Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

ewa 2012-05-26 06:55:09
potwierdzam Firma rzetelna i stabilna
anett_ka 2012-11-28 12:00:04
Jaki mobbing, jaki wyzysk. To ze trzeba pracować i przynosić zysk dla firmy, to chyba normalne w usługowcach. A czym jest mobbing?? bo jesli ktos nie dogaduje się ze swoim przełożonym, który okresla mu tempo i wydajnosc pracy i to juz uznaje za wyzysk i mobbing to jestem w szoku.
henry 2014-09-01 14:17:04
Potwierdzam. Mobbing jaki istnieje w tej firmie to masakra. Kierowniczka to nie ma pojęcia o motywowaniu i kierowaniu tylko wyzysk i znecanie sie nad pracownikiem. Najgorzej jak nie robisz planów to mozesz szukac roboty bo kirwoniczka ie da ci zyć. stres, napięcie, nacisk, wyzyk to hasła przewodnie tej firmy a szczególnie kierowniczki
blablabla... 2015-04-21 23:42:06
Jeżeli ktoś nie nadaje się do pracy lub nie można tej osoby przygotować do zawodu protetyka słuchy to niestety wypisuje takie informacje na forach. Do tego zawodu jak do wielu innych po części medycznych trzeba mieć powołanie. Widocznie ty nie miałaś, kierownik pomógł Ci się
uwolić z tego nieszczęścia - jak widać dobrze zrobił! Znam kierowniczke od lat pracuje w tej firmie. jest pomocna i potrafi motywować pracowników. A plany sprzedażowe to domino, klocki na które składają się między innymi równa praca wszystkich pracowników. Idź szukać tam gdzie łatwiej, gdzie nie ma kontroli, nie trzeba sprzedawac- może rozłozysz firmę na łopatki!
sisi 2016-04-05 19:35:07
poszukują nowych osób bo sie rozwijaja i potrzebują ludzi do nowych oddziałów, a druga sprawa ze praca jest specyficzna i trudna, wiec rotacja jest
gienek 2016-05-04 21:53:00
@sisi a więc jest rotacja.. mnie osobiście to nie zniechęca, bo specyficznej pracy się nie boję. Chciałbym jednak mieć pewność, że firma oferuje po jakimś czasie umowę o pracę. Nie bardzo orientuję się, jak jest w Geers. Będę wdzięczny za podpowiedź. :)
Pokrzywdzona 2016-11-20 03:26:20
NIE idż do Geersa! Idz gdziekolwiek tylko nie tam!
Zostaw swoją opinię o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.