Perfecta Centrum Reklamy

Łany

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

zenek 2012-09-05 20:05:51
może ktoś przybliżyć jak wygladają zarobki w tej firmie? [usunięte przez moderatora] jak atmosfera w firmie?
Jarek 2012-09-21 10:57:20
Witaj Sylwek,
Dowiedziałeś się czegoś na temat tej firmy?
jajogłowy 2013-06-20 14:29:07
Stawki bardzo niskie. Atmosfera zła, krzyki itp. Duże wymagania ,niska płaca.[usunięte przez moderatora] -teksty w stylu :"jak nie przyjdzie pan na nadgodziny to pana zwolnię, niech pan przemyśli czy chce pan tutaj jeszcze pracować" itp..Nie polecam.
jajogłowy 2013-06-20 14:30:23
dodam jeszcze ,że zdarzają się sytuacje ,kiedy ktoś jest wysyłany tylko na drugie zmiany kilka tygodni z rzędu...
jajogłowy 2013-06-20 15:33:06
Jest kilka pozytywnych aspektów. Wielu sympatycznych ludzi wśród zwykłych pracowników i kilku fajnych leaderów.
jony 2013-11-13 12:26:31
jednym słowem syf nie polecam wole siedziec w domu dziadostwo nic wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gerwazy 2014-05-08 11:41:06
Nie polecam. Praca na umowę zlecenie ,często 7dni w tygodniu ,czasami po 12 godzin (hala maszyn).(usunięte przez administratora). Mimo ,że praca do najcięższych nie należy ,to bardzo odradzam.
adres 2016-02-18 21:15:59
syf kiła i mogiła.
adres 2016-02-19 21:51:52
syfi kiła i mogiła.

Nawet jak codziennie skasują ten wpis to i będzie się pojawiał.

Ma ostrzegać wszystkich by unikali tej firmy.
zostaw 2016-04-02 16:14:38
Zgadzam się, firma perfecta to najwiekszy bałagan jaki tylko można spotkać. nie polecam!!!!!!!!!!! unikać jak ognia tej firmy!!!!!!!!!!
złap 2016-04-17 19:04:37
Nie polecam. Duzo sie obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej a pozniej to juz właściciele robia z pracownika kompletnego kretyna i niewolnika. UCIEKAC I OMIJAC Z DALEKA TA FIRME
złap 2016-04-19 16:02:47
Rozmowa być może była spoko, ale później okaże się do czego zdolni są właściciele tej firmy...
kaban 2016-05-24 17:47:52
nie polecam, smieszna firma o wielkich aspiracjach szefa, szukajacy inspiracji w gotowych rozwiazaniach konkurencji heh, male pieniadze, ogolnie nie wierz w to co uslyszych na rozmowie, ktos napisal ze praca dla niewolnikow, zgadzam sie w 100 %. malo osob w ''biurze' jedyny plus to ludzie z ktorymi mozna pogadac na ludzie. ostatnio jakies zmiany stanowisk w biurze , chyba 3 osoby zmienily swoje stanowiska, nie wiadomo dlaczego. ogolnie czy oplaca sie isc po studiach, tak posiedziec pare miesiecy w tym syfie zlapac troche doswiadczenia i uciekac do volvo lub autolivu.ps. placa 2x wiecej,
capslock 2016-06-02 19:45:32
zgadzam się, że wielkie aspiracje szefa powodują że można tam jedynie przyjść na praktykę i szybko uciekać.
druga sprawa to zaufanie szefostwa do ludzi którzy.....tylko wykorzystali sytuację i uciekli:)
unikać jak ognia!!!!!!!
kania 2016-10-16 18:34:47
Ale to chyba lepiej jak szef ma aspiracje i jakieś plany bo wtedy popycha cię do przodu @capslock no ale jak ktoś nie ma żadnych ambicji i ciężka praca mu nie odpowiada no to sam zapewne się prędzej czy później zwolni jak ty
Dywan 2016-11-06 11:15:17
@kania wyglada na to ze jeszcze duzo musisz sie nauczyc....
Dla Ciebie to chyba szczyt ambicji praca w takiej firmie z "ogromnymi ambicjami". Kazdy kto tam pracowal to wie jak tam jest. Szkoda czasu.
zzzz 2016-11-15 19:27:01
Ile zarabia tam Leader, a ile pracownik? Nad liderem jest jeszcze kierownik, manager jak to tam wygląda?
Jak duże są zespoły?
Pytam, bo widzę na stronie ogłoszenie, nie wiem czy warto.
baart 2016-11-20 13:07:10
Ogólnie nie polecam firmy, nawet gdy zmieniałem prace rekruterzy dziwnie patrzą na doświadczenie zdobyte w tej firmie, Pracowałem na stanowisku specjalisty, dział nieważny. Polecam zostać w tej firmie i sprawdzić swoją wytrzymałość w pracy od godz.8 do godz.23. Tak były takie zmiany i nikt nie płaci za nadgodziny. PS. Jak zostaniesz do 20 dostaniesz gratis pizze.I oczywiście w następny dzień trzeba na 8 przyjść do pracy. Raczej takich firm jak ta wiele nie ma na szczęście już. Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów w innych firmach. Auta firmowe są pooklejane cały czas, że szukają konstruktorów i projektantów. Zastanówcie się po co firma okleja tak samochody. Ludzie zwalniani są szybko, bez podania powodu.
Zostaw swoją opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Łany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy