Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców

Opole

Opinie o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców

andrex 2012-07-06 16:54:32
jak najdalej od tego kołchozu :) czytajcie ---> Itum Wodzisław Śl.
Znafca 2013-03-26 15:21:20
Znowu szukają, uważajcie, trzymajcie się z daleka od tej hurtowni!
fggf 2013-05-10 11:04:41
i od ich towaru.
Opolanka 2013-06-11 10:33:54
Byłam na tej rekrutacji - śmiech na sali - szukają pracownika fizycznego, a nie żadnego asystenta - tylko tak to nazywają. Praca jak w chińskiej fabryce, zimno, ludzie przemarznięci,płaca beznadziejna, kible bez papieru, długopis trzeba mieć swój...
BB 2013-06-19 15:19:29
Czyli widzę, że nic się nie zmieniło. Cały czas rekrutują i chyba niedługo ludzie z Opola im się skończą :D W chińskiej fabryce to mają już lepiej ;)
tego asystenta 2013-08-09 12:58:01
to chyba od kilku miesięcy szukają? Jaka płaca takie zainteresowanie.

Dziwię się, że mają czelność jeszcze w ogóle komukolwiek takie "żadne" warunki proponować.
poprostuja 2015-06-14 14:02:10
Pracuję tam od roku, poszłam na asystenta. Powiem, Wam nie ma na co narzekać. Praca jak każda inna, jak ktoś ma trochę poukładane w głowie i potrafi cokolwiek zrobić to się tam odnajdzie. Nie jesteśmy na wakacjach tylko w pracy więc trzeba coś zrobić to logiczne, no ale nie każdy o tym wie i przez to powstają problemy. Zatrudniali mnie jako asystenta, dali mi awans na zastępce, ale pracujemy jak wszyscy jak każdy pracownik i mi to w cale nie przeszkadza.
oli 2016-05-19 17:41:38
FACECI ZAWSZE MAJA LEPIEJ, DOSTANA SIE PREDZEJ NIZ KOBIETY DO TAKIEJ HURTOWNII OWOCOW. Na magazyniera czy kierowce
Zostaw swoją opinię o Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Itum Owoce Sp. z o.o. Hurtownia Owoców