Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium

Katowice

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium

admin 2015-08-12 15:26:51
Masz doświadczenie w pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
xyz 2016-12-02 11:25:13
Witam serdecznie, odradzam pracować w tym g..... pracowałem ponad 5 lat w dziale kurierskim, wyzysk i kolesiostwo, dobrze zarabiają tylko osoby które liżą d... panu kierownikowi działu kurierskiemu p.arturowi zarobki około 1800 na reke, atmosfera fatalna, a jeżeli pokazez ze umiesz coś więcej to idziesz na remonty malować laboratoria bo pan dyrektor odz. sląsk żydzi na firme remontową to jest właśnie taka firma, co roku jest wigilia gdzie jest uroczysta kolacija i domu, firma zbiera wszystkich pracowników na wieczerze gdzie potem mają fakturke dla siebie, brak żadnego socjalu, przócz podstawowej opieki zdrowotnej w lux medzie bez specjalistów, nie polecam
Zostaw swoją opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium