Opinie o Agencja Pracy Pollux w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Pollux. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Pollux na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Pollux w Legnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Pollux?

@pracownik Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony firmą i obsługą

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Pracy Pollux?

Best

Wyplata wegetatywna,po 4 tygodniach przelew wynosi niecale 800 euro

Paula90 Nowy wpis
@Best

To i tak dużo ja po 3 tygodniach zarobiłam 250 euro po 100 euro odliczali kwaterę dojazd do pracy praca dwa dni w tygodniu aby na chałupę zarobić i takie to wyszło (usunięte przez administratora)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kostek

Witam kiedy 1 wypłata ? Czy agencja wypłacalna ? (usunięte przez administratora) na godzinach ? Jak wygląda kontakt z agencją ? Praca jest ?

Ewelina

Dziwię się że jeszcze działają. Wielokrotnie interesowała się tym padłem Państwowa Inspekcja pracy.od lat (usunięte przez administratora) ,kradną i kłamią. Na ich melinach leję się alkohol i sypia prochy.

Tragedia , fatalne warunki zakwaterowania , oszustwa na wypłatach. Czegoś takiego nie widziałem po tygodniu uciekliśmy z tej szopy która agencja zaproponowała.

Sierioża

Czy jest praca dla emeryta?

janusz

firma to porazka wyzysk na mieszkaniach same (usunięte przez administratora)przy zaladunku i rozladunku tez kreche wciagaja obsluga (usunięte przez administratora) za mieszkanie 400 miesiecznie nie polecam rezygnuje po 3 dniach jesli jestes (usunięte przez administratora)to jedz

Sylwia

Jeszte takiej firmy nie widziałam oni dopiero oszukujom ludzi i rekruterka Adrianna najgorsza firma nie jedzie tam bo was oszukujom i zarobione na was jakieś wałki robi ta firma (usunięte przez administratora) przez tom firmę musieliśmy zjechać do polski i zero od nich pomocy nic tylko ludzi robicie w konia nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jedrula

Praca przez tę agencję była na dobrych warunkach , wypłata terminowo i ekipa w pracy też fajna

Peter
@jedrula

Ja również znalazłem spoko pracę przez to biuro. Można było całkiem sporo zarobić. Agencja z umowy się wywiązała. Wypłaty były na czas. Warunki pracy w porządku. Roboty sporo, ale za taką kaskę to mi się opłacało kilka miesięcy się pomęczyć fizycznie.

fess

Terminowe wypłaty, fajna ekipa mi pasuje

Berek
@fess

Mnie równiez trafila sie spoko ekipa, a to wazne w pracy, zeby pracowac z ludzmi w porzadku, którzy nie sprawiaja problemow. Co do wypłaty to nie narzekam. Wiadomo że zawsze chce sie wiecej, ale i tak zarabiam więcej niz w Polsce.

zoi

Dobre wynagrodzenie, przesyłane terminowo , warunki pracy też spoko

Inex
@zoi

Zgadzam się. Warunki są dobre a wynagrodzenie odpowiednie i na czas. Wedlug mnie agencja dobrze wywiazuje sie z obietnic.

Dux

Praca przez agencję Pollux w sumie spełniła moje oczekiwania. Mogłoby być lepiej, ale generalnie wynagrodzenie nie jest złe , zakwaterowanie też w normalnym standardzie, więc ok

Grzegorz
@Dux

Napisz na jakiej umowie pracujesz. Czy kontrakt jest stabilny i daje możliwość płatnego urlopu i chorobowego? Także dostęp do dodatkowych świadczeń socjalnych jest istotną sprawą, więc liczę, że mi odpowiesz.

Kris

biuro nie odbiera telefonu ani nie odzwania,

Kris

biuro nie odbiera telefonu ani nie odzwania,

Dragon

Najważniejsze, że wypłata zawsze na czas .

Mateusz

Hej, jak tam atmosfera w firmie? Ktoś z pracowników się wypowie ?

pieter
@Mateusz

A co chcesz wiedzieć konkretnie, bo może pomogę. Akurat wróciłem ze swojego trzeciego wyjazdu

Gawron
@Mateusz

Atmosfera no to zależy od ludzi, ale nie ma co narzekać ogółem. Byłem na 3 wyjazdach to nawet nams ie mała grupka utworzyła i wyjeżdżaliśmy razem, wszystko dało sie ogarnąć, bardzo kontaktowe biuro. Słyszałem, że są takie co wisisz na słuchawce pół dnia, a i tak nie odbiorą bo tak

Suchy
@Mateusz

Spoko ludzie , zawsze jest o czym pogadać i razem sie posmiac. Nie ma spin , z pracodawca tez dobry kontakt.

sołacz
@Mateusz

a dobrze, czasami bywają zgrzyty jak wszędzie, ale generalnie jest ok

nicknick

No nie zostawia Cię na lodzie, możesz liczyć na ich wsparcie

Roksana

Dzięki agencji Pollux otrzymałam pracę tymczasową, dzięki czemu mogłam ustabilizować swoje życie i wyjść na prostą. Pollux zapewnił mi odpowiednie warunki pracy i korzystne wynagrodzenie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Pollux - Legnica

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Pollux?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Pollux?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Pollux napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Pollux