Opinie o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. w Warszawa

GEERS DOBRY SŁUCH ŁÓDZ Nowy wpis

Wysoki poziom obsługi klientów i mnie osobiście w Oddziale POL0027 w Grodzisku Maz. przy ul. Kościelnej 9. Z usług korzystam od marca 2023r. ,wysoki poziom wiedzy i doradztwa w zakresie pomocy w doborze odpowiednich aparatów słuchowych, jak i pomoc w eksploatacji. Na wysokie uznanie zasługuje Pani Magdalena Dolecka z pozostałymi koleżankami , wysoki poziom wiedzy ,oraz miła obsługa .Pozdrawiam cały zespół z Grodziska Maz. Czesław Budziszewski

Jaki jest okres rozliczeniowy w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Protetyk Nowy wpis

Nie, po polsku

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.?

Tam tylko takich zatrudniają…

Doświadczona
@Odpowiedz

Nie wprowadzaj w bład- to nie jest prawda, bo ja zostałam zatrudniona z wieloletnim doświadczeniem, a zatrudniaja też niedoświadczonych, dajac szanse na nowy zawod i nauke. Firma finansuje szkole i daje pakiet szkolen. Polecam, bo nigdzie nie ma az takiej opieki nad nowym pracownikiem.

@Doświadczona

Hej, pisałaś coś o jakimś pakiecie szkoleń. Możesz przybliżyć szczegóły? Jakie w jego skład zajęcia wchodzą, co na nich jest i ile to trwa? wszystko odpłatnie?

Doświadczona
@Małgorzata

Szkoła- to zasady sa ogolnie dostepne, a szkolenia to daje firma przez caly rok. Dodatkowo sa szkolenia regularnie, w zaleznosci od potrzeb, dla wszystkoch pracownikow.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Byłem na dniu próbnym na Ken w Warszawie. Kierowniczka salonu stwierdziła (taką informację dostałem od osoby zajmującej się rekrutacją) że nie mam potencjału do pracy w tej branży. Ciekawe na jakiej podstawie... Sama ma wielokrotnie mniejsze doświadczenie w sprzedaży. Pracując wiele lat w bezpośredniej obsłudze PACJENTA (tak powinno się nazywać osoby przychodzące po pomoc do osoby fachowej z branży medycznej, a nie KLIENT jak mi przekazano) wiem co piszę. Mam radę do rekruterów GEERS: nie zawracajcie ludziom czterech liter tymi dniami próbnymi. Jak szukacie imbecyli o wiedzy kasjerki to od razu tak napiszcie w ogłoszeniu.

Irena

W 2018 podobno firma dawała 2000-2200. Ile na ten moment jest w stanie zaoferować?

Krysia
@Irena

Tyle samo, netto. Plus premie która wypracujesz, na więcej nie licz. Chyba, ze dostaniesz na start więcej niż doświadczony pracownik, a to byłoby nie fer

@Krysia

No i ile tej premii daje radę tak średnio wyrobić? Opłaca się?

Irena
@Krysia

Za co jest wgl przyznawana ta premia?

Krysia
@Irena

Za sprzedaż, jeśli zrobisz nałożony budżet na sklep masz 5% jako pracownik. Wszystko zależy ile zrobisz, w słabym punkcie możesz zrobić 20 tys, w dobrym nawet 40-50.

@Krysia

W słabym aż 20? I to jest gołe do ręki czy na coś się to rozbija jeszcze jednak?

Firma z całą pewnością zasługuje na dobrą opinię jako pracodawca a jedna osoba nie stanowi firmy

Zuzanna

Po rozmowie kwalifikacyjnej Pani Joanna powiedziała, że będę przyjęta i wita mnie w zespole itd. Poszłam na dzień próbny, po którym miałam stwierdzić czy to praca dla mnie. Pani Magdalena oddział ul. Św. Wincentego przeprowadzała ze mną ten dzień próbny. Byłam w szoku... salon był brudny, wszędzie kosmetyki Pani Magdy. Miała trzy zrobione odlewy, które pomieszała. To co mówiła o pacjentach i to jak do nich podchodziła było szokujące. Po ponad tygodniu Pani Joanna zadzwoniła i powiedziała, że rekrutacja trwa i niestety nie przyjmuje mnie... Cała sytuacja była szokująca; to jak Pani Joanna mnie potraktowała i to jak Pani Magdą pracowała i podchodziła do pacjentów. Okropieństwo :/

@leasyl możesz opisać kilka konkretnych sytuacji, w których twoim zdaniem firma stosowała mobbing? Nie zapominajmy czym on jest - prześladowaniem pracownika w miejscu pracy. Konkretne informacje pozwolą forumowiczom mieć pełny obraz sytuacji.

niegdyś pracownik GEERSa
@Marta

Ja też potwierdzam! W firmie jest mobbing! (I wiem co oznacza ten termin)

Miki
@niegdyś pracownik GEERSa

Potwierdzam, kierownicy i regionalni robią wszystko byś czół się jakbyś był nic nie wart

Agnieszka
@Miki

Te negatywne wpisy są bardzo niepokojące, ale brak w nich konkretów. Możesz powiedzieć, co się dokładnie dzieje? Podejmowałeś jakieś kroki w związku z tą sprawą? Chcemy, by opinie były jak najbardziej wiarygodne, dlatego też proszę Cię o więcej informacji.

Geers Sopot

Jestem klientem gabinetu w Sopocie i jestem b.zadowolony. Polecam, fachowa obsługa, miła atmosfera.

Agnieszka
@Geers Sopot

@Geers Sopot Cieszę się, że jesteś zadowolony z usług Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.. Ale forum Gowork.pl, służy do wypowiadania się na temat warunków pracy w tym miejscu. Aktualnie widzę ogłoszenie o pracę na stanowisko Doświadczony Protetyk Słuchu https://www.geers.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja w tej firmie?

Jolanta

Tak dobrze pracuje się, że przestaliście korzystać z forum?

mikkado

ja chętnie bym się podjęła pracy jakby do mnie zadzwonili, przecież warunki zateudnienia naprawdę dobre obiecują

anna
@mikkado

placa najmniej ze wszystkich duzych firm protetycznych.

Protetyk
@anna

Słuchmed daje 2000-2200 to można jeszcze mniej? Szukajcie pracy w małych rodzinnych firmach,gabinetach. Lepsza podstawa sięgająca 3 tyś netto plus pewna premia od każdego aparatu. Wiem, bo byłem osłem właśnie w Słuchmed. Nauczyć nauczyli, ale nie potrafili zatrzymać pracownika.

Przemysław
@mikkado

Czy składałaś CV do firmy i czekasz na odpowiedź? Ja znalazłem dwie aktualne ofert pracy na stanowisko kierownik oddziału i sprzedawca-asystent protetyka słuchu. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przejrzysty system wynagrodzeń i atrakcyjny pakiet socjalny. Czy któraś z tych ofert rekrutacyjnych mogłaby Cię zainteresować?

Antek
@Przemysław

Jakie wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca asystent? Dają samochód służbowy i prowizję od klientów?

Martazak

Elle, dziekuję bardzo o odpowiedz. Troche mnie uspokoilas swoim pozytywnym podejsciem :) Zlozylam swoja aplikacje, czekam na odpowiedz z Geersa. Rowniez chce zaczac od asystentki, a moze jakby pozniejs ie udalo to byloby w ogole super. Wiele osob narzeka na ta firme, ale wiem, ze to siec salonow, wiec wierze, ze nie wszedzie jest tak samo.. pewnie jak wszedzie sa lepsze i gorsze placowki, ale wszystko tak naprawde zalezy od ludzi. Jak dla mnie zarobki z tego co czytaalm nie sa tez najgorsze, bedac na razie tylko po maturze nie moge wymagac zbyt wiele, bo wiadomo, jaka jest obecnie sytuacja na rynku pracy. Pozdrawiam

Zainteresowana
@Martazak

Udało się? Pracujesz nadal?

Anita

Przecież zawsze można zmienić pracę a w Warszawie nie ma z tym problemu. Konkurencja inspiruje?

Barnaba

Jeśli komuś nie jest po drodze z pracą w dobrej firmie to zawsze będzie narzekał. Konkurencja tez nie śpi!!

MIKITIKIRAKA

Ludzie, zanim się tam zatrudnicie przemyślcie to sto razy. Takie pranie mózgu jakie tam robią to chyba wcześniej ani potem się z czymś takim nie spotkałam. Kasa za ta harówę jak za zboże, i cały ten zarząd na czele z Panią J.K. Bójcie się Boga, jeśli mogę to odradzam.... psycha siadła tam nie jednej i wylądowała na tabletach. W Geersie jest się niewolnikiem. Wszak to szwabska firma...

@MIKITIKIRAKA

Komentarz z 2015 roku a nadal nic sie nie zmienilo! Pranie mózgu i oglupianie ;) łacznie z zakazem rozmow z ludzmi z innych firm protetycznych. Kontakt taki nalezy zglosic hahaha (usunięte przez administratora) kiła i mogiła!

Grażyna

Pracuję w firmie już bardzo długo. Ciągle się rozwijają, dla mnie to fajne miejsce. Mają wymagania ponieważ rynek jest nasycony firmami o tym profilu.

kk

bo po obecnych zmianach wydzwaniają po byłych pracownikach aby wrócili do Geersa. Tylko nie znam osoby, która to zrobiła.... o czymś o świadczy....

leasyl

ktoś usunął dużo negatywnych opinii (czyli de facto prawdziwych). Pozytywne opinie pisane są przez rsm'ów i pracowników biura. Przestrzegam: SEKTA, MOBBING, zarobki marne. Podpuszczają stanowiskiem kierownika, a konczysz w psychiatryku.

leasyl

Zostaw merytoryczną opinię o Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.?

Akustyka Słuchu Geers Sp. z o.o.