Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Robert

Połowę pracowników ściemniających z biur powinni zdegradować na produkcję, czym więcej osób w danym biurze tym większy jest bałagan w papierach

Aleksandra
@Smutny

W jaki sposób dokręcają wam śrubę? Macie coraz więcej obowiązków czy jakieś nadgodziny? Serio ktoś chce odchodzić z administracji lub już ktoś odszedł ?

Redaktor naczelny

@Pracodawca prosimy o wyjaśnienia, jak długa jest lista osób do zwolnień i co jest tego przyczyną, bo raczej nie brak pracy. Dlaczego są zwalniane osoby z większym stażem a nie np. osoby mało wydajne?. Dlaczego firma myśli tylko o dziś, a nie o tym co będzie jutro?, przecież za miesiąc-dwa skończy się wielki ,,sezon urlopów wakacyjnych" i firmy już będą pracowały pełną parą, skąd wezmą ludzi z powrotem-pewnie ściągną samą ukrainę ponieważ mądry polak już tutaj na produkcję nie przyjdzie. Od kiedy w firmie jest nowy prezes to coraz gorzej z tą pracą. Firma nie ma pieniędzy a pan N wozi się nową furą, coś tu śmierdzi. Czy w inżynierii pracują praktykanci że tyle błędów ostatnio, a może ktoś potrzebuje przeszkolenia? Podobno ustawiacze z kv mają narzucane coraz to więcej pracy a jest ich coraz mniej, może firma planuje roboty albo małpy zatrudnić? Pan ,,Stoperek" dawno nie kręcił się na rondlu i nie widział jakie są normy, powinien teraz przerobić godzinę na każdym stanowisku w celu sprawdzenia czy czasy są zgodne (jest mniej pracy na produkcji to i on powinien mieć więcej czasu żeby stanąć, osobiście produkować i pokazać jaki czas osiągnie)

@Ulka

Dużo osób zostało zwolnionych/brak przedłużonych umów pod pretekstem, że obecnie nie ma pracy w zakładzie. Pozbyli się osób wydajnych a stałych pracowników nie chcieli zwalniać z powodu braku pieniędzy na odprawę. Wszystko w tej firmie pada na pysk ale najważniejsze żeby zrobić nowe wodopoje na hali i remont biur. Swoją drogą w biurach więcej ludzi jak na produkcji :)

Będą bony na święta? ????

@Kasia

Kiedy będą doładowane karty z bonami? Ktoś wie???

Aktualnej oferty na dział sprzedaży nie widzę, ale w takiej jednej dla specjalisty ds. sprzedaży było napisane, że wymaga się minimum 3 letniego doświadczenie na samodzielnym stanowisku. czy to będzie do dziś aktualne? wiecie przy tym jak sama rozmowa wygląda?

Będą bony na święta? ????

Aaa
@Kasia

Podpinam się pod pytanie. Czy w tym roku będą bony na Wielkanoc? Czy były już wnioski?

@Aaa

Tak są do 24 marca trzeba oddać wniosek

@Pracownica

Czemu wniosek? czyli jak jeszcze dziś ktoś złoży do zdąży? a jeśli bym nie dała to niczego nie dostanę czy o co chodzi? na co jeszcze wnioski tu w firmie się składa?

@Monika

Włącznie z dniem dzisiejszym. Jeśli dziś nie złożysz to nie dostaniesz.

Pracownik Nowy wpis
@Kasia

Kiedy będą doładowane karty z bonami? Ktoś wie???

Krysia Nowy wpis

Nie rozumiem chyba tego drugiego stwierdzenia, co to znaczy że docelowo ma być 3 lub 1, czemu taka rozbieżność? chyba, że to może jeszcze od działu / stanowiska byłoby zależne ale jeśli tak to jak wygląda ten rozkład?

Jeśli brał ktoś kiedyś udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko inżyniera produkcji, może podpowiedzieć mi jak wyglada rozmowa, o co pytają, i czy mieliście trudności podczas tego etapu, gdzie weryfikowany jest język? Dbają tutaj o regularne podwyżki, czy muszę liczyć się z tym, ze kwota wynagrodzenia, którą wynegocjuje na starcie długo ze mną zostanie?:) Dajcie tez znać czy atmosfera naprawdę jest tak przyjazna jak piszą, bo z obowiązków wynika, ze spora część pracy jest oparta na współpracy z innymi działami. Z góry dzięki wielkie, i mam nadzieje do zobaczenia!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier Produkcji
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Czy wiadomo coś o bonach na Wielkanoc ?

Pracownica

Tak, w piątek rozdawali wnioski (do wyboru 3 przedziały)

Kama

Jest to jakkolwiek związane z warunkami pracy? bo jeśli tak to opowiadaj, pewnie nie każdy jest zorientowany. Pytanie tylko kiedy to miało miejsce i czego dotyczy?

Chodza pogloski że ma wejść dla wszystkich tylko jedna zmiana, czy to prawda czy kolejne farmazony ?

Czy wie ktoś kiedy będą doładowane karty na swiet ?

Pracownica

Już są doładowane , tylko saldo jeszcze niewidoczne.

Mońka
@Pracownica

Czemu saldo jest niewidoczne? Czy zawsze tak było? co w momencie korzystania? Skąd wiesz ile już ci zeszlo i tym podobne? i co roku to samo wychodzi?

xyz

czy możliwy jest dostęp do prywatnej opieki (np. luxmed/medicover)?

Tak można, jak najbardziej. Ja zawsze wypłacam w PKO - brak prowizji przy wypłacaniu

Katy

Bony na ostatni dzwonek? Jedna Pani coś takiego pod koniec listopada jeszcze zasugerowała, lecz bez odzewu. Wy teraz i tak macie wypłatę do 10tego, tak? do piątku będzie wiadomo czy może już teraz przelewy macie ogarniane? na każdym stanowisku jest ta sama data? Akurat junior controllera szukają teraz do siebie, widzę takie ogłoszenie przynajmniej. Opiszecie mi te pracę? atmosfera na dziale i rzeczywisty zakres obowiązków? jak je oceniacie?

@Katy

W zeszłym roku tak było, dokładnie 22 grudnia były bony w tym roku mają być do 11 grudnia, podobno

Anon

Witam, czy coś wiadomo w sprawie bonów na święta? Czy były już wnioski?

@Anon

Do 20 listopada można składać wnioski na bony świąteczne

Dwa dni po jestem już ale opowiecie o tych bonach? Taki wniosek to tylko formalność? każdy na spokojnie dostanie? i czemu jest tak, że trzeba jednak ten wniosek o nie złożyć? Czemu bez niego nie dostaniesz?

Pracownica

A czy wiadomo już kiedy będą wypłacane bony ? Razem z wypłatą czy tak jak w zeszłym roku na ostatni dzwonek ?

Zainteresowała mnie nowa oferta pracy jako Specjalista ds Kalkulacji, mieliście styczność z tym stanowiskiem może? Jak praca wygląda od środka? Wymagań mają sporo, a jak płacą? Napisali tylko o atrakcyjnych zarobkach i bogatych benefitach. Co w nie wchodzi konkretnie? Warto się tu przyjąć?

Gal

Praca taka jak inna, Panie z kalkulacji wydają się bardzo miłe i pomocne. Cieżko określić zarobki, to zależy od twojego doświadczenia, umiejętności i negocjacji. Co do benefitów, są następujące: - jednorazowe dodatki na: święto Bożego Narodzenia, Wielkanoc, wakacje (jeśli wykorzystasz ciągiem 10 dni urlopu); dodatek w zakresie 100~~600 zł w zależności od zarobków, - dopłata do karty Multisport (na miesiąc pobierają około 50 zł), - pakiet medyczny Medicover (przydatne jeśli masz gdzieś w okolicy, w innym wypadku jest to zbędne), - 1 bilet do Multikina (standard) raz na 3 miesiące, Więcej benefitów chyba nie ma. Nie określam tego jako "bogate".

Angelos

Firma idzie na (usunięte przez administratora), zwalniają wydajnościowych pracowników zamiast wziąć się za porządek w biurach. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, ciekawe kto następny pójdzie na ostrzał

@Angelos

Jakie porządki w biurze masz na myśli? Nie chodzi o te dosłowne (przychodzi firma zewnętrzna ??) ? mnie oferta dla speca od kalkulacji zainteresowała dlatego tu w zasadzie jestem. Uważasz przy tym, że w biurze wydajności brak? Co z aktualną rentownością?

Komor-owski
@Angelos

A jak zwalniają pracowników to dają odprawę?

Niewierny Tomasz
@Komor-owski

wszystko w świetle prawa, należy się to dostaniesz...........no chyba że.......w nieszczęśliwy sposób, na samym końcu swej kariery w firmie pojawią się wątpliwości co do twojej uczciwości. Czyli może ktoś złoży skargę na ciebie i podciągną to pod 52, wtedy dostaniesz propozycję nie do odrzucenia.....czyli to ty się zwalniasz a nie ciebie zwalniają. Gdyby pakiet możliwości został wyczerpany to jest jeszcze kraina magii czyli "restrukturyzacja"....

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PAS Polska Sp. z o.o.?

Anon

Czy ktoś już otrzymał wypłatę za wczasy??bo chyba wracamy do tego co wcześniej czyli oczekiwania w nieskończoność i braki informacji

@Anon

Co to za kasa za wczasy? Nie rozumie, to jakaś forma dofinansowania wakacji, wczasy pod gruszą, czy co?? Może wiecie też, jaka to jest kasa, o jakich sumach mowa dla pracowników? Wszyscy dostają tyle samo tego?

Quantum

Pieniądze są dla każdego pracownika zatrudnionego przez zakład. To premia od firmy Gerdes na poczet dobrej współpracy. Kwota o ktorej mowimy to dwukrotnosc sredniej pensji z ostatnich trzech miesięcy

@Quantum

Wow nieźle. A inne premie też są tej wysokości?? Np. premia czy dodatek świąteczny albo jakaś kasa za frekwencję też sa takiej wysokości, czy niższe? A taki dodatek za wczasy ktoś sprawdza, jak pracownik to wydał? Czy poszło to na urlop czy np. na nową lodówkę?

Ktoś wie ci znowu dzieję się z wypłatą za wczasy?

Nie dowiesz się, kkogo nie spytasz każdy mówi że są wysłane.... od tygodnia niby..... ciekawe dokąd wysłane,bo na pewno nie do nas,no cóż,prawa pracownika nie są poważane,nic nowego

Robert

Smutny
@Robert

Nie bój się, śrubę tak nam dokręcają, że ze za chwilę połowa administracji odejdzie sama. Wtedy zaproszą najbardziej ambitnych i wydajnych z produkcji do obijania się w biurach ????

Cycu

Nie rób scen, wszyscy jadą na tym samym wózku. Kłótnie i wyzwiska nic nie zmienią, a prawdziwy problem leży gdzie indziej. Skłóceni ludzie to pożywka dla góry.

Netware_NT
@Robert

Słuchajcie problem nie leży w Polsce tylko w Administracji w Niemczech

Aleksandra
@Smutny

Pracownica

Co aktualnie dzieje się w firmie ? Jestem obecnie na urlopie wychowawczym, chciałabym wrócić do pracy, ale czytając te opinie, obawiam się czy nie dostanę na „dzień dobry” wypowiedzenia do ręki

Redaktor naczelny

Ulka
@Redaktor naczelny

Dużo osób już zostało tak zwolnionych? Może one akurat wiedzą czemu tak się stało i nie ma to nic wspólnego z jakimiś większymi akcjami? Tak gdybam tylko, bo zastanawiam się nad aplikowaniem. Tak często się zdarza, że na sezon zwalniają pracowników, a potem szukają na nowo?

@Ulka

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042