Elfeko S.A

Opinie o Elfeko S.A

lukas 2011-01-17 11:44:30
A ja spraktykowałem prace w ELFEKO i nie jestem taki pełen entuzjazmu co niektórzy, którzy wydają tu opinie. Nadgodziny, słaba kasa. Nic dobrego. Nie polecam.
kasia 2011-01-18 05:53:15
mi sie tam podobalo i podoba dobra firma, glupoty gadasz
aa 2012-11-05 13:06:54
Potwierdzam opinię przedmówcy. Kadra kierownicza (za moich czasów [usunięte przez moderatora]) \"mieszka\" w pracy i myśli, że każdy tak może i to jego obowiązek. Umowa na 8h dziennie czyli 8-16, a spróbuj wyjść przed 18.00 to premii nie zobaczysz- mowa o premii 100-200zł :). Zarobki mizerne 6 lat temu 1600zł/m-c w Warszawie :), mgr inż. po PW, pracy po uszy, gonitwa peugotem 206 po całej Polsce. Po zmianie firmy poczułem, że żyję. Za żadne skarby bym nie wrócił.
zdzichu 2013-01-22 07:14:35
To trzeba bylo szybciej odejść z firmy a nie teraz [usunięte przez moderatora].....
aa 2013-05-22 16:39:26
Gdybym miał wybór 2-ch miesiecy bym tam nie przepracował (chodziło o ciągłość pracy i zmianę na lepszą, a nie taką samą lub gorszą, a wiadomo to musi chwile potrwać). Po miesiacu wiedziałem już, że nie zabawię tam długo.
Po jakimś czasie śmiać mi się chciało, ponieważ przy przyjmowaniu jako argument usłyszałem: bardzo dobra atmosfera w pracy. Może i jest wesoło - czasami, ale śmiechami i pogaduszkami w kuchni rodziny nie nakarmisz.
Poza tym w innych firmach jest czasem bardziej wesoło i troche na innym poziomie.
Pozdrawiam.
Mirek 2015-10-28 06:30:06
Hmmm, można też powiedzieć że w firmie nie ma kto pracować bo słabo płacą i dlatego szukają ludzi w całej Polsce, prawda jest jak doopa - każdy ma swoją :)
jade 2016-05-18 19:01:58
No odnośnie kariery i pieniędzy to nawet można się u nich teraz zatrudnić @w3uu bo mają trochę ofert na swojej stronie internetowej. Ja wybrałem tą na zbrojarza, gdzie praca jest przy montażu fundamentów linii elektroenergetycznych wysokiego napięcia i w delegacji na terenie całego kraju.
Zostaw swoją opinię o Elfeko S.A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfeko S.A