Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Nicki Nowy wpis

Czy Radosław M ma teraz jakąś przerwę w odbywaniu kary? Uaktywnił się w internecie.

jajajaja Nowy wpis
@Nicki

To ten k... s jeszcze działa i oszukuje ludzi? Dlaczego Radosław Mazak nie jest zapuszkowany?

Chętny do pracy Nowy wpis

Czy ktoś wie, czy siedziba firmy znajduje się teraz w zakładzie karnym w Wojkowicach?

TIKO Nowy wpis
@Chętny do pracy

Areszt Śledczy Mysłowice. Grudzień 2018.

Igor

Nie rozumiem o czym wy piszecie?

kriss
@Igor

Jak to adresu nie mają? Przecie siedzi w więzieniu , to nie wiedzą gdzie?

kris

Obywatelu Polski.Jeśli ty potrzebujesz pomysleć pare razy zanim cos naklikasz to powodzenia.Wiem co pisze a swoje błędne spostrzeżenia zachowaj dla siebie.Jak pisałem sprawę miałbym wygrana w sadzie(oBYWATELU-maślaku) ,ale nie mam jego adresu do korespondencji aby sąd mógł wysyłac mu pisma procesowe. Pozdrawiam

kkk
@kris

Mazak obecnie - wrzesien 2017 siedzi w areszcie sledczym w Łodzi.

kkk
@kkk

Jeździ po całym kraju i zakładach karnych na setki rozpraw.Jak nie wiecie,gdzie jest obecnie-niech sąd to ustala w rejestrze osób pozbawionych wolności,bo obywatel nie ms takiej możliwości.

antiba
@kkk

Mam wezwanie na posiedzenie w moim mieście zamieszkania (ulotki) wie ktoś czego można się spodziewać i czy sam zainteresowany będzie obecny?

@antiba

Na mojej rozprawie nie został doprowadzony z aresztu Prawdopodobnie nie pojawi się wcale .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYSCICIEL WAGONÓW
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
trzy słowa

parówa kiwie 9 lat pewnie wyjdzie za 5 jak mu wszystkie (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przetrzepią puki co teraz może was (usunięte przez administratora) pocaławać pod warunkiem że morde umyje kmiot

Beata Łepecka

Pan Mazak po złożeniu sprzeciwu od wyroku zaocznego przez męża w którym podał mnie za świadka oskarżył mnie o przestępstwo z art.212 i 216 powołując się na moje opinie opublikowane na portalu Go Work w których nazywam go oszustem i draniem 9.08.2017 o godz.13 odbędzie się posiedzenie pojednawcze w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach ul.Opolska 17 sala 73 Czy ktoś już był w takiej sytuacji Proszę o wpisy

Spirit

Poszkodowani, nie poddawajcie sie. W 2013 wygralam dprawe z Mazakiem. 1 wyrok zapadl zaocznir ale sie odwolalam i na 2 rozprawie bylo po wszyatkim. Mazak powinien mi zwrocic 300zl tytulem kosztow postepowania,ale szkoda mi siel na takie pierdoly. Nie wiem jak inne sady,ale ten w Bielsku doskonale go zna i nie trzeba bylo sedzi specjalnie przekonywac. Nie dostalam pisma za ktore chcial pieniedzy- nie bylo go wiec nie mogl zaprzeczyc-sprawa wygrana. Mialam 2 seiadkow,ale tylko "ze slyszenia" czyli takich,ktorzy slyszeli moja historie i to wystarczylo. Spirit_globe@o2.pl

Obywatel Polski

Kris, widzę że cię ponosi bardzo, za nim coś napiszesz pomyśl dwa razy lub więcej, ponieważ czasami myślę że nie rozumiesz odpowiedzi na pytania, jeśli jesteś pokrzywdzony bardzo musisz udowodnić to bardzo w Sądzie skoro tu się wypowiadasz dot. firmy byłej firmy Do-rada , obecnie firmy (Eldorado nowa nazwa). Pozdrawiam serdecznie . Obywatel Polski.

kris

Ty ostrzegajacy,nie badź taki madry.Po pierwsze nie oszusty tylko oszusci baranie .Po drugie jeżeli ktos by napisał to mogę udowodnić ze nie jestem oszustem tylko potrzebuje pomocy.Może jesteś prawnikiem Mazaka?pozdrawiam

jajajaja

witam. kto ma sprawę 20 lutego? moje sprawy były już kilka razy odwoływane w Mikołowie, ponieważ w tym czasie ten człowiek ma sprawy w innych sądach.... proszę o info czy w innych miastach też ma 20 lutego....

Ostrzegam

Nikt z osób nie powinien podawać adresu byłego prawnika gdzie jest lub miejsca gdzie przebywa,ponieważ każdy kto poda go innym osobom podlega karze ostrzegam !!! Oszusty na to czekają.pozdrawiam.

jajajajaj

co to znaczy? Mazak tam siedzi?

kris

U mnie też chodzi o roznoszenie ulotek na 2000 zł .Jego rozprawa wedle mojej osoby została zawieszona gdyż siedzi, a ja mu wytoczyłem sprawę o niezapłacenie zleconej i wykonanej usługi.Sąd jednak potrzebuje jego adresu zameldowania lub pobytu, aby sie z nim komunikować listownie.Jakby ktoś wiedział coś na ten temat to proszę pisać na dawidzio2007@wp.pl .Pozdrawiam

Pokrzywdzona

Niestety chyba nie wiadomo gdzie siedzi... ja mam 28 listopada rozprawę w Mikołowie.... zobaczymy co z tego wyniknie i czy się zjawi... bo ostatnio odwołali moją rozprawę, bo się okazało, że w tym samym czasie miał rozprawę gdzie indziej...

@Pokrzywdzona

Moja sprawa jak narazie zawieszona. Przyznano mi adwokata z urzędu wiec jest sukces. Bede walczyć z Mazakiem. Powodzenia dla wszystkich!!!

@...

A sprawa czego dotyczy? I dlaczego zawiesili? Ja ma rozprawę 28 listopada w Mikołowie i troche sie obawiam... mineły ponad 2 lata odkąd ten człowiek nas oszukał i nie wiem jak to będzie wyglądało na tej rozprawie... tak naprawdę to nawet nie pamiętam dobrze jakie złożyłam zeznania w prokuraturze bo mój mózg przez te lata samoczynnie wypierał tą traumę z głowy... czy na rozprawie przesłuchują- czyli każą na nowo opowiadać całą sytuację czy sami odczytują zeznania i pytają czy potwierdzam? Proszę o jakieś rady jak mam się zachowywać na takiej rozprawie i co mówić- a raczej jak odpowiadać? Pomóżcie...

@Pokrzywdzona

Zawieszona ponieważ przyznano mi adwokata z urzędu i adwokat musi zapoznać sie z sprawą. Moja rozprawa wogole sie nie odbyła. Tzn nawet tam nie bylam. Radze również wystąpić o adwokata z urzędu bo tak samo jak Pani również mam pustkę z tego co zeznawałam na policji... Wiec postanowiłam prosić o pomoc adwokata. Wiem również zE Mazak wystąpi z takim wnioskiem ale mu odmówiono adwokata. Sama nie mam pojecia jak taka rozprawa wygląda. Wydaje mi sir ze bedzie Pani musiała powiedzieć wszystko od samego poczatku jak to bylo z Mazakiem. Moja sprawa dotyczy pracy tzn roznoszenia ulotek. Mazak chce ode mnie 2000 zl za zerwanie umowy.

kris

witam czy wie ktoś gdzie aktualnie przebywa ten mazak.wytoczyłem mu sprawę i sad domaga się jego teraźniejszego pobytu.jakby co to pisać na adres dawidzio2007@wp.pl

Pokrzywdzona

Ja mam rozprawę 28 listopada w Mikołowie. Ponad 2 lata temu ukradł mi auto warte 15 tys.zł. Teraz to ja się denerwuję, czy czasami nie wyprowadzi mnie z równowagi na rozprawie i nie zbluzgam go... nie poddam się na pewno! mam tylko nadzieję że sprawiedliwości stanie się zadość!

@Pokrzywdzona

Powodzenia Proszę nie dać się temu oszustowi

@Pokrzywdzona

Ehh... To jest jakiś koszmar naprawde koszmar zeby taki człowiek jeszcze byl na tym świecie... Dostałam pismo ze odmówili mu adwokata x urzędu wiec będzie bronił sie sam. Maly plus jest. Jestem wsciekla sama na siebie ze wplątałam sie w takie (usunięte przez administratora)

...

Hmm... Chyba jednak nie skoro założył mi sprawę

gościu
@...

Jest gdzie jego miejsce, siedzi na pewno, na rozprawy jeździ konwojem w kajdankach :).

...

Witam. 21 listopada mam rozprawę w Siemianowicach Śląskich. Ktos cos wie na ten temat ???

Beata
@...

Radzę stawić się na rozprawie ponieważ mąż nie poszedł na ostatnią i zaocznie zasądzili mu 5000 zł wraz z odsetkami

@Beata

O kurczę to teraz sama spanikowałam. Wiec będę musiała sie wstawić. I tak w tym nie widzę sensu... Bo to co powiem on będzie wypierał. Bez adwokata dużo nie zdziałam ale sie wstawię bo kara jest wysoka. Pocieszam sie tylko tym ze on również nie otrzymal adwokata z urzędu wiec bedzie bronił sie sam... Dziwie sie ze on nadal jest na wolności po tylu oszustwach...

@...

Radzę złożyć oświadczenie majątkowe i wniosek o przyznanie adwokata z urzędu druki do pobrania w sądzie My właśnie złożyliśmy Sprzeciw od wyroku zaocznego wraz z wnioskiem o przyznanie adwokata z urzędu Jeśli ma Pani jakiekolwiek raporty z kolportażu wysyłane do Mazaka proszę je przedstawić we wnioskach dowodowych Jeśli wysyłała je Pani drogą elektroniczną można prosić sąd o wydostanie bilingów z treściami emaili oraz sms-ów od operatora Jeśli Mazak nie wypłacił wynagrodzenia a ma Pani dowody na wykonanie umowy można też złożyć wniosek o zapłatę wynagrodzenia jeśli Sąd odrzuci Pozew Mazaka Temu draniowi trzeba się postawić

@Beata Łepecka

Wniosek złożony czekam na decyzję w sprawie adwokata. Bede walczyć mimo tego ze nie mam żadnych dowodów na tego oszust ani sms którymi mnie nękał ani dowodów ze wykonywalam swoja prace zgodnie z umowa. Ale nie poddam sie bede walczyc

@...

Ten oszust nie ma dowodów że umowa nie została wykonana

kris

witam czy wie ktos gdzie aktualnie przebywa ten mazak.wytoczylem mu sprawe i sad domaga sie jego terazniejszego pobytu.jakby co to pisac na adres dawidzio2007@wp.pl

ccc

Gdzie się tacy naiwni rodzą....

vvv

Kasacja od wyroku 14 miesięcy z Opola odrzucona przez sąd jako "oczywiście niezasadna". Siedzisz + 14 miesięcy kanalio.

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak