Opinie o Kostrabau Polska Kostrzewa w Cięciwa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kostrabau Polska Kostrzewa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kostrabau Polska Kostrzewa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kostrabau Polska Kostrzewa w Cięciwa

Kris Nowy wpis

Możecie coś napisać o pracy PH. Jakie warunki płacowe, auto służbowe itp.

Brukarz

Nie polecam. Jeszcze pare miesięcy temu pracowały fajne mlode dziewczyny. Teraz zostala tylko jedna a z resztą nie da sie dogadać.

Beti
@Brukarz

Chciałam aplikować .Nie wie Pan co sie stało z poprzedniczkami czy to atmosfera w pracy czy pracodawcy są nie do przyjęcia. Często zmienia się tam kadra.

@Beti

Bardzo małe zarobki, niemiła atmosfera i co drugi dzień nowe osoby w biurze. Więcej nie muszę pisać.

DoGość
@Gość

To ile tam płacą, że takie małe? Sama właśnie złożyłam CV i czeka mnie rozmowa. Na co zwrócić uwagę?

@DoGość

Ile płacą aktualnie nie wiem. Na pewno moja pensja nie byla adekwatna do tego co robiłam tyle lat. Praca po 9 godzin dziennie i w co drugą sobotę. Nie było to dodatkowo rozliczane do pensji.

KLIENT Nowy wpis
@Brukarz

Ta dziewczyna już nie pracuje. Korzystam z firmy od lat. po mimo zmian za biurkiem jestem zadowolony. Spory wybór, dostępność od ręki, a przy dużych ilościach indywidualna wycena. POLECAM jedne z lepszych cen w okolicy. W tym roku już kilka krotnie zamawiałem u nich ładną ceramikę w SUPER cenie.

Mic

Nigdy nie zatrudniajcie się w tej firmie. Weksel in blanco do podpisania, niejasne warunki zatrudnienia. Skończycie z długami i Wam nie zapłacą!!! Uciekać!!!

Były PH
@Mic

Potwierdzam wpis powyżej. W moim przypadku do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. Szefowa dzwoniła co tydzień i mówiła, że umowa wysłana. Na pytanie o potwierdzenie wysłania listu z umową twierdziła, że musiałaby szukać. Zostałem wezwany pod pretekstem wyliczenia towaru. Nie polecam tej firmy.

@Były PH

Witam, kolegę Z tego co wiem to nie byłeś fer w stosunku do firmy od samego początku tzn. rozmowy kwalifikacyjnej!! Trzeba trochę pokory i samo oceny.

@Sebastian

Jak to nie był fer? Przecież wysłanie umowy pracownikowi jest obowiązkiem pracodawcy. Nie bardzo rozumiem o co tu chodziło, wytłumaczysz?

@Sebastian

Brak wypłaty prowizji, brak uwzględnienia prowizji na umowie. Miałem listownie otrzymać poprawioną umowę, której oczywiście nie otrzymałem. Brak wysłania kolejnej umowy zlecenie, ponieważ pierwsza była podpisana na miesiąc. Pracowałem przez Trochę pokory i samooceny.

WORKER Nowy wpis
@Mic

Opinia w ogóle nie pomocna brak szczegółów. Poza tym rozmawiałem z innymi handlowcami, którzy dziś tam pracują i mają odmienne zdanie od Twojego. Nick Mic sugeruje mi imię Michał. Jeśli dobrze trafiłem to nie zgadza się nic. Weksel in blanco stosuje się w wielu firmach i ma na celu zabezpieczenie w przypadku nieuczciwości pracowników. Nie jest to nic strasznego. Inni PH mówią, żę pensja na czas dobrze rozliczona z prowizją. "nie jasne warunki..." czytasz bez zrozumienia umowę to nie jasne są. Po to jest człowiek w język wyposażony aby pytać.

WORKER Nowy wpis
@Mic

Pracowałem przez ... Trochę pokory i samooceny. @Mic ogromna flustracja przez Ciebie przemawia jakbyś miał żal, że ktoś Cię przejrzał

Sebastian

Witam, Pracuję w firmie prawie dwa lata. Jest to moja 9 praca i w żadnej wcześniejszej nie miałem tak dobrego kontaktu z Szefostwem. Kasa adekwatna do obowiązków. Wystarczy rzetelnie wypełnić obowiązki i wszystko z Szefem czy Szefową można załatwić!!! Ogólna atmosfera w pracy super!! Trudno też żeby Pracodawca nie miał wymagań! Za coś pieniądze mi płacą to mają prawo! Ale podkreślę jeszcze raz jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! Dla mnie bomba????

@Sebastian

Skoro już wspominasz o pieniądzach to napiszesz ile jest tej wypłaty? 3-4 tysiące na rękę wyciągasz? Pochwalisz się?

@Sebastian

W firmie Kostabau ciężko było się doprosić o informacje, jaki towar klient bierze, w jakiej cenie, kiedy ostatni raz zamawiał towar. Pracownik na stanowisku PH czuje się w tej organizacji jak nieproszony gość, który coś chce. Takie informacje są niezbędne do wykonywania obowiązków. Jest to firma, która traci klientów. Pracownik zatrudniany jest na 2 miesiące, przed sezonem. Taka jest strategia biznesowa. Na początku dostałem do podpisania bardzo dużo dokumentów odnośnie użytkowania służbowego telefonu, auta, karty paliwowej, weksel in blanco. Wszystko wydrukowane bez błędnie. Błędnie została wydrukowana umowa zlecenie, na której szefowa "zapomniała" wpisać uzgodnionej prowizji od sprzedaży. Po 1 miesiącu pracy, kiedy upomniałem się o prowizję dostałem informację, że przecież wypłacana jest z miesięcznym opóźnieniem. Czy to jest postawa godna bogobojnego chrześcijanina ? To żadni święci ludzie tylko zwykli (usunięte przez administratora) żerujący na słabszej pozycji pracownika.

@Mic

KOLEGO PISZESZ STEK BZDUR. JESTEM PRACOWNIKIEM PRZYJĘTYM NA STAŁE, O JASNYCH WARUNKACH FINANSOWYCH, PREMIOWYCH. NA KAŻDE PYTANIE Z MOJEJ STRONY DOSTAJĘ ODPOWIEDŹ OD SZEFOSTWA. FIRMA NIE UPADA WRĘCZ ROZWIJA SIĘ. JA OSOBIŚCIE TO ODCZUWAM GDYŻ MAM PROGRESJĘ SPRZEDAŻY A NIE REGRESJĘ. NAPISZ LEPIEJ JAK WYPEŁNIAŁEŚ SWOJE OBOWIĄZKI??????

@Sebastian

Z należytą starannością. Dostałem umowę bez zapisu o premii, miała zostać przysłana, ale nie została dzwinym trafem. W kolejnym miesiącu pracowałem już w ogóle bez umowy, To są fakty.

Grażyna
@Mic

No ale mimo braku umowy udawało się jakoś rozliczać?

@Grażyna

No właśnie na koniec się nie udało rozliczyć. Sprawa zgłoszona do PIP.

Grażyna
@Mic

W sensie, że kiedy dokładnie to zgłosiłeś? Co pip na to tak w ogóle?

@Grażyna

Iwona sprawa jest w toku. Doradca w PIP przyjął zgłoszenie i będą się kontaktować oficjalnie z Bogusławem /Bogumiłem. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kostrabau Polska Kostrzewa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Co powiecie o wynagrodzeniu w Kostrabau Polska Kostrzewa? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Roberto

Tragedia, więcej zarobisz w biedronce

Marko
@Roberto

Zarobki bardzo małe. A pracy za dużo.

Nieudana próba połączenia

Wczoraj dzisiaj kilkadziesiąt razy próbuje się dodzwonić na serwis żeby tylko zadać pytanie , albo czekam i nikt nie odbiera albo w ogóle nie łączy chyba zbyt mało zarabiacie Zdecydowanie Jak bym musiała zgłosić awarie chyba bym do serwisanta osobiście dziwiłam Firma niby taka porzadna a o place nie dba

Jaka jest kultura pracy w Kostrabau Polska Kostrzewa? Obowiązuje typowy dress code?

Dres codu nie ma ale w firmie panuje jakąś taka dziwna atmosfera, szefowa niby ok czasem nawet pożartuje ale wprowadza mimo to jakaś taka dziwna atmosferę napiętą, strsujacą, tak jakby przysłowiowo "coś wisiało w powietrzu"

Daniel

@123 Dziwny wpis bo firma choć może nie jest idealna to z całą pewnością nie jest taka jak tom przedstawiasz!

Robert

Czy firma szkoli pracowników ?

@Robert

Nie, nie szkołoli. Ogólnie, na placu pracuje człowiek, który nie zna towaru, (usunięte przez administratora)Brak szacunku do pracowników.

firma

Pora zmienić sklep z kostką Właściciele obgadują pracowników za plecami bo chcą zmienić pracę WSTYD! nie miło się tego słucha

Nie polecam! To co dzieje się w tej firmie to jeden wielki żart... Szefostwo a w szczególnosci Pani Kostrzewa nie wykazują żadnej empatii wobec klientów i pracowników. Jeszcze pół roku temu pracował zespół, który był bardzo pomocny i spełniał swoje obowiązki na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie nie da się tam nic załatwić. Mam wrażenie, że tylko jedna z Pań wie na czym polega ta praca, ale jeśli jej zabraknie, przewiduje szybki konie tej firmy. Podsumowując, jeżeli nie masz całego dnia na wybór oraz zakup kostki oraz masz nerwy ze stali-lepiej omijaj Kostrabau szerokim łukiem...

Zenek

Trzeba być dobrym pracownikiem żeby nie narzekać bo firma jest spoko!!

Tytus

Dzięki za opinie chciałem na ph aplikować ale z tego co czytam to harówka za 5 zł i slłaba atmosfer wiéc dzięki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kostrabau Polska Kostrzewa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Katreene

Tragedia! szefowa czepialska, o wszystko robi problem, nie ma szacunku do pracownika... choć na pozór udaje miłą osobę. Nie dajcie się nabrać

@Katreene

Ile czasu pracowalas?

Katreene
@Gość

Miesiąc. Tyle wystarczyło

Miki

Pracowałam w firmie jakieś 2 tygodnie i dłużej nie dało się wytrzymać. Pracy jest bardzo dużo i nie jest to wprost proporcjonalne do zarobków. Bardzo nerwowa atmosfera, nie miłe szefostwo i na pewno nie jest to praca na stałe. Pracownicy się zmieniają wraz z nastrojem szefostwa.

Tadek niejadek
@Miki

Dzięki za podpowiedz szukają na wlkp będe omijać. Konkretny koment

andrew

witam , jak wygląda praca handlowca w tej firmie?, jest kilka ogłoszeń i sie zastanawiam czy aplikować.

Byly pracownik

Pracowałem tam bardzo krótki okres, zostałem zwolniony bez żadnych powodów związanych z realizacją powierzonych mi zadań (opinia właściciela) - ot takie widzimisię pana Kostrzewy. Odradzam tego pracodawcę. Szkoda waszego czasu na tą hurtownię

Więcej u nich nie kupie

Nie polecam, sprzedając wadliwy towar.

Zostaw merytoryczną opinię o Kostrabau Polska Kostrzewa - Cięciwa

• Jak się pracuje w Kostrabau Polska Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy Kostrabau Polska Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kostrabau Polska Kostrzewa?

Kostrabau Polska Kostrzewa