Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Work Support Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Work Support Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-15 13:49:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
daj innym znaleźć to czego szukają, zostaw swoją opinię. Opole to miasto osób pracy, pozostaw swoją opinię o firmie Work Support Polska Sp. z o.o.. Pozostali obywatele niewątpliwie będą Ci za to wdzięczni. Opinia zwykłego pracownika o spółce to swego rodzaju dźwignia na teraźniejszym rynku pracy. Wszystkie wątpliwości będą bardzo przydatną informacją dla przyszłych pracowników.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Support Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Work Support Polska Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x