Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium w Katowice

Jak szefostwo w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium? Spoko traktują ludzi?

@Była pracownica

Słowo szacunek w tej firmie nie istnieje. Nie docenia się pracownika w ogóle. Co niektórzy to nawet mobbing stosują, co jak wiadomo wpływa na twój stosunek do pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium zapewnia kartę multisportu?

Nick Nowy wpis

Praca jak najbardziej Ok. Pracuje się na dwie zmiany. Nie ma problemu żeby wyjść wcześniej, a w inny dzień to odrobić. Miła atmosfera, fajni koledzy i koleżanki. Wypłata zawsze na czas, premie co kwartał. Fajne kierownictwo. Polecam

Jakie godziny pracy obowiązują w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium?

Pytanko Nowy wpis

Hej mam pytanie jak wyglada praca na stanowisku technolog laboratoryjny ? Czy jest możliwość pracy tylko na jedna - poranna zmianę ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Brak zainteresowania klientem

Laboratorium zamykane jest o godzinie 14.30, o 14 pani nie przyjęła materiału zamykając placówkę w Katowicach,ul.Mikołowska

Paulaa

Jak wygląda praca jako kurier diagnostyki? I jakim samochodem służbowym się porusza? :)

Chorzów

moze czas zrobić porządek z ludźmi którzy myślą ze pracują na swoim stanowisku wieki i myślą ze pozjadali rozum mobing tak to śmiało można nazwać nieinformowanie koleżanek o każdej zmianie twierdząc ze nie maja obowiązku a gdzie czysta intencja człowieka czy szacunek dla drugiego człowieka wpisywanie nadgodzin mimo ze siedzą na dupie i czekają na koleżankę moze czas starsze Panie z rejestracji wymienić na coś świeższego czekają na emeryturę komentując ze są tzw bezpieczne wiec nie maja czego się bać, pracodawca świetny ale niektórzy ludzie do wymiany bo całe młodsze pokolenie niedługo ucieknie a jak nawet podobno roczniki maja dosyć to można sie domyśleć co jest grane. Nie dosyć ze brak szacunku dla ‚koleżanek’ to co drugi dzień kłótnia z pacjentem bo starsza Pani czegoś nie potrafi zrozumieć. Pozdrawiam

Czy układacie wspólnie grafik?

Robert

Wiele rzeczy może się nie podobać.A już na pewno nikomu nie podoba się pandemia!

Zdegustowany pracownik

Coś tutaj nie gra, 17.04.2020 dowiadujemy się że obniżają nam etaty do 4/5 i powiedzmy że byłoby to zrozumiałe dla mnie, gdyby weszło to w życie tego dnia lub od 01.05, jednak wchodzi to od 01.04, czyli po przepracowaniu połowy miesiąca wg starej umowy.

Była pracownica

Niestety z szacunkiem się tutaj nie spotkasz, nie szanują diagnostow i zastępują ich osobami bez wykształcenia medycznego. To laboratorium idzie niestety w bardzo złym kierunku. Pan kierownik proponuje glodowa pensję.

@Była pracownica

kenim

omijać szerokim łukiem!!! Żadnego, ale to żadnego szacunku dla pracownika. Mimo ogromu pracy, bardzo marna premia. Ludzie fajni i nic poza tym dobrego w tej firmie znaleźć nie można. Władza najwyższa ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, ludzie to tylko słupki w statystykach. Mimo braku ludzi wykwalifikowanych nie potrafią docenić obecnych. Nie Polecam!

Emilia
@kenim

Szacunek pracodawcy do pracownika to oczywiście podstawa, no ale dobrze, że chociaż atmosfera między współpracownikami jest tam ok. Coś wspomniałeś na temat niezbyt imponującej premii. Dlatego też pomyślałam, iż zapytam o to, jak w ogóle w tym laboratorium przedstawia się system wynagradzania i premiowania pracowników. Możesz mi go opisać?

kenim
@Emilia

wypłacana co 3 miesiące, średnio grosze na miesiąc. Co tu więcej pisać... bez komentarza

czesiek

witam jak wygląda praca jako kurier i jak zarobki

@czesiek

Zarobki--zawsze ale to zawsze jest to najniższa krajowa, a podwyżki w dziale kurierskim nie istnieją, nie ważne czy pracujesz pół roku, rok czy dłużej.

Czy jako kurier dostaje się służbowy samochód?

@Michał

Jeśli dostaniesz samochód służbowy to tylko na czas pracy, po skończonej pracy samochód musisz zostawić pod firmą. Pan Zastępca kierownika bardzo tego pilnuje, poza tym rozliczy Cie z każdego kilometra, nawet gdy zatrzymasz się pod sklepem po wodę.

ULIK

Wszędzie trzeba pracować i wszędzie są wymagania więc po co to narzekanie? Ostatecznie zmienić pracę również można.

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

Gutek

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Z zasady w pracy trzeba pracować bo wydajność u nas jest jeszcze daleko w lesie.

asd

Witam, pracowałam/harowałam tam 3 lata i jestem bardzo zadowolona, że mam to już za sobą ;-) Ludzie są naprawdę ok, ale na tym kończą się plusy. Zarobki bez rewelacji, pracy bardzo! dużo, nadgodziny, stres, bardzo duża rotacja pracowników (nie bez przyczyny). Ci, którzy jeszcze wytrzymują, są zdemotywowani i niedoceniani przez tzw. "górę". Szkoda, że bardziej liczy się ilość niż jakość pracy. Ludziom, którzy chcą znaleźć coś na dłużej i na poważnie - nie polecam.

Wiele informacji na temat zdrowia można znaleźć na stronie internetowej Diagnostyka Laboratorium. Dla chętnych pozostawiam link - https://diag.pl/pacjent/kategoria/artykuly/ Nasunęło mi się pytanie. Skoro firma tak bardzo dba o zdrowie swoich pacjentów, to czy także tak samo dba o warunki zatrudnienia swoich pracowników? Czy coś względem poprzednich opinii w Diagnostyka Laboratorium się zmieniło? Zachęcam do wypowiedzi na temat firmy.

xyz

Witam serdecznie, odradzam pracować w tym g..... pracowałem ponad 5 lat w dziale kurierskim, wyzysk i kolesiostwo, dobrze zarabiają tylko osoby które liżą d... panu kierownikowi działu kurierskiemu p.arturowi zarobki około 1800 na reke, atmosfera fatalna, a jeżeli pokazez ze umiesz coś więcej to idziesz na remonty malować laboratoria bo pan dyrektor odz. sląsk żydzi na firme remontową to jest właśnie taka firma, co roku jest wigilia gdzie jest uroczysta kolacija i domu, firma zbiera wszystkich pracowników na wieczerze gdzie potem mają fakturke dla siebie, brak żadnego socjalu, przócz podstawowej opieki zdrowotnej w lux medzie bez specjalistów, nie polecam

tomasz
@xyz

niestety musze przed mówcy przyznać racje, pracuje jeszcze tam, wszystko się zgadza w opisie

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium - Katowice

• Jak się pracuje w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium?

Diagnostyka Sp. z o.o. Sp.k. Laboratorium