Opinie o Indrob w Września

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Indrob. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indrob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indrob w Września

Kamila

Czy wiecie co się dzieje w Inowrocławiu?

Inowrocław
@Kamila

Przepracowałem w tej firmie aż 7 lat na stanowisku kierowcy w nieludzkich warunkach i za marne grosze gdyż pensja oscylowała w granicach 1900-2100 zł za 26 dni w miesiącu. Teraz mam problemy ze zdrowiem a dokładnie kręgosłupem za ponadnormatywne katorżnicze dźwiganie i muszę chodzić na zabiegi do sanatorium. Będę do końca swych dni żałował że tam pracowałem. Auta wiecznie przeładowane a mięso jest maczane w solance by sprzedać je gdy już zaczyna pracować a daty przydatności do spożycia fałszowane. Mam nadzieję że sprawiedliwości stanie się zadość i wkońcu ktoś się za nich prawnie weźmie. Radzę unikać jak ognia no chyba że chcecie stracić zdrowie a nic nie zyskać. Ogólnie mógłbym napisać całą książkę o tej pseduofirmie gdyż nieprawidłowości było znacznie więcej.

Inowrocław2
@Kamila

Można z czystym sumieniem dodać iż jest to zorganizowana grupa przestępczą gdyż (usunięte przez administratora) wykracza poza skalę. Mają układy z sanepidem więc nieprawidłowości związane ze sprzedaży nieświeżego mięsa mają za sobą. Dodatkowo opłacają lewego diagnostę który podbija przeglądy aut które wcale nie powinny wyjeżdżać na drogi gdyż stwarzają zagrożenie dla innych. Sam osobiście byłem na takim przeglądzie gdzie po zejściu pod auto w kanale cała rama nośna była przegnita a ten złom jeździ po dziś dzień. Można by pisać i pisać ale i tak nic to nie zmieni gdyż w tym chorym kraju takich firm jest jak na pęczki i puki puty państwo nic z tym nie zrobi to wyzysk pracowniczy będzie zbierał swoje żniwa. O obrażaniu mnie i poganianiu już nie wspomnę. Ciągle telefony gdzie jesteś za ile będziesz u klienta były na porządku dziennym a gdy się postawiłem to padała odpowiedź A kim ty jesteś by mi podskakiwać? Słowa kierownika "Grzywki". Zaznajomieni w temacie wiedza o kogo chodzi. Gdybym bym mądrzejszy bez problemu wygrał bym z nimi sprawę w sądzie o odszkodowanie. Precz z wyzyskiem.

Wiktoria
@Inowrocław

A w jakich latach tam pracowałeś, że były aż takie niskie zarobki?

Inowrocław Nowy wpis
@Wiktoria

2013-2020

Inowrocław 3 Nowy wpis
@Wiktoria

2013 - 1400 netto 2014 -1600 netto 2015 - 2018 - 1900 netto 2018 - 2020 - 2100 netto

Inowrocław Nowy wpis
@Inowrocław 3

A najlepsze w tym wszystkim jest to iz po zwolnieniu dowiedziałem sie od samego dyrektora Majdeckiego iż płacił mi znacznie mniej niz nowo zatrudnionym na tym samych stanowisku które z racji niższego doświadczenia wykonywali gorzej gdyz byli to młodzi ludzie i prawdopodobnie byla to ich pierwsza praca co w świetle Polskiego prawa jest nielegalne i każdy prawnik to potwierdzi co pokazuje kolejne mroczne oblicze tej pseudo-firmy.

Robert

A co mają nie brać, skoro widocznie warto?

Robert1 Nowy wpis
@Robert

Uwierz mi stanowczo nie warto.

Proszę o opinię na temat stanowiska magazynier-kierowca. Pytam bo chciałbym aplikować na to stanowisko. Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o podwyżki, godziny pracy, urlopy wakacyjne,przerwy świąteczne, premie?

Nordi

Przestaliście tu zaglądać ale to dlatego iż dobrze się pracuje? Dopytuję ponieważ mam zamiar aplikować.

Aplikowałeś do firmy Indrob? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jak jest z awansem w Indrob?

Troll

Awansować możesz szybko ale czy Ty bedziesz kierownikiem, kierowcą czy magazynierem to(usunięte przez administratora), jedynie dostaniesz może 200 zł premii

Izabela
@Troll

Podpowiesz, jakie są warunki pracy? Macie jakieś specjalne ubrania na tak niską temperaturę?

Troll
@Izabela

Warunki bardzo ciężkie i złe. Dla kobiety tym bardziej. Dźwigasz po 20-25kg na raz w temperaturze +3 stopnie. Ogólnie ile byś nie zrobił/a to będzie zawsze za mało.

@Troll

Opisujesz że to ciężka praca i trzeba mieć sporo siły. Czy pensja wynagradza ten trud i jest Twoim zdaniem na dobrym poziomie? Mam nadzieję że podasz jakieś szczegóły na temat wynagrodzenia, liczę na Twój wpis.

Patola

Witam wszystkich chętnych zainteresowanych pracą w tej firmie. Moja wypowiedź będzie dość długa lecz warto przeczytać. Praca wygląda tak jak w każdej innej hurtowni, tylko z kilkoma małymi ,,ale". Po pierwsze śmieszne pieniądze: jesteś zatrudniony jako kierowca-magazynier, a otrzymujesz 2000zł netto za 8h pracy w zimnie lub mrozie. Nadgodziny są oczywiście płatne ale pracując od godziny 1 w nocy raczej wolałbyś zakończyć pracę o 9 rano niż o 12-13 co jest oczywiście normalne. Soboty przez pierwsze 6 godzin pracujemy za darmo, później nadgodziny płatne. Drugi powód żeby tam nie iść: Masakryczne przeładowanie aut. Dobra ok. Wiadomo że busem można zabrać więcej niż tę tonę co jest w dowodzie, ale niech posiada on przynajmniej koła bliźniacze na tylnej osi, wzmocnione hamulce oraz zawieszenie. Nie chodzi tu o mandat 500zł od Panów z ITD za przeładunek, firma kase zwróci. Gorzej jak się coś na drodze wydarzy. Wiem na własnej skórze że te auta nie hamują tylko zwalniają, droga hamowania z 80km/h wynosi ponad 200 metrów. Często auta są ładowane pod dach no bo ,,klient nasz pan" i towar dostać musi. Szkoda tylko że Ty wieziesz 2.5-3 tony na tyłku narażając wszystkich na drodze dookoła a wiadomo sytuacje na drodze są różne. Ogólnie powodów mógłbym wymieniać mnóstwo (dźwiganie ponad siły, brak dodatków nocnych, ciągły brak ludzi, musisz pracować za 3) ale za dużo tego bo by książka powstała :) Podsumowując: ze te tak złe warunki pracy oraz narażanie innych dookoła odradzam wszystkim chętnym składania CV. Firma nigdy nie miała odpowiedniej ilości ludzi do pracy. Wiadomo w dzisiejszych czasach pracownika ciężko zdobyć lecz ludzie przychodzą tu na parę miesięcy i dają sobie spokój, po prostu nie wytrzymując. Jeżeli rozwiałem wszelkie wątpliwości to cieszę się i pozdrawiam.

Witold
@Patola

Jak to pracujecie przez 6 h w soboty za darmo, nie jest to wliczane do czasu pracy? Możesz to wyjaśnić? Powiesz jeszcze jaka jest proponowana forma współpracy? Dzięki.

Czesiu
@Witold

Na umowie praca od poniedziałku do piątku, w rzeczywistości 2 soboty w miesiącu za free tak samo niektóre święta i niedziele

Szymon

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Patola
@Szymon

Ta firma zawsze szuka

Jacek

Jeśli robicie takie rzeczy to faktycznie powinniście zwróci uwagę szefostwu. Tak nie można!!!

Kierownik

Nie polecam firmy lecą w kulki przeładowany codziennie stare myte mięso i w ogóle kierownictwo pierwsza klasa hahahaha pozdro for all dla kiero z akwarium

Huhuhihu

Hello. Jak tam praca w ultra food. Jak tam kierownik i kierownictwo. Idzie sprzedaż tej śmierdzącej padliny. Ludzie skończcie z ta firma. A i niech itd się weźmie za nich za te przeładowania do (usunięte przez administratora) bo ile można jeździć. Pozdro dla Pani kierownik oraz dla wszystkich większych Szych hahahaha upadnijcie wreszcie

Patrycja

@miły Pan widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie indrob. Powiesz na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Czy jeszcze ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Czy polecacie prace tutaj?

miły Pan

Dla wszystkich chętnych do pracy: wynagrodzenie do ręki to min 2500 tyś, co miesiąc premia uznaniowa, nowe auta, 8 godziny dzień pracy ( również kierowcy ), miła rodzina atmosfera, zgrana fajna ekipa. Ta firma powinna zostać zgłoszona do nagrody Gazeli biznesu. Pozdrawiam

młody

Dostałem ofertę pracy w Ultrafood. Czytam opinię i zastanawiam się czy zmieniło się coś na lepsze.

Xxxx

Jak tam praca w indrob ie. Chcę tam iść ale widzę że tam lepiej nie iść. Kiero nie takie auta prześladowanie stare mięso może niech lepiej upadła już haha

Xxxxx

Żenada. W chuj... Pozdrowienia dla kiero :) "PS. Nie myjcie mięsa i nie ładujcie dużo na auta:)

:))))

Hahha zbowu zubra wystawia naimprezie wstyd ghaahahahaahhaah zenada ta firma

Ludzie skonczcie z ta firma to totalna porazka. Nie dosyc E oszusci to jeszcze myja wszystko I sprzedawaja. Kierowcy traktowani jak debile ciagle przeladowani a kierownictwo to wielkie hahhahaa plakac sie chce. Ogolnie debilstwo w chuuuu

;p;p

Przede wszystkim wszyscy jezdza przeładowani!!!!!!!

:D::D

Najpierw gadaja ze zapłaca a potem leca sobie w kulki. hahha żenada totalna. Ludie nie polacajcie tej firmy Nie róbie z siebie błaznów:D a zwłaszcza jakbeda wam gadali o zarobkach nie zróbcie z siebie błaznów duzo gadaja a mało czynią:D:D żżenadaaaaaaaaaaaa tam jest

hahahha

Nie polecam tej firmy leca w kulki w chuuuuu. Płaca jak za błocki na mydle i w dodtku godziny pod wszelka krytyka. Przeładowany zawsze. Mam nadzieje że to się skończy wreszcie. Według mnie żenada i t bardzo. Nie polecam tej firmy nikomu.:D

Zostaw merytoryczną opinię o Indrob - Września

• Jak się pracuje w Indrob?

Zobacz opinie na temat firmy Indrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indrob?

Indrob
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Spółdzielców 9B
    62-510 Września