Poland Forest Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Poland Forest Sp. z o.o.

adek 2011-12-28 13:07:56
(usunięte przez administratora) ludzie niedajcie się tak okradać! !! słyszałem już że ta firma zaczeła zatrudniać ukrainców w danii bo duża część polaków niechce pracować za tak śmieszne pieniądze. i dotego niekturym ludziom wogule nie zapłacili za prace i nawet nie mieli za co wrucic do polski. to firma poland forest i firma helper prowadzona przez (usunięte przez administratora)
no name 2012-05-22 19:31:14
A o co dokładnie chodzi nie płacą czy co.
pracownik 2012-06-24 20:03:08
To wszystko prawda, coraz gorzej w tej firmie Ci starsi pracownicy uciekają z \\\'Helpera\\\' zaczynają zatrudniać nowych pracowników, bo Ci starzy wiedzą zbyt dużo co się dzieje firmie Helper. Na pieniądze trzeba czekać kilka miesięcy, po prostu żenada!!! Wstyd!!!
ktos 2012-08-03 19:17:34
W firmie panuje ogólny bałagan nikt nie wie o co chodzi. Jeśli zapytasz o coś co Ci się należy wg umowy, każą Ci po prostu spadać i jeśli o coś Ci nie pasuje to jedź tam, skąd przyjechałeś. Mówią, że maja 10 osób na twoje miejsce, a jeśli zbuntujecie się większą grupą to od razu zaczynają się do Was zwracać. Jest kłopot ze wszystkim, zaczynając nawet od mieszkań. Jeśli chciałeś ułatwić firmie sprawę i znaleźć mieszkanie na swój rachunek to jest kolejny problem, bo nie można doprosić się przelewu pieniędzy na konto właściciela mieszkania wynajmowanego. A czasami zdarza się też tak, że mieszkanie mamy załatwione przez pracownicę firmy, natomiast po przyjeździe okazuje się, że ludzie nie mają gdzie nocować. Nikt nie odbiera telefonów etc. Podczas rozmowy telefonicznej o pracy dowiadujemy się, że za mamy stawkę godzinową 60 dkk/h + feriepenge. Po kilku dniach po podpisaniu umowy, którą i tak podpisujemy jakieś 4 dni po rozpoczęciu pracy dostajemy kolejne dokumenty do podpisania i okazuję się, że od tego momentu pracujemy na akord. Normy co rusz są podwyższane i dowiadujemy się tego na polu. Ludzie traktowani są w sposób nieodpowiedni. Pracodawcy zmieniają sobie warunki umowy wedle upodobania i oznajmiają to ludziom w czasie pracy bez dokonania zmiany w umowie. Wypłaty na koncie na pewno nie ma do 10. każdego miesiąca jak to jest w umowie. Wszystko jest jednym wielkim kłamstwem. Jeśli chcesz cokolwiek zarobić to nie nawiązuj żadnych kontaktów z tą firmą. Oszukują tak samo na sadach,, na czereśniach, jabłkach, gruszkach, jak i na truskawkach, groszku, nie pomijając także prekli. Człowiek, który wypowiada się o tej firmie pozytywnie to na pewno nie jest zwykły pracownik tak jak my tylko ktoś z szefostwa. Znam mnóstwo osób, które miały do czynienia i pracowały dla tej firmy i nie usłyszałam od żadnej z nich ani jednego pozytywnego słowa o tej firmie. Sama pracowałam dla nich dwa razy i wiem jak się to wszystko odbywa. NIE DAJCIE SIĘ
MEND 2013-10-24 13:56:20
LUDZIE NIE JEDZCIE W TYM ROKU NA NOBILIS ,Z GÓRY OSTRZEGAM
pułkownik Walter Kurtz 2015-01-07 23:00:21
POLANDFOREST ApS jest jedną z form turystyki i rekreacji, zarobkowo przygodowej, a więc swoistym rodzajem działalności ludzkiej w której to różnienie bywa,warunki dość trudne. Literatura dotycząca sfery turystyczno-rekreacyjnej uznaje FORESTPOLAND za rodzaj aktywności przygodowej i w związku z tym umiejscawia go wśród form plenerowej rekreacji, turystyki przygodowej lub turystyki kwalifikowanej. Jak uważa dr Przemysław Płoskonka, autor publikacji i badań z zakresu sztuki przetrwania, współcześnie FORESTPOLAND jest złożoną formą rekreacji i turystyki, realizowaną w wielu różnorodnych modelach. Istnieje tendencja do tego, by każdy rodzaj rozrywki ruchowej związany z ryzykiem, wymagający improwizacji i niosący ze sobą duży ładunek emocji nazywać surwiwalem. Autor definiuje FORESTPOLAND w ramach działalności turystyczno-rekreacyjnej jako formę spędzania czasu wolnego w plenerze, mającą na celu przeżycie przygody połączonej ze zdobywaniem wiedzy i ćwiczeniem umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach opresyjnych, w tym szczególnie w środowisku naturalnym. Istotą tej aktywności jest uzyskanie niezależności od czynników zewnętrznych (cywilizacyjnych) oraz poszukiwanie dróg radzenia sobie samemu we własnym zakresie.
MOK 2016-04-20 10:41:14
Wiesz co te komentarze są jakieś dziwne, frustracja wylewa się chyba z ludzi, bo moim zdaniem to sytuacja jest całkiem niezła i głęboko sympatyczna, ja uważam, że nie ma się co bać tej pracy, jest dobrze
Zostaw swoją opinię o Poland Forest Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Forest Sp. z o.o.