Garo Polska

Tanowo

Opinie o Garo Polska

filofan 2012-01-17 20:22:30
Może ktoś,kto pracuje bądź pracował w tej firmie powiedzieć o niej coś więcej. Jaka atmosfera no i przede wszystkim jakie zarobki? Będę bardzo wdzięczny.
mała 2012-01-18 13:45:32
Witam , znajoma tam pracowała .Zarobki nie przekraczały 1300pln i trzeba być bardzo odpornym na stres , jak lubisz gdy ktoś wywiera na Ciebie presję to praca jak znalazł .Pozdrawiam
studentka 2012-02-04 00:41:15
Kilka lat temu pracowałam tam jako studentka. Muszę powiedzieć, że atmosfera w pracy była super. Pracy dużo, ale jak ktoś chce tak robić, żeby się nie narobić to nigdzie nie znajdzie pracy. O zarobkach powiem niewiele bo pracowałam na umowę-zlecenie, ale zaplecze socjalne ok. Nie wiem ile zarabiają na umowę o pracę :):) Gorąco polecam
5688 2012-03-20 16:38:13
Jak pracowałaś kilka lat temu to chyba nie ma sensu porównywać, bo przy tej rotacji (która to sama mówi za siebie) 3/4 ekipy to już niestety inni ludzie.
Jak wszedzie pozorna życzliwość wspólpracowników a za plecami obgadywanie.
I nie chodzi o to że jest dużo pracy tylko w jakim tempie musisz ją wykonywać żeby wyrobić normy i nie narazić się kierownictwu.
W zamian za to najniższa krajowa i premia
kraaaaa 2012-04-10 17:58:34
Nie polecam. Nowego kierownika interesują tylko normy, nie ludzie. Praca dla robotów
Net 2016-04-20 20:45:25
Wiesz co, trochę cisza, ludzie zajęci są praca, nikt nie narzeka, więc generalnie z tego powodu jest wielki spokój na forum, lud nie ma czasu za bardzo
Zostaw swoją opinię o Garo Polska - Tanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garo Polska