Agencja Pracy Pollux

Legnica

Opinie o Agencja Pracy Pollux

assss 2012-06-08 11:04
wogóle tragedia jeżeli jest ktos z poza Legnicy to odrazu nie ma pracy dla takiej osoby. co to są za ludzie?
lajkonik 2012-06-19 21:27
witam.czy ktos wybiera sie przez agencje w czerwcu na pomidory?
aninimka 2012-07-03 20:43
czy ktoś z was pracował na stanowiskach biurowych w firmach gdzie pollux robił rekrutację. napiszcie jak to się tam odbywa.
wiesio 2014-03-05 23:58
Trzeba wiedzieć czego się spodziewać, praca przez agencje pracy pollux ma swoje plusy i minusy, prace znajdą, ale mega wielkich pieniędzy z tego chyba nie będzie.
dalton 2014-03-26 19:34
szkoda, że takie agencje blokują możliwość samemu załatwienia sobie pracy w takiej firmie jak Pollux
wwwwwwwww 2015-02-21 09:28
to po co robicie przez nich? mało wam opinii ludzi których wykiwali? więc koniec tematu.
mala 2015-03-21 00:08
Ludzie co wy piszecie pracuje przez ta agencje i wszystko jest na czas i za nadgodziny normalnie placa
Nigga 2015-04-13 15:15
witam dostałem ofertę pracy od biura Pollux mam wyjazd w niedziele za tydzień dokładnie do Roosendaal co sądzicie ?
kuku 2015-08-14 11:44
odradzam pracę w Holandii z tej firmy przeczytać dokładnie regulamin o karach
Pollux B.V. 2015-08-17 14:10
Przykro nam, ze miałeś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować również drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl
Pollux B.V. 2015-08-17 14:16
Droga Anno, 4. przykro nam, ze miałaś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl
Damian 2015-09-10 09:45
Pracuje przez tą firme w electrolux w Siewierzu i nie narzekam a tym płaczką radze czytać umowe co podpisują bo idzie taki do roboty i wyimaginuje sobie kwote wypłaty a potem zdziwienie nie podoba się nie podpisuj a jeśli się spodziewasz na starcie ponad 2 tysiące brutto w tym kraju to radze się obudzić
Justa 2016-07-19 06:30
Czy ktoś teraz pracuje w tej firmie proszę o szczegółowe informacje o nich. Bardzo ważne!!!
Rozczarowani 2017-06-29 16:41
Witam wszystkich którzy chcą pracować w firmie Pollux. Z naszego doświadczenia wiem że ta firma jest agencja oszustów kłamców, dorosłych ludzi traktują jak śmieci a wiekówka może wszystko!!!koordynatorzy są nieodpowiedzialni i brak kontaktu z nimi. Przestrzegamy ludzi przed pdjeciem w firmie Pollux-patolux.
asta 2017-08-14 23:15
Umowa przy pakowaniu obuwia-stawka godzinowa,ale nikt nie mówi,że to praca na akord.Pracownicy etatowi mają dużo do zyskania,dlatego polluxowców traktują jak pomiatajło-oczekują,że już w pierwszych dniach będą robić normy,które ustalają przodownicy pracy.Nie każda osoba może jak automat pracować stojąc 8godzin i stukać normę..żeby flaki sobie wypruła-normy nie zrobi,bo nie ma wprawy-to żle naklei,to żle ułozy,czas goni,norma ucieka..Doświadczeni pracownicy mało nie zeżrą,a przecież sami też zaczynali..bez normy nie ma umowy-nie wyrabiasz-do widzenia.Cały czas pracuję na swoje 13 zł brutto,ale i tak jestem nikim,bo norma-tego przy podpisywaniu umowy nie mówią,bo pewnie wiele osób by zrezygnowało.
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Pollux - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Pollux