Agencja Pracy Pollux

Legnica

Opinie o Agencja Pracy Pollux

anonim 2010-06-09 09:56:56
OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OSZUKUJĄ NA GODZINACH,URLOPACH.JEŚLI KTOŚ NIE JEST MOCNO ZDESPEROWANY ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

nowy 2011-03-28 19:08:15
Ta firma wykorzystuje ludzi i ich desperacje to raz dlaczego nikt nie sprawdzi co tam naprawde sie dzieje jak prtzełożeni trktują pracowników.A co ze sprzętem na jakich maszynach musimy pracować czy wiecie z którego one są roku?Dlaczego nikt nie widzi że pracownicy a szczególnie a szczególnie pracownice mają wielki udział w sukcesach firmy.dlaczego nas przełożeni poniżają a nikt na to nie reaguje?bo zaraz po premii
anonim 2011-04-27 09:27:56
zwykli oszuści i naciągacze szukający \"JELENI\" do pracy za płacę na rękę około 950 zł. i TO za \"czterybrygadówki\" - świątek piatek i niedziele!!!
Zdecydowanie kto jest normalny niech tam nie szuka pracy !
anonim 2011-05-12 19:09:54
proponuje dokladnie sprawdzac ile powinniscie dostac wyplaty bo to oszusci! zawsze mozna pojsc do Panstwowej Inspekcji Pracy i zglosic ich naduzycia
assss 2012-06-08 11:04:18
wogóle tragedia jeżeli jest ktos z poza Legnicy to odrazu nie ma pracy dla takiej osoby. co to są za ludzie?
lajkonik 2012-06-19 21:27:02
witam.czy ktos wybiera sie przez agencje w czerwcu na pomidory?
POkahontas 2012-06-26 18:33:13
pracowalam w tej badziewiackiej firmie rabneli mnie na prawie 30% naleznego wynagrodzenia/podalam ich do sadu pracy - zobaczymy co bedzie/. Klamia, oszukuja na godzinach i stawkach.
Jak jestes zdesperowana lepiej omijaj szerokim lukiem to badziewie.
Typowa agencja dorobkiewiczow.
aninimka 2012-07-03 20:43:45
czy ktoś z was pracował na stanowiskach biurowych w firmach gdzie pollux robił rekrutację. napiszcie jak to się tam odbywa.
wiesio 2014-03-05 23:58:54
Trzeba wiedzieć czego się spodziewać, praca przez agencje pracy pollux ma swoje plusy i minusy, prace znajdą, ale mega wielkich pieniędzy z tego chyba nie będzie.
dalton 2014-03-26 19:34:03
szkoda, że takie agencje blokują możliwość samemu załatwienia sobie pracy w takiej firmie jak Pollux
lisiczka555 2014-10-28 12:36:31
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści trzeba się prosić o własne pieniądze. Wysyłają ludzi do obozów pracy jak firma Oleofarm we Wrocławiu. PORAZKA ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!
odradzaM :) 2014-11-29 13:15:59
EJ LUDZIE TO JEST PATOLUX ODRADZAM!!!!!!JAK JESTES PO ZA WIEKOWKA TO SIEDZISZ W DOMU BO SAMI MLODZI CHODZA I TO TEZ NIE ZAWSZE MALE WYPLATY JAK NWM CO CZASMI PO 40 EURO MIALEM.Nie ma gorszej agencji niz ta !!!!za paliwo licza za wszystko podatki jakies odliczaja o ktorych nigdy nieslyszalem "Podatek z podatku"Jeszcze raz odradzam!!!! Sku...syny j.ebane zlodzieje
oszukana 2015-02-20 12:07:54
powiem tak oszuści, poprosisz o papier bo potrzebujesz obiecuja ze ci przywioza bo przyjada z umowami, potem ojeju zapomnialam prosze przyjechac do biura i odebrac, ok jedziesz do biora a tam ci babsko powie ze nie dostaniesz zaswiadczenia ze pracujesz bo nie ma odpowiedniej osoby od tego...kaze podac adres i mowi ze wysle, czekasz tydzien, dwa tygodnie i nic :/ piszesz emaila ze kazali ci przyjechac i byles na darmo ze mieli wyslac i nie wyslali i ze ostatni raz prosisz o wyslanie, to babsko dzwoni ze jest to zaswiadczenie i prosze se przyjechac znów... porazka wredne małpy.. A druga sytuacja to oszukują z wypłatą niby maja byc premie ktorych przy wyplacie nie widac ludzie robia takie same dni tyle samo godzin a wyplaty maja różne porazka, jezeli chcialo sie wolne trzeba bylo 2 dni wczesniej wyslac smsa do polluxa wyslalam smsy i nawet nie przekazali tego dalej az masz 3 minusy w pracy i cie wyzocaja, i jeszcze oszusci mimo tego ze wyslalo sie smsa to za kazdy dzien nieobecnosci - 100 złoty, gdzie mowily ze jak nie bedzie smsa to zabieraja kare ale widac oszusci klamcy zlodzieje :/ porażka
wwwwwwwww 2015-02-21 09:28:52
to po co robicie przez nich? mało wam opinii ludzi których wykiwali? więc koniec tematu.
mala 2015-03-21 00:08:06
Ludzie co wy piszecie pracuje przez ta agencje i wszystko jest na czas i za nadgodziny normalnie placa
Nigga 2015-04-13 15:15:07
witam dostałem ofertę pracy od biura Pollux mam wyjazd w niedziele za tydzień dokładnie do Roosendaal co sądzicie ?
anna 2015-04-22 13:55:14
Oszuściiiii!!
yhy 2015-05-12 05:52:55
Chocby dlatego ze oklamują ludzi co do jakosci pracy,wysokosci zarobkow,przydzialu obowiazkow i warunkow mieszkaniowych czytaj Hoevenm
zla 2015-06-25 21:45:11
NIE POLECAM! Pracowałam w jeden z fabryk w Polkowicach, zapierdziel straszny, 8h stania, klejenia.. za tak niską cenę! to aż jest żałosne! Wyzysk!! zero poszanowania człowieka! mogliby chociaż ponieść do 10zł brutto/h a nie mizerne 8zł za taki wyzysk człowieka. Szkoda słów. I te kary w umowie.
kuku 2015-08-14 11:44:46
odradzam pracę w Holandii z tej firmy przeczytać dokładnie regulamin o karach
Pollux B.V. 2015-08-17 14:10:41
Przykro nam, ze miałeś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować również drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl
Pollux B.V. 2015-08-17 14:16:44
Droga Anno, 4. przykro nam, ze miałaś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl
Damian 2015-09-10 09:45:17
Pracuje przez tą firme w electrolux w Siewierzu i nie narzekam a tym płaczką radze czytać umowe co podpisują bo idzie taki do roboty i wyimaginuje sobie kwote wypłaty a potem zdziwienie nie podoba się nie podpisuj a jeśli się spodziewasz na starcie ponad 2 tysiące brutto w tym kraju to radze się obudzić
andzej 2016-02-01 17:04:29
Zlodzje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Justa 2016-07-19 06:30:55
Czy ktoś teraz pracuje w tej firmie proszę o szczegółowe informacje o nich. Bardzo ważne!!!
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Pollux - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Pollux