Opinie o Bonduelle Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonduelle Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bonduelle Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Bonduelle Polska Sp. z o.o.?

Sosjerka

Rekrutacja jest na naprawdę niskim poziomie - zarówno agencja rekrutacyjna (brak feedbacku) jak i HR. Mało profesjonalnie i mało komfortowo.

Natalia
@Sosjerka

Ten feedback został Ci na początku obiecany? Co nie tak zostało zrobione mało profesjonalnie w Twoim odczuciu?

Sosjerka
@Natalia

Obiecany feedback? Każdy szanujący się rekruter, który posiada podwaliny profesjonalizmu, dzwoni/pisze z podziękowaniem chociażby. Ale tak, feddback był "obiecany". A jako osoba, która pracowała w HRach, uważam że zachowanie rekrutera wewnętrznego i osoby, która miała być managerem w swoim dziale jest nie do przyjęcia. Nie będę się wdawać w szczegóły ale miejsce to będę omijać szerokim łukiem i nie polecać wśród znajomych ????

HR Bonduelle Polska
@Sosjerka

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się feedbackiem. Nie wszystkie procesy rekrutacyjne mamy zakończone. Wracamy do kandydatów z informacjami oraz feedbackiem. Oczywiście zweryfikujemy i jeśli taka sytuacja miała miejsce, to serdecznie przepraszamy.

Iza
@HR Bonduelle Polska

witam, ciekawa jestem czy sytuacja została już pomyślnie zweryfikowana i czy skontaktowano się z kandydatką w tej sprawie? I ile tak czysto orientacyjne taki proces rekrutacyjny może trwać, że trzeba tyle czekać na odzew?

Sosjerka Nowy wpis
@Iza

Zero kontaktu.

Łucja Nowy wpis

Cześć, chciałabym wiedzieć czy oni zatrudniają w ogóle przez firmę czy tylko przez agencję? Bo ktoś tutaj wspomniał o agencji rekrutacyjnej, i to mnie właśnie zastanowiło. Szukam pracy, ale w sumie to zależy mi tylko na takiej przez firmę normalnie, bez pośredników.

HR Bonduelle Polska Nowy wpis
@Łucja

Dzień dobry, prowadzimy różne procesy rekrutacyjne i mamy różne formy zatrudnienia. Wszystkie nasze oferty znajdują się na portalu Pracuj.pl lub na naszej stronie Bonduelle Polska na LinkedIn. Jeśli interesuje Panią konkretna oferta, to bardzo prosimy o kontakt via e-mail: recepcja@bonduelle.com

Natalia

Od lat kupuje Państwa produkty i zawsze byłam zadowolona. W listopadzie kupiłam kukurydzę w puszcze i byłam rozczarowana.wygladala jak (usunięte przez administratora) (sina, bardzo dużą). Teraz w święta sytuacja się powtórzyła. Całą puszkę wyrzuciłam do (usunięte przez administratora) Kukurydza była sina, pomarszczona, w smaku gorzka, a nie jak zawsze słodka i żółta. Cena Państwa produktów obecnie nie jest adekwatna do jakości.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bonduelle Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Maria

Ooooo super, że ktoś wspomina o życzliwych i pomocnych pracownikach. Dobrze, że pracownicy maja takie opinie. Szukają teraz Przedstawiciela Handlowego. A mnie ciekawi sama rekrutacja. Wiecie jak wygląda? Kto ją prowadzi, jakie są etapy, zadania, ile dni/tygodni trwa?

Operator

Witam. Moja opinia jest zarazem wyrażeniem żalu. Pracowałem w bonduelle w gniewkowie jako operator wózka widlowego ponad dwa lata. W tym czasie ani razu nie chorowałam,jak była potrzeba zostawałem bez problemu dłużej w pracy. Cieszyłem się jak w maju tego roku dostałem umowę na stałe. Jednakże nie wiązało to się z podwyżka. W czerwcu dostałem propozycje innej pracy, lepsze zarobki. Złożyłem wypowiedzenie. Z bonduella nie dostałem zadnej propozycji,podwyzki. W sierpniu jakie było moje zdziwienie gdy nie dostałem premii za półroku. Pani w kadrach stwierdziła że powinienem pisać prośbę o wypłatę premii. Później stwierdzila że sam się zwolniłem to premii mi się nie należy. I tu nasuwają się pytania. Tak bardzo potrzebny jest operator wózka wysokiego składowania,to dlaczego mnie nie zatrzymano? Dlaczego nikt nie chce że mną rozmawiać o mojej premii? Rozczarowany Tomasz M.

@Operator

Szkoda że nawet w Głównej siedzibie Bonduelle w Warszawie nie chcą odpowiedziec na moje pytania

@Operator

Szanowny Panie @Marcinie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, każda opinia jest dla nas cenna. Z uwagą przyjmujemy wszystkie informacje od Pracowników które mogą nam pomoc poprawiać jakość naszej pracy. Ponieważ zależy nam na satysfakcji pracowników skontaktujemy się z panem indywidualnie by zaproponować odpowiednie rozwiązanie .

@Zespół HR Bonduelle Polska

Szanowny Panie @Tomaszu, Proszę wybaczyć pomyłkę dotyczącą Pana imienia. Pozdrawiamy, Zespół HR Bonduelle Polska

@Operator

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Tomasz M.

Klient
@Operator

Jesli nie zostały wypłacone należne środki, proponuję udać się do sądu pracy.

Nojman

Fajne miejsce do pracy, fajna atmosfera i całkiem niezłe zarobki więc co jeszcze można chcieć?

Konkret

Kiedy przestanie dyrekcja myśleć tylko o sobie? Mają samochody, domy osobne. Nie muszą z nikim się spotykać. Ja mam chore, nie do końca sprawne dziecko A muszę się dostosować do codiru poleceń.... Nieludzkie i ohydne.

Dział HR Warszawa
@Konkret

Drogi Konkret, dziękujemy za Twój komentarz. Zgodnie z ostatnim komunikatem Dyrektora Generalnego, zachęcamy do skontaktowania się z Twoim przełożonym i przedyskutowanie możliwości dostosowania organizacji pracy do Twoich potrzeb i sytuacji. Wierzymy, że szczera rozmowa z przełożonym i zespołem pomoże wam podjąć decyzje, które zabezpieczą potrzeby Twoje i firmy.

Dla rozważających apliakcję

Plusy: wielu życzliwych współpracowników-w każdym dziale są tacy ludzie, którzy chętnie pomogą duży parking, blisko metra Minusy: skostnienie i niedostosowanie do zmieniającego się świata-np. zdecydowana większość pracowników chce i jest w stanie wykonywać pracę zdalnie. I to nie tylko z powodu covidu. Oszczędza się czas na dojazdy i w domu łatwiej się skupić. Ale nawet przy 8-10 tysiacach zachorowań na covid dziennei pracownicy są zmuszani, żeby przyjechać do biura (często komunikacją) i niepotrzebnie narażać siebie, swoich bliskich i współpracowników. Mimo wyraźnego zalecenia rządu o pracy z domu (czerwona strefa). Bez racjonalnych argumentów dyrekcji. I mimo niezliczonych ju.ż apeli pracowników. przedmiotowe traktowanie pracownikópw-znów przykład wyżej. Ważniejsze jest "popisanie się" przed Francją (centrala), że biuro jest czynne niż zdrowie i życie pracowników. Prawdziwy komentarz osoby z zewnątrz: "traktują was jak drukarki. Jak jedna padnie to będzie następna" niezbyt wysokie wynagrodzenia i brak płatnych nadgodzin-część osób dostaje tyle obowiązków, że nie ma możliwości się z nich wywiązać w ciągu 8 godzin. W teorii można nadgodziny odebrać. Ale jak ktoś pracuje 10-12 godzin dziennie nie będzie odbierał tych godzin, bo narobi sobie więcej zaległości. Mowa o niskopłatnych stanowiskach To główne plusy i minusy pracy w Bonduelle w Warszawie. (przykłady minusów mozna mnożyć)

Żyć albo nie zyc
@Dla rozważających apliakcję

Czyli są twardzi. Będą walczyć w biurze do ostatniego żywego pracownika.... Tak trzymać. Godne szacunku i naśladowców.

pracownik doceniający
@Dla rozważających apliakcję

Absolutnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Firma dba o pracowników, szczególnie w okresie covidowym - począwszy od regularnej informacji, zabezpieczeń higienicznych, możliwości (przy pierwszym lockdownie) korzystania z konsultacji psychologicznych po wsparcie emocjonalne. Nikt z pracowników nie został zwolniony (na rynku sporo osób), nikomu nie obniżono wynagrodzenia (znam mnóstwo przypadków), wynagrodzenia płacone są na czas. Będą wypłacane premie. Uważam, że efektywność na home office jest duuużo mniejsza, efektywność takich pracowników mogą ocenić osoby współpracujące z osobami przebywającymi na home office. W mojej opinii różnie bywa. Bonduelle jest naprawdę uczciwą i wspierającą firmą. Nikogo nie zmusza do pracy tutaj. Zawsze można pracę zmienić. Zapewniam, że nie warto.

Dział HR Wwarszawa
@Dla rozważających apliakcję

Drogi Pracowniku @dla rozważających dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że pandemia budzi wiele niepokojów i brak poczucia bezpieczeństwa. Stąd od 13 marca 2020 w naszej firmie powołany został zespół kryzysowy oraz grupa robocza, w której pracują osoby reprezentujące każdy dział, po to by odpowiadać na wszystkie pojawiające się zapytania, wątpliwości oraz zapewniać bezpieczne warunki pracy każdemu. Co 1,5-2 miesiące przeprowadzamy ankiety zaangażowania oraz robimy średnio co 2 tygodnie spotkania pracownicze (od marca online) po to każdy miał szansę usłyszeć jakie jest nasze podejście oraz zadać nurtujące pytania. Poziom zaangażowania w naszej firmie za ostatnie 3 miesiące (anonimowa ankieta przeprowadzona we wrześniu) wynosi 84,2%!!!!! a na pytanie "czy Firma zapewnia mi dobre warunki higieny i bezpieczeństwa pracy?"- 59% uczestników ankiety odpowiedziało - zdecydowanie się zgadzam. Tylko 1 pracownik na 73 odpowiedział, że się nie zgadza. W kulturze naszej firmy zachęcamy pracowników do otwartości, spójności i szczerego komunikowania gdyż wierzymy, że tylko w ten sposób mozemy mieć wpływ na swoje życie. Jedynie rozmawiając otwarcie możemy sobie powiedzieć co jest jest możliwe dla każdej ze stron. Wynagrodzenia to gorący temat dla każdego;). W naszej firmie co roku dokonywany jest przegląd wynagrodzeń, podczas których sprawdzamy czy wynagrodzenia nie odstają od rynku.Ponadto praca i osiągnięcia każdego z pracowników są dyskutowane podczas sesji kalibracyjnych menedzerów gdzie oceniamy jak każdy z nas przyczynia się do rozwoju firmy i jaki ma w to wkład. Ten kompleksowy proces pozwala podejmować dezycje podwyżkowe naszym menedżerom w sposób obiektywny i nie jednostronny. Podczas rozmowy rocznej ten temat jest szczegółowo omawiany. Wartym podkreślenia jest również fakt, że nasza firma w tym wyjątkowym - covidowym roku miała podwyżki podczas gdy doniesienia z rynku mówią o zamrażaniu i obniżaniu budżetów wynagrodzeń:(. Mamy nadzieję, że przywołanie tych kliku faktów, pozwoli inaczej spojrzeć na ten temat. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami lub przełożonym. Dział Hr

Dział HR Wwarszawa
@Żyć albo nie zyc

@życ albo nie życ dziękujemy za twój wpis. Hołdujemy zasadzie BĄDŹ TWARDY DLA PROBLEMU A MIĘKKI DLA LUDZI:). Liczne nagrody i wyróżnienia jakie zdobywamy jako pracodawca potwierdzają tylko to, że nasze zasady, wartości i kultura jest doceniana - ostatnia Certyfikacja i wyróżnienie przyznane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami - listopad 2019. Ale najważniejsi są dla nas pracownicy i oni mówią że lubią pracować w tej firmie bo są zaangażowani - wyniki z ankiety wrzesień 2020 - poziom zaangażowania 84,2%! Pozdrawiamy Dział HR

@Dla rozważających apliakcję

Jeśli jesteś tak bardzo sfrustrowana(y) to dlaczego siedzisz w tej firmie??? Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą, skoro zmuszasz się do pracy w tej organizacji... A przecież świat stoi otworem i z pewnością zatrudni takiego zaangażowanego pracownika, który pracuje po 12 godzin dziennie... - i to pewnie jeszcze na home office ;))) Mam zupełnie odmienne zdanie w temacie tego pracodawcy, a pracuję tu już długie lata. Gdy porównuję inne firmy do Bonduelle (chociażby w rozmowach z kolegami i koleżankami z zewnątrz organizacji) to wiem, że Bonduelle odstaje mocno od standardów - oczywiście na PLUS! Gdyby było tak jak piszesz to ludzie nie pracowaliby tutaj do emerytury... A znam takie przypadki. Staż pracy 15-25 lat to w przypadku Bonduelle standard. Wniosek jeden - musi tu być naprawdę dobrze. P.S. A co do "drukarek", o których wspominasz to chyba źle usłyszałaś(eś). Drukarki to Bonduelle wysyłał kurierem wszystkim pracownikom, którzy zgłosili taką potrzebę w momencie gdy w marcu rząd, o którym również wspominasz - zamknął nas w domach.

Nick nie wazny

Dzień dobry. To już nie jest firma, dla której ludzie są ważni a jest to przeciętna quasi-korporacja. Gdyby ściany i drzwi były przezroczyste i słyszalne nikt by nie kupował tego grochu. Tam pracują miernoty za małe pieniądze. Do tego szanuje też tylko miernoty, ponieważ boja się mądrych i wrażliwych ludzi. Do tego dochodzi drewniana tablica z wartościami w biurze. Jak 10 przykazań....  A większość miłuje bliźnich...ponoć. Miałem wiele kontaktów biznesowych. Ci, którzy cieżko pracuje sa super. Ale żal patrzeć jak ludzi traktują.

@Nick nie wazny

Dziękujemy za Twoją opinię! W Bonduelle pielęgnujemy nasze wartości i wdrażamy je w naszej codziennej pracy, dlatego nasi pracownicy mają możliwość regularnego dzielenia się opinią i zadawania pytań za pośrednictwem ankiet oraz w trakcie regularnych spotkań. Na ostatnim warsztacie, na pytanie "za co lubisz pracę w Bonduelle?" większość odpowiedziała: Ludzie, Zespół i Atmosfera. Wierzymy, że każdy jest odpowiedzialny za to co kreuje i jak wpływa na innych. To pewnie wpływa na to, że ludzie lubią tu pracować i wspólnie osiągać cele.

Heniek

Bonduelle zapomniał co to znaczy szanować pracownika, wąskie spojrzenie przez pryzmat zasiedzenia. To nic złego, że ktoś długo pracuje, w tym przypadku na +. Managerowie nie patrzą na rynek i mają podejście, że wszyscy powinni się cieszyć że wogóle tam pracują. Zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne. Kiedyś (za Romana) były badania poziomu zadowolenia i czasem wychodzili na przeciwko oczekiwaniom, ale cóż, nowe miotły i mali managerowie nie dbają o pracownika. Bonduelle zawsze dbał o zadowolenie ludzi, z czasem tabelki i „super” oszczędności na ludziach stały sie ważniejsze. Pamiętajcie że we Francji nawet tego nie wymagają, a chęć pokazania jakie to oszczędności zrobiliście jest poprostu słaba. Proponuje zacząć od siebie albo np szukać kasy w usprawnieniu obsługi logistycznej.

@Heniek

Szanowny Panie @Henku, Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się swoją opinią. Pracownicy zatrudnieni w Bonduelle są dla nas najcenniejszym kapitałem, niezależnie od stażu w firmie. Jest nam niezwykle przykro, że odniósł Pan inne wrażenie. W firmie cyklicznie przeprowadzane są ankiety dotyczące satysfakcji Pracowników , a wyniki starannie analizowane. W efekcie pracownicy są zapraszani do tego by zmieniać środowisko pracy na jeszcze bardziej przyjazne. Wszyscy pracownicy zapoznają się z wynikami ankiet, opracowują w zespołach plany działań i usprawnień. Kolejne badanie już za miesiąc. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna , dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w badaniach, aby wyrazić swój głos. Z pozdrowieniami, Zespół HR Bonduelle Polska.

Heniek
@Zespół HR Bonduelle Polska

Szanowny zespole Hr, chyba rozmawiamy o dwóch różnych miejscach pracy. Każdy ma swoją pracę dlatego też rozumię powyższą wypowiedź

Nikt ważny
@Heniek

Brak komentarza
@Nikt ważny

Gdzie jest prawość? Gdzie jest uczciwość? Gdzie ukryta sprawiedliwość? Jak to mówią ludzie prości cały lata niewinności...

Nick nie wazny

Nikt ważny 24.09.2020 20:52 @Heniek To już nie jest firma a przeciętna quasi-korporacja. Gdyby ściany i drzwi były przezroczyste i słyszalne nikt by nie kupował tego grochu. Tam pracują miernoty za małe pieniądze. Do tego dochodzi drewniana tablica z wartościami w biurze. Jak 10 przykazań. Tyle że ani jednego ani drugiego nikt nie przestrzega i nie ceni. A mówią że A jakże. Polecam jako survival. #neverbonduelle odpowiedzudostępnij

Nikt

Zawsze można zmienić pracę jeśli w dobrej firmie i u dobrego pracodawcy coś nie odpowiada!

Jaka atmosfera jest między działami w Bonduelle Polska Sp. z o.o.?

Persona non grata

Działy między sobą rywalizują. Managerowie zdecydowanie za cel mają przypodobanie się swoim szefom niż dbanie o swoich pracowników. Poza tym jest atmosfera niedbania o wyrażenie swojego zdania. Pracowałem tam na tyle długo by to zauważyć i zdążyć się wynieść zanim stracę wiarę w ludzi.

Mirek

@Heniek Niestety zmieniają się warunki zewnętrzne, konkurencja jest coraz większa ,więc i działania w firmie muszą się zmieniać dopasowując się do innych. Ale ja nie widzę ,żeby firma nie doceniała pracowników.

Czy pracodawca Bonduelle Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zespół HR Bonduelle Polska

Witam serdecznie, jak najbardziej, tak jak w większości organizacji :) W zeszłym roku budżetowym na jednego pracownika mieliśmy średnio ok. 60 godzin szkoleniowych. Nasze biuro w Warszawie inwestuje w rozwój zarówno wiedzy i kompetencji twardych, potrzebnych do wykonywania swoich obowiązków, jak i kompetencji miękkich.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Bonduelle Polska Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Zespół HR Bonduelle Polska

@Administrator - Dzięki za komentarz. Wynagrodzenia zależą od stanowiska, na które rekrutujemy, doświadczenia, lokalizacji i indywidualnych ustaleń z kandydatem. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@bonduelle.com. Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

Xd

A nie pomyślas ze może ci co tak długo w tej firmie siedzą to budują kulturę i atmosferę firmy? A trzeba może tez równowagi między tymi co mają doświadczenie i nowymi? I może w reszcie tzw.przez Ciebie ''nowi'' nie zawsze mają rację i próbują zmieniać Bonda na modlę firmy z której przyszli? Nie twierdzę, że Bond jest idealny ale nie jest też totalnie zły. Trochę obiektywizmu bez osobistych wycieczek i własnej frustracji i będzie ok.

jj

Bardzo slaba rozwojowo Babcie I ciotki klotki prscujace po kilkanascie lat Waskie spojrzenie na biznes I rynek. Nie polecam. Szczegolnie zawodzi struktura Brak mozliwosci awansu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bonduelle Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle Polska Sp. z o.o.?

Bonduelle Polska Sp. z o.o.