Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

zainteresowana

Witam wszystkich w końcu doczekaliśmy dnia kiedy mazi został osadzony w areszcie !!! Brawo dla wymiaru spraiwedliwości, Tylko dlaczego tak późno go wsadzili !!!!!?????

hahaha

Tak właśnie to samo słyszałem na rmf.fm:)

ziomal

Czy to prawda że słynny nasz mecenas z Pszczyny został aresztowany, bo czekałem na ten dzień 2 lata .

jebac system

Ludzie wiecie ilu jest takich oszustów którzy wygrywają w sądzie , podobny jest. Np.prezesik Krzysztof H. z Poznań/Grunwald który robi wiare w hu.a na wynajmie pokojów, takich by można wymieniac w nieskoczonosc .Wszyscy Oni są biznesmenami bogaczami którzy podorabiali sie na innych naiwnych ludziach. Problem jest taki ze sądy skazują nie tych co powinni. Może kiedyś sie to zmieni

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYSCICIEL WAGONÓW
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Degenerat w puszce

Wyrok pierwszej instancji ze sprawy w Opolu - rok i trzy miesiące więzienia, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na dwa lata, naprawienie szkód.

xxxx

bardzo dobrze przedstawiono działalność Pana (usunięte przez administratora). na konferencji w 6 2014-wystarczy wpisać nazwisko i imię Pana (usunięte przez administratora). dla wyszukania. Od tego Pana dla własnego dobra należy trzymać się z daleka-interes z nim przynosi tylko kłopoty.

Jerry

Ja tam ostatecznie wygrałem, bo się nie stawiał, jego majątek sąd nieźle ocenił, dlatego też nie uznał, aby poniósł straty. Wystarczy że dany sąd wyceni jego majątek. Jego apelacja nie pomogła.

oszukany

a jak tam pięta boli pisak ty chyba już masz wszystko chore ale to już czas policzony , cela czeka (-:

pokrzywdzony

wszyscy ktorzy dostali postanowienie o umorzeniu dochodzenia w Rybniku moga napisac zazalenie {w pismie tym jest na koncu pouczenie pkt.5,prosze przeczytac}ja osobiscie napisze zazalenie.

nick 888

hej czy ktoś już dostał postanowienie z rybnika o umorzeniu postępowania w sprawie oszusta mazaka ?? bo mi przyszło dzisiaj to jakaś kpina jak można pozwolić takiemu na wyłudzanie pieniędzy?? masakra coś trzeba dalej z tym zrobić.13 osób razem ze mną złożyli zawiadomienie o przestępstwie ale oczywiście prokuratura nie widzi problemu i umorzyła postępowanie może proces cywilny?? tylko czy grupowy da radę ?? proszę o kontakt na mail nikolaliwia@interia.pl

zainteresowana

zobaczcie konferencja prasowa(usunięte przez administratora)11.06.2014 -WARTO .MOze w koncu wezma s(usunięte przez administratora)

jaromin

niestety nasze prawo jest dla takich jak pisak żerują na ludzkim nieszczęściu a sądy tolerują takich zbójów i pozwalają nadal łupać , (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Konferencja pana posla jest celujacA w tym co mowi,jest tak dokladnie jak mowi. (usunięte przez administratora)

xxxxxxx

Patrzcie na to - konferencja (usunięte przez administratora)

jasiun

i biorą się za niego, czas ma policzony ha

edmund

Wykup wierzytelności. Widziałem to, zaklejona stara nazwa i dana nowa. I śmieszy mnie to, że niedaleko jest sąd.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sprawa karna w/s Mazaka Sąd Rejonowy Mysłowice dn.12.06.2014r./czwartek/ godz.12 sala nr.206

oszukany

i nasz adwokacik zmienił nazwę firmy dorada się znudziła albo brak klientów (usunięte przez administratora)

zainteresowany

A skąd taka pewność że mazak siedzi??? Gdzie siedzi,może paczkę mu wysłać?

żory
@zainteresowany

oszust nie wypłacił mi 1500 zł za rozniesione ulotki i próbował okłamać że podobno nie wysyłałem mu smsów bo tak było w umowie niestety chce wytoczyc mu pozew zbiorowy

ziomal

życzliwy
@ziomal

Nasz prezes firmy Do - Rada do 28 .01 .2015r.będzie jeszcze siedział za kratkami a może dłużej.

truck

Nowa działalność mecenasa: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak