Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.

Stanisław 2012-03-07 15:46:59
Witam co do opinii zakupu aparatu i obsługi w GEERSIE to nie widzę innego sklepu w siedlcach maja aparaty duży wybór, posiadają własne labolatorium naprawy a ze są droższe może i są ale życie w ciszy jest trudne a dla mnie ważniejsze jest zdrowie a nie pieniądze kupiłem aparata za 3 tys rok temu i jestem bardzo zadowolony z niego ,oraz przeglądy są wykonywane systematycznie przez fachową obsługę tej ze placówki. Polecam firmę GEERS , z nimi można słyszeć .
Basia 2012-03-07 15:49:11
Fachowość i profesjonalizm. Byliśmy z mamą w paru punktach ale tutaj
dostaliśmy zdecydowanie najlepszy aparat i mama w końcu słyszy.
Dziekuje Państwu

Wiktor 2012-03-13 16:45:52
Świetna firma i obsługa na wysokim poziomie, POLECAM wszystkim!
stały klient GEERSA 2012-03-29 16:29:28
Trzy lata temu kupiłam w tej firmie aparat słuchowy, który dobrano mi w 100 % trafnie. Obsługa jest bardzo fachowa, rzetelna, kulturalna, sympatyczna i co ważne, cierpliwa. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym !
tristan 2016-04-05 21:45:40
możesz spróbować aplikować na to stanowisko, @3e4r, ponieważ w ofercie napisano iż doświadczenie w branży jest mile widziane, a więc nie jest konieczne
Zostaw swoją opinię o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.