Perfecta Centrum Reklamy

Łany

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

zenek 2012-09-05 20:05
może ktoś przybliżyć jak wygladają zarobki w tej firmie? [usunięte przez moderatora] jak atmosfera w firmie?
Jarek 2012-09-21 10:57
Witaj Sylwek,
Dowiedziałeś się czegoś na temat tej firmy?
jajogłowy 2013-06-20 14:29
Stawki bardzo niskie. Atmosfera zła, krzyki itp. Duże wymagania ,niska płaca.[usunięte przez moderatora] -teksty w stylu :"jak nie przyjdzie pan na nadgodziny to pana zwolnię, niech pan przemyśli czy chce pan tutaj jeszcze pracować" itp..Nie polecam.
jajogłowy 2013-06-20 14:30
dodam jeszcze ,że zdarzają się sytuacje ,kiedy ktoś jest wysyłany tylko na drugie zmiany kilka tygodni z rzędu...
jajogłowy 2013-06-20 15:33
Jest kilka pozytywnych aspektów. Wielu sympatycznych ludzi wśród zwykłych pracowników i kilku fajnych leaderów.
jony 2013-11-13 12:26
jednym słowem syf nie polecam wole siedziec w domu dziadostwo nic wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gerwazy 2014-05-08 11:41
Nie polecam. Praca na umowę zlecenie ,często 7dni w tygodniu ,czasami po 12 godzin (hala maszyn).(usunięte przez administratora). Mimo ,że praca do najcięższych nie należy ,to bardzo odradzam.
adres 2016-02-18 21:15
syf kiła i mogiła.
adres 2016-02-19 21:51
syfi kiła i mogiła.

Nawet jak codziennie skasują ten wpis to i będzie się pojawiał.

Ma ostrzegać wszystkich by unikali tej firmy.
zostaw 2016-04-02 16:14
Zgadzam się, firma perfecta to najwiekszy bałagan jaki tylko można spotkać. nie polecam!!!!!!!!!!! unikać jak ognia tej firmy!!!!!!!!!!
złap 2016-04-17 19:04
Nie polecam. Duzo sie obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej a pozniej to juz właściciele robia z pracownika kompletnego kretyna i niewolnika. UCIEKAC I OMIJAC Z DALEKA TA FIRME
złap 2016-04-19 16:02
Rozmowa być może była spoko, ale później okaże się do czego zdolni są właściciele tej firmy...
kaban 2016-05-24 17:47
nie polecam, smieszna firma o wielkich aspiracjach szefa, szukajacy inspiracji w gotowych rozwiazaniach konkurencji heh, male pieniadze, ogolnie nie wierz w to co uslyszych na rozmowie, ktos napisal ze praca dla niewolnikow, zgadzam sie w 100 %. malo osob w ''biurze' jedyny plus to ludzie z ktorymi mozna pogadac na ludzie. ostatnio jakies zmiany stanowisk w biurze , chyba 3 osoby zmienily swoje stanowiska, nie wiadomo dlaczego. ogolnie czy oplaca sie isc po studiach, tak posiedziec pare miesiecy w tym syfie zlapac troche doswiadczenia i uciekac do volvo lub autolivu.ps. placa 2x wiecej,
capslock 2016-06-02 19:45
zgadzam się, że wielkie aspiracje szefa powodują że można tam jedynie przyjść na praktykę i szybko uciekać.
druga sprawa to zaufanie szefostwa do ludzi którzy.....tylko wykorzystali sytuację i uciekli:)
unikać jak ognia!!!!!!!
kania 2016-10-16 18:34
Ale to chyba lepiej jak szef ma aspiracje i jakieś plany bo wtedy popycha cię do przodu @capslock no ale jak ktoś nie ma żadnych ambicji i ciężka praca mu nie odpowiada no to sam zapewne się prędzej czy później zwolni jak ty
Dywan 2016-11-06 11:15
@kania wyglada na to ze jeszcze duzo musisz sie nauczyc....
Dla Ciebie to chyba szczyt ambicji praca w takiej firmie z "ogromnymi ambicjami". Kazdy kto tam pracowal to wie jak tam jest. Szkoda czasu.
zzzz 2016-11-15 19:27
Ile zarabia tam Leader, a ile pracownik? Nad liderem jest jeszcze kierownik, manager jak to tam wygląda?
Jak duże są zespoły?
Pytam, bo widzę na stronie ogłoszenie, nie wiem czy warto.
baart 2016-11-20 13:07
Ogólnie nie polecam firmy, nawet gdy zmieniałem prace rekruterzy dziwnie patrzą na doświadczenie zdobyte w tej firmie, Pracowałem na stanowisku specjalisty, dział nieważny. Polecam zostać w tej firmie i sprawdzić swoją wytrzymałość w pracy od godz.8 do godz.23. Tak były takie zmiany i nikt nie płaci za nadgodziny. PS. Jak zostaniesz do 20 dostaniesz gratis pizze.I oczywiście w następny dzień trzeba na 8 przyjść do pracy. Raczej takich firm jak ta wiele nie ma na szczęście już. Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów w innych firmach. Auta firmowe są pooklejane cały czas, że szukają konstruktorów i projektantów. Zastanówcie się po co firma okleja tak samochody. Ludzie zwalniani są szybko, bez podania powodu.
Logitech 2017-04-15 10:51
zgadzam się z baartem. W firmie rządzi wizja i nieomylność szefa i wszystko wiedzącej szefowej. Masz być do dyspozycji o każdej porze. O płatnych nadgodzinach możesz zapomnieć praca po godzinach za darmo lub za pizze. Większość "kierowników" w tej firmie nie pojęcia o tym co robi ale że bardzo dobrze potrafią opowiadać bajki szefowi to dalej są "kierownikami. Unikać!!!!!!
Szkoda czasu i nerwów. Zarobki w tej firmie to porażka. Więcej w amazonie można zarobić.
Luk 2017-09-07 16:41
Praca w tej firmie oznacza dużo poświęceń. Zarówno własnych nerwów i czasu poza godzinami pracy.
Ludzie którzy tam pracują są w większości pozytywni i dużo sobie pomagają. Niestety jak to w większości dużych firm panuje często chaos i nadganianie produkcji kosztem nadgodzin, które czasami są płatne a czasami nie tyle ile powinny.
Nie jest jednak tak ze nie docenia się tego, raczej jest to docenianie bardziej personalnie, uznaniem liderów czy samego szefostwa co prowadzi często do awansu w stanowisku które się zajmuje.
Rzadko przyznawane są podwyżki zwłaszcza dla pracowników niższych szczebli.
Firma z bardzo dużymi wizjami i wartościami (głównie szefa), ciągła walka między sprzedażą a produkcją. Szefostwo goni handlowców do sprzedaży, produkcja nie wyrabia się z produkowaniem.
Atmosfera pozytywna, chodź wiele jest napięć głównie z powodów terminowych i jakościowych. W firmie jest też coraz więcej pracowników z Ukrainy którzy często pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o swoje kompetencje.
Chyba jak w każdej firmie, jeśli dasz z siebie dużo zostaniesz doceniony ale trzeba mieć jeszcze siłę przebicia i trochę stażu pracy.
Jeśli ktoś nie lubi ciężko pracować, nie polecam tej firmy. Jeśli ktoś poważnie myśli o swojej przyszłości i nie ma zbyt wielu kompetencji ta firma jest dobra żeby wiele się nauczyć ale też wiele z siebie musi jej oddać.
logitech 2017-10-03 20:04
Praca w tej firmie to strata czasu. Szef i jego przydupasy pseudo kierownicy Darek, Huber, Irek, Mateusz to ludzie którym się trafiła złota kura, nic nie robią tylko wciskają kity wielkiemu wizjonerowi Szczebakowi i Szczebakowej (która jeszcze bardziej nie szanuje ludzi niż Szczebak, dla niej jesteś tylko co miesięcznym kosztem - czytaj wypłata). Szkoda czasu, takie firmy to już relikty, bezpłatne nadgodziny, żenująco niskie pensje. UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!. Ludzie ta banda to relikty PRL.
Zostaw swoją opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Łany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy