Opinie o Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak w Chrzanów

Andrew Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nawet cement przeterminowany. Wschodnie metody, wschodni autorament. Dobrze, że jeden worek na próbę wziąłem. Wystarczy.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak?

Pracownik Nowy wpis

Zależy który oddział i jakie stanowisko

lobo

..prawda jest taka o ile pamiętam, że w tej firmie panował dziki system niezrozumiały dla nikogo. Zwalnianie dobrych ludzi to codzienność, a utrzymywanie pasożytów po kądzieli i po mieczu to naturalne.

nn Nowy wpis
@lobo

w sewerze pracują całe rodziny , kliki , nepotyzm i kumoterstwo , i zadowolony prezesik że ma grono życzliwych , a na dole jedno chamstwo i donosicielstwo .

Wypasiony Konkurent

@Wypasiony Konkurent

ciekawe to jest gdzie potem to utopione wypłynęło ? cwany gapa ! tylko ze starą się przejechał bo była cwańsza .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
adam

Hmm najlepiej to i pracować i nie narobić się i zarobić. Ciekawe ilu “pokrzywdzonych” znalazło już tę swoją wymarzoną pracę? Większość dni na garnuszku u mamusi, prawda? Ja tyram już kilka lat w tej firmie, nikogo jeszcze nie [usunięte przez moderatora], ale jeżeli jakiś leser ma konfliktowy charakter i nie mając pojęcia o asortymencie powoduje straty to choć nie mam takiego prawa sam najchętniej spuściłbym mu [usunięte przez moderatora]. i wyrzucił na zbity pysk. Bo niby dlaczego mam jeszcze na kogoś pracować a otrzymywac tylko jedną wypłatę? Aktualnie pracuje w Sewerze sporo ponad 300 osób ale i tak nierób zawsze zostanie dostrzeżony. Jeżeli uważacie to za zbyt niesprawiedliwe – wasze prawo, możecie obrażać sie i rzucać błotem. Ja myślę inaczej bo cokolwiek robię przykładam się i nie mam czasu aby bujać w obłokach gdy umawiam się na pracę i wynagrodzenie. Zmieniłem już w życiu kilka firm bo mi warunki nie odpowiadały ale nie biadolę jaki to ciężki los mnie biednego żuczka spotykał. Nikt nie zmusza do podjęcia pracy w Sewerze, ale jeżeli sie decydujesz to pracuj uczciwie i szanuj swoich kolegów bo inaczej będzie ci źle.

@adam

są też kapusie intryganci wysługujący się kierownictwu , no to ci mają dobrze .

Nikt

Jasne, zatrudnij się jako przedstawiciel techniczno-handlowy. Na pewno masz wiedzę o wszystkich produktach, którymi handluje firma (tysiące), jak też potrafisz doradzić inwestorom jakich materiałów używać i czym różnią się między sobą. Jak potrafisz liczyć kalkulacje, czasami dość skomplikowane (np. dachy), to jest to praca dla ciebie. Plus duża wytrzymałość psychiczna na stres, bo to, że ładnie policzysz i doradzisz, nie idzie w parze z możliwością sprzedaży (duża konkurencja). Musisz się liczyć z tym, że włożona praca często nie przekłada się na płacę.No i jeżeli lubisz się ciągle uczyć, to nie masz się co zastanawiać.

@Nikt

niejeden opierniczył dach na boku albo zrobił inny wałek , ale prezes z nim się tylko żegnał , i nie zawiadamiał prokuratury ani nie żądał zwrotu kasy , ciekawe dlaczego ?

Dawid

Czy firma normalnie działa? Tak tajemniczo piszecie?

Obserwator
@Dawid

Firma działa, umacnia swoją pozycję na rynku i ma się coraz lepiej.

Mike

Zmiany następują już w takim tempie, że nie sposób komentować aktualną sytuację..

Stach

Jaka jest przyczyna tej ciszy?

kopalniany

Nie wiem jak jest gdzie indziej ale Chrzanów to porażka

budowlaniec

Słyszałem że w ramach premii świątecznych pracownicy poświęcili się dla dobra firmy i sprzedają choinki. Rozumiem że na wiosnę będe mógł zaopatrzyć się w sadzonki i drzewka

Mikołoj

Jasne, karnet na siłkę, wczasy pod gruszą, paczki na różne okazje. Tyle tego, że trudno zliczyć

Yoyo
@Mikołoj

Mikoloj-. Dobre! Boki zrywać! Najlepszy dowcip od lat!!!!:-D

Wujek_John

Zgadza się że jest ale zależy na jakich warunkach. Inne maja wymagania w Tarnowskich Gorach inne w Katowicach a jakie w Chrzanowie nie wiem, bo nie widzialem ogloszenia na sprzedawcę na Chrzanów - tyle w kwestii sprzedawców.

Wujek_John

O jakiej pomocy trenera mówisz? Śmiech na sali. Masz okres próbny czas ochronny i masz sie wdrożyć a jak nie to zapomnij o normalnych zarobkach

Brandys

Socjale? Hehehe tam nie trzeba się przygotowywać do rozmowy, masz siedzieć w pracy cicho i być z wszystkiego zadowolony nawet z wypłaty którą otrzymujesz z łaską 26maja. Pozdrawiam

tauriel

a może ktoś z was wiem czy firma nadal poszukuje magazyniera bo ja bardzo bym chciała się zatrudnić właśnie na takie stanowisko, i także w Sewera z pewnych powodów osobistych. natomiast w wielu firmach nie mogę zostać magazynierem bo podobno kobieta nie powinna być na takim stanowisku, ciekawe jak to wygląda w Sewera

Biz

No i ciekawe czy znaleźli już osoby na stanowiska, które szukali. A jeżeli nie to ciekawe czy będzie druga tura, decyzja wyborczych w sprawach słusznych. Prosiłbym o podpowiedzenie jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej i na co można liczyć - jakie warunki finansowe i socjalne. Dają coś więcej ponad wypłatę?

Ed 2

A tu znowu Ed. Piszesz w tym samym czasie, ale pod różnymi ksywami. Jak to się ma do twojej wiarygodności?

Ed

Sewera rozwija sie a "konkurent\" znika? :)

volt

Wypasiony Konkurent - 2012-06-19 14:38:42 Powiedzcie mi taką rzecz. Ile milionów utopił właściciel na Dolnym Śląsku? Wszystkie te plajtujące firemki, nie wspominając o SUPERMARKECIE. Nigdy nie zastanawialiście się nad tym?Ej, wypasiony konkurent. Jak miliony od konkurenta liczysz to raczej cienko piszczysz. Niemcy i Francuzi wydmuchają cię bardzo szybko hehehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak - Chrzanów

Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak