a przełożeni mają atmosferę pracy głęboko gdzieś, prawda jest to ze nie liczy się tam jakość wykonywania produktów tylko ich ilość i szybkość, pogwalcajac wszelkie zasady bhp. Kolejnym minusem pracy w tym zakładzie jest to iż niewielu ludzi może liczyć na stałe zatrudnienie, aby je dostać trzeba mieć znajomości, w przeciwnym razie pracuje się na umowie smieciowej przez bardzo długi okres za marne pieniądze, chcesz się rozwijać zawodowo? Omijaj to miejsce z daleka, zabija w Tobie jakakolwiek wartość Twojej osoby... Nie szanują tam ludzi, którzy pracują na produkcji.
jeden z wielu 2015-06-20 20:08:21
Pracowałem parę dni,i odszedłem jak stałem.Żałosna kasa,złe traktowanie pracowników i zakład na zadupiu z kiepskim dojazdem.Sensilab to jakaś nie znana firma,bez tradycji i zasad
szkolenia 2015-08-12 10:22:26
Praca dział sprzedaży płaca niby porównywalna jak w innych firmach ale firma znajduje przeróżne sposoby żeby nie wypłacić należnego bonusu w terminie a przesówa go nawet o rok .Preparaty słabe bez bieżących badań Tereny pracy praktycznie dwa woj. po likwidacji połowy działu sprzedazy Tyle co słyszałam od znajomych z branży
prego 2015-09-29 07:31:39
Praca w dziale sprzedaży - słabo, duże tereny , brak budżetu , bardzo słabe preparaty i w dodatku brakuje ich w hurtowni. Premie niby są ale od ponad roku nikt ich dostał. Przedstawiciele walczą ale z marnym skutkiem. Niska kultura organizacyjna, osoby które zostały zwolnione z naszego działu w wyniku zmniejszenia zespołu miały problemy z odejście, pracodawca usiłował oszukać ich na należnych odprawach. Poza tym cały czas mówią nam, że firma nie ma pieniędzy. Ja szukam innej pracy.Odradzam, radzę omijać szerokim łukiem , chyba,ze chcecie pracować dla oszustów.
luka 2015-09-29 12:16:25
Niestety Marko odszedł, zastąpił go syn, który już tej klasy nie ma. Odkad jest nowy prezes wszystko się zmieniło na niekorzyść.
OPIJAĆ ŁUKIEM 2016-03-31 10:02:11
Szkoda słów , jak jesteś wredny , fałszywy , i lubisz być poniewierany , czuć się zwykłym robolem , przed kierownikiem POLECAM

KTO SIĘ CENI I NIE LUBI KŁAMSTWA W OCZY , FAŁSZYWOŚCI , NIE DŁUGO TU POROBI , KOLEŻEŃSTWO W TEJ FIRMIE POLEGA NA TYM , KAŻDY KLEPIE CIE PO PLECACH , UŚMIECHA SIĘ , A ZA PLECAMI JEDEN NA DRUGIEGO PSY WIESZA , A DONOSY TEMPO EKSPRESOWE WYSTARCZY GODZINA , A NAWET NIE RAZ TO KWESTIA 15 MIN I CAŁY ZAKŁAD WIE , ŁĄCZNIE Z PRZEŁOŻONYMI , INNYM SŁOWEM ATMOSFERA DNO , KOLEŻEŃSTWO NIE ISTNIEJE , A JEDYNIE POZORY JEGO , CHYBA ŻE KTOŚ CHCE , SIĘ ŁUDZIĆ ŻE JEST - TO NIECH SIĘ ŁUDZI PO PARU MIESIĄCACH PRZEKONA SIĘ , ŻE COŚ TAKIEGO W TYM ZAKŁADZIE NIE ISTNIEJE ,MISTRZOWIE WIELKA OLEWKA W OCENIE PODWŁADNYCH, OCZYWIŚCIE MAJA SWOICH ULUBIEŃCÓW , A KIEROWNIK BARDZO UWIELBIA KRZYCZEĆ NA PRACOWNIKÓW , PRACA NAPRAWDĘ NA DUŻYM POZIOMIE , LEPIEJ JUŻ BYĆ SPRZĄTACZKA , LUB KOPAĆ ROWY - WIĘKSZY SZACUNEK BĘDZIE NIŻ W TEJ FIRMIE
BYŁY 2016-04-11 11:14:00
Tu się nie liczy co masz w głowie do awansu , awanse zapomnieć , stanowiska podzielone już , Firma szuka parobków którzy będą posłuszni całkowicie , a kierownik zgadza się , lubi sobie powrzeszczeć bez powodów na pracownika mobink i tyle tylko go nagrać , za bele co premia leci , a śmieszna .Dam przykład kierownik , dyrektor ,to osoby które pracowali na produkcji , dostali awans i zaczeli po koleżeńsku oszczędzać na pracownikach , na swoich dawnych kolegach i pracownik który pracuje 20-30lat wchodzi w tyłek kierownikowi i jest na tak jest panie kierowniku, dyrektorze , TO SAMI OCEŃCIE KLIMAT TEJ FIRMY
Dobry 2016-08-15 19:20:17
Pracowałem tam 7 lat w biurze i nie polecam. Szans na podwyżki i na karierę nie ma. Niemniej jednak nie są to lata, które uznałbym za zmarnowane. Dobrze kłamać, podlizywać się i kombinować to wielka sztuka, którą miałem przyjemność poznać i doskonalić. Szkoda mi tylko ludzi na produkcji.
rybka 2016-10-04 10:52:52
Tam jest kolesiostwo, dyskryminacja, fałsz, jeden na drugiego kabluje aby się tylko podlizać , na postojowe ( a jest to na okrągło) chodzą tylko ci sami ludzie, nieważne że samotna matka z dziećmi nie masz poparcia, znajomości, nikogo z rodziny żadnego kolesia to nie ważne że jesteś dobrym pracownikiem nie ma to żadnego znaczenia. Możesz być obibokiem ale jak masz znajomości, dobrze się podlizujesz to i tak będziesz szanowanym pracownikiem. Firma, którą należy omijać z daleka.
er 2016-10-04 19:46:48
@pika mi się zawsze wydaj ze jeżeli ktoś jest dobrym pracowniekim to zawsze będzie mogl liczyc po pewnym czasie na jaks pozywke przecież to wszystko zależy od tego ajakie się osiąga wyniki w pracy ..
Zostaw swoją opinię o Polfa Łódź S.A. Zakłady Farmaceutyczne - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfa Łódź S.A. Zakłady Farmaceutyczne