Eurosat

Ostrołęka

Opinie o Eurosat

anonim 2011-05-10 23:58:45
[usunięte przez administratora].! Jak nie oszukasz nie zarobisz. Przekręty z kasą na porządku dziennym - na papierze jakieś grosze i umowa zlecenie. Pracowałem tam trochę czasu i teraz wstydze się tego - wyprali mi mózg i wciskałem cyfre staruszkom. Przepraszam tych co oszukałem a potencjalnym pracownikom radzę: omijajcie szerokim łukiem!
XXX 2011-08-27 06:17:03
Uważam że ta firma to konkretna porażka ostrzegam wszystkich a dziewczyny pracujące w niej myślą że jak przeszły kurs to są dobre ale się mylą są tylko sprytniejsze niż mądrzejsze nie potrafią się przyznać do tego że oszustwem i podstępem namawiają starsze osoby
franek 30 2012-01-02 17:34:14
czy wie ktos cos na temat tej firmy eurosat?jak jest tam z praca?prosze o szybka odpowiedz
xer 2016-04-20 18:19:54
wchodzi tu ktoś jeszcze? mam temat mianowicie chciałbym wiedzieć ile można u nich zarobić pracuje ktoś dla nich
Zostaw swoją opinię o Eurosat - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosat