Forever Living Products Poland Sp. z o.o.

Opinie o Forever Living Products Poland Sp. z o.o.

anonim 2011-02-23 08:58:33
Solidna firma, która wypłaca pieniądze na czas - tyle ile pracujesz, tyle zarabiasz :) nie ma typowego szefa, który może nawrzucać i zrobić człowieka maleńkim :)
milka250 2014-02-18 20:58:58
Witam . nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora) tyle na koniec wypłacili mi 5 zł...(usunięte przez administratora)
Manager Forever 2014-12-24 22:54:40
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Forever... Skontaktuj sie i napisz do nas kontakt@forever-polska.pl
siłaaloesu 2016-01-27 15:18:28
Jeśli jesteś zainteresowana/ny współpracą -z firmą Forever Products skontaktuj się z nami biuro@conceptproject.eu
Gwarantujemy szkolenia i wsparcie mające na celu osiągnięcie dobrej pozycji finansowej w niedługim okresie czasu.
www.forever-polska.pl 2016-02-23 22:17:21
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Forever Living Products- . Skontaktuj sie i napisz do nas kontakt@forever-polska.pl
ch 2016-04-24 10:57:37
@www.forever-polska.pl czy mam rozumieć, że oferujecie jakąś ciekawą pracę? Na czym ma polegać ???
Zostaw swoją opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.