Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

naiwny

Ta kanalia siedzi już od jesieni i każdorazowo doprowadzany jest w kajdankach z aresztu na rozprawy sądowe w Pszczynie. Rozprawy odbywają się co parę dni już od 20 maja br. w sali nr 118 (każdorazowo od godz. 9:30 i przewidziane są w przyszłości w następujących terminach: 30.06, 1.07, 5.08, 11.08, 12.08, 18.08, 19.08, 2.09, 8.09, 23.09, 7.10 Mam nadzieję, że wreszcie dosięgnie go sprawiedliwość

I brawo! W końcu wzięli się porządnie za tych, którzy go kryli! Mam tylko nadzieję, ze sprawiedliwość bedzię górą

Eris

Lekarka wystawiająca zaświadczenia lekarskie kryminaliście ma postawione zarzuty poświadczania nieprawdy, w sumie czynów 19. Grozi jej 8 lat więzienia. Była lekarzem sądowym. Więcej info na pszczyńska kropka pl, artykuł z 29 maja.

Czy ktoś wie, po ilu latach przedawnia się umowa o dzieło pana M bez wyroku sądu ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy REWIDENT TABORU - SEKCJA KWK PIAST I W BIERUNIU
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Kontrola jakości
Job4You PL Sp. z o.o.
ziomal

Proszę napiszcie co słychać u "pseudomecenasa" Mazaka ?????

gość 123
@ziomal

Siedzi w areszcie, na razie do końca października :)

kkk

rozprawa w Mikołowie

kkk

witam czy ktos wie czy odbyła sie rozprawa 16.03 w sprawie pana M

sdfws
@kkk

ta w opolu? zdjęta z wokandy

xxx

Z domu wynieśli mu też rtv różnego typu,do biura też wpadli zdjęli klimatyzator i pozabierali wszystko inne nawet meble. NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA.

sasiedzi

witam. jestem po sąsiedzku z radkiem.dzisiaj o 8 wpadła policja razem z firmami m in od wody w butlach czy klimatyzacji.wykręcili cały sprzęt zabrali chyba z 30 butli pustych oraz kilkadziesiąt kartonów papieru ksero którym pewnie handlowała sylwia bo niby ma sklep internetowy..pewnie przykrywka no nie wiem.wzieli też rowery..no patrzy sie na to srednio ale chyba sie im należało za ta krzywde ludzka...

ziomek

(usunięte przez administratora) Dziś 05.02.2015r. była sprawa karna Radosława M. w Jastrzębiu wielka chwała dla Sądu w Jastrzębiu- Zdrój .Zespół pogotowia był na sali rozpraw od początku do konca odczytu aktu oskarżenia i był badany jest zdrowy .Dziś nie udały jego sztuczki. Brawo

ziomal

Dzięki za materiał o naszym medialnym kabareciarzu!!!!!!

ziomal

Siedzi dalej do 28 kwietnia i przemyśla,szkoda tylko że za pieniądze podatnika ale taki jest już sposób pasożyta.

Holy

Wypuścili z aresztu, czy siedzi dalej?

ziomal

Dzięki nieudolności wymiaru sprawiedliwości w tym chorym Państwie Radziu oszust zaczyna być osobą medialną dzisiaj program "Blisko ludzi" w TTV o godz. 17.10 przedstawił oszusta symulującego na kolejnych rozprawach jutro dalszy ciąg w TTV o godz17.10.Niech Sądy podejdą do sprawy poważnie bo jak okradał niewinnych i bezbronnych ludzi nie było symulacji tylko radość z zagarniętych nielegalnie pieniędzy.

Stefan
@ziomal

Zaczyna być osobą medialną??? Radosław M. był już w INTERWENCJI, TVN TURBO, TVP 2 w programie "Magazyn Ekspresu Reporterów" i na jakiś innych stacjach też było o nim ale nie pamiętam juz dokładnie na jakich... Osobą medialną to on jest cały czas tylko ludzie nie wiążą go z tamtymi sprawami z z innych programów telewizyjnych bo wtedy robił inne wały niż teraz...

ziomal

Nowa wiadomość w sprawie oszusta Mazaka odbędzie się sprawa karna w Mysłowicach Wydział II Karny w dniu 26 stycznia 2015 roku o godz.11:00.Nie mogę się doczekać kiedy spojrzę "prawnikowi" w zakłamaną twarz.

.zyczliwy
@ziomal

Dzięki za inf. pseudo mecenas jest zatrzymany i tak nie był na żadnej sprawie to może być problem.

@.zyczliwy

Jutro nasz pseudo mecenas ma sprawę w Mikołowie ,i inne sprawy w innych sądach aż do piątku ciekaw czy przyjedzie pogotowie ratunkowe do niby chorego R.M. Bo już było w Sądzie Jastrzębiu i Pszczynie,zobaczymy.

@ziomek

Witam tak jak wczoraj napisałem nasz pseudo mecenas miał sprawę w Mikołowie i się nie odbyła bo cukier mu podskoczył i znowu pogotowie to samo było Pszczynie i Jastrzębiu i będzie środę 28.O1.2015r. w Mysłowicach bo też sprawę karną. Jutro lub środę o godz. 17 na TTV będzie program o symulancie, warto oglądać.

antymazak

Przyjdzie czas i na zaległe sprawy. Oszust i złoczyńca (usunięte przez administratora)odpowie za wszystkie krzywdy. A jak sprawiedliwość i sądy nie pomogą to zbierze się grupka chętnych którzy załatwią sprawę raz na zawsze i będzie to przestroga dla innych oszustów. Mazaku czy ty się nie boisz że w końcu nerwy co niektórym popuszczą i już będzie koniec z tobą?

Do Ziomala

Ty czekasz 2 lata na sprawiedliwość z Mazakiem ja już 4 lata coś się dzieje w żółwim tempie ale są to sprawy bieżące że Mazak siedzi a gdzie są sprawy zaległe z Mysłowic,Opola i innych miast Polski.Widocznie wymiar sprawiedliwości został uśpiony przez "prawnika z Pszczyny" albo brakło sędziów do orzeczenia wyroku skazującego recydywistę oszusta z Pszczyny.

:))))))))))

Radosław M. jest z wykształcenia technikiem rolnikiem. W przeszłości był już karany za oszustwa, a przed sądem toczy się przeciwko niemu wiele spraw karnych i cywilnych. W jednej z nich odpowiada za podszywanie się pod prawnika i branie od ludzi pieniędzy za pomoc prawną. M. zasłynął tym, że zlecał ludziom roznoszenie ulotek reklamujących jego firmę. Umowy były tak skonstruowane, że pod byle pretekstem oskarżał zleceniobiorców o niewykonanie zlecenia i żądał od nich kar umownych. W wielu przypadkach w ogóle nie dał im jednak ulotek. Potem na masową skalę kupował samochody. Sprzedający je ludzie zamiast pieniędzy dostawali jednak cesje wierzytelności. W 2012 r. w sądach okręgu katowickiego toczyły się aż 1102 sprawy z udziałem Radosława M. To rekord Polski. W 202 postępowaniach sędziowie sami poprosili o wyłączenie ich z prowadzenia. Powód? Radosław M. wielokrotnie domagał się ścigania sędziów. We wtorek (usunięte przez administratora) został zatrzymany przez policję, a w środę wieczorem sąd w Pszczynie aresztował go na trzy miesiące. Posiedzenie w tej sprawie odbyło się w szpitalu, bo M. tuż po zatrzymaniu zaczął skarżyć się na problemy ze zdrowiem. - Przedstawiliśmy panu M. 17 zarzutów związanych z wyłudzeniem m.in. sprzętu sportowego, biżuterii i samochodów - mówi prokurator (usunięte przez administratora), szef Prokuratury Rejonowej w Pszczynie. W marcu M. był już zatrzymany przez policję w związku z oszustwami w handlu samochodami. Sąd odrzucił wtedy wniosek o jego aresztowanie. Prokuratura objęła go więc zakazem prowadzenia działalności gospodarczej związanej z obrotem autami. Skończył się on 1 września, a sąd go nie przedłużył. Kilka tygodni później M. znowu zaczął kupować auta. Ponownie zamiast pieniędzy przysyłał kontrahentom cesje wierzytelności. (usunięte przez administratora)

pogromca mazaka

Mazak w końcu w pierdlu. Sylwia będzie mu paczki na święta posyłała.

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak