Opinie o Artex IT Artur Gregorczyk w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Artex IT Artur Gregorczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artex IT Artur Gregorczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artex IT Artur Gregorczyk w Radom

Anonek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

To tutaj płacę 400 zł za tydzień pracy programisty?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Artex IT Artur Gregorczyk?

Czy w firmie Artex IT Artur Gregorczyk są regularne szkolenia pracownicze?

Artur Nowy wpis

Prowadzimy szkolenia pracownicze jak również pokrywamy koszty szkoleń zewnętrznych , związanych z naszą pracą

Pan K.

Witam, czy może mi ktoś z obecnych lub byłych pracowników opowiedzieć trochę o pracy w Artex IT? Jak wygląda kultura pracy? Czy projekty są prowadzone z zachowaniem obecnie przyjętych standardów (ogólnie jak wygląda zarządzanie projektem)? Proszę o szczere wypowiedzi ludzi którzy naprawdę znają tę firmę od wewnątrz. Pozdrawiam, Pan K.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Artex IT Artur Gregorczyk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Devios

Jestem obecnym pracownikiem od roku. Osobiście cenię sobie pracę w tej firmie. Jeśli ktoś zastanawia się czy aplikować to powiem że warto.

Emilia
@Devios

Ważne, że cenisz sobie współpracę z Artex IT Artur Gregorczyk. Jednak inni użytkownicy chcieliby poznać konkretne powody Twojej pozytywnej opinii o tym pracodawcy. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Czy nowy pracownik może od razu liczyć na stabilną umowę o pracę?

Yoshitaka
@Devios

A co tam robisz? Parzysz kawę, chłodzisz podniecone komputery, czy donosisz na kolegów? Nie wierzę, że: inteligentny, zdrowy na umyśle, potrafiący zawiązać sznurówki człowiek, może "pracować" u Monisi i Artusia.

Jolanta

Tak mało? Jak to ?

Natalia
@Yoshitaka

A co niby jest nie tak z tą pracą według ciebie?

Honorata

Widzę, że prowadzą rekrutacje na stanowisko Wdrożeniowca. W wymaganiach pracy wskazali znajomość sql - ale na jakim poziomie? Czy umiejętność konstruowania zapytań wystarczy?

@Honorata

Cześć Honortka ;) O tej firmie, to szkoda pisać. W zasadzie padło co nieco już na ten temat. Zakładam, że właściciel tłumaczył się przed policjantami w Domaniowie przy mnie, nie słuchałem, szkoda nerwów, pojechałem odpoczywać. A ostro go cisnęli Właściciel lata temu wymyślił super system motywacyjny :D A w zasadzie nowy rodzaj umowy. Zrobili to zapewne w porozumieniu, by mi pokazać kto rządzi w Radomiu. Chyba mu Panowie z Policji pokazali, bo tak się gęsto tłumaczył Otóż ten geniusz radomskiej myśli biznesowej zaproponował mi tydzień okresu próbnego, po którym zapanowałby prawdziwy okres próbny. Czyli geniusz wymyślił umowę przed umową i najlepiej za darmo :P Ale ja cwany lisek zapytałem ile zarobię przez ten tydzień. On wziął magiczny kalkulatorek i wyliczył... Minimalna 1600 brutto dzielona na 4 daje 400 zł (już netto ;) ) za tydzień pracy :D Na stanowisku programisty :D Geniusz zbrodni :P Ja jestem w stanie na prawdę wiele zrozumieć i pomijając legalność tygodniowych umów i przerzucanie kosztów pracodawcy przyuczenia pracownika do stanowiska pracy, to jeszcze ten gość mówił mi, że ma na moje miejsce masę chętnych i tylko czekają aż on im da pracę, ale ten szalony zaszczyt przypadnie mi jeśli tylko zechcę Niestety jako naczelny(usunięte przez administratora) odmówiłem :D Nie byłem godzien Teraz 400 zł to potrafię zarobić w kilka godzin :P Kurtyna

Wyklety
@Wyklęty

A właściciel szukał dalej programisty... I tak szuka i szuka i szuka do dzisiaj chyba ;)

@Wyklety

Jeju dobrze, że ostrzegasz! W ogóle dziwię mu się, bo programiści (usunięte przez administratora) przecież nie są, aż się dziwię, że on sądzi, że takiego wykiwa.xd I dokąd poszedłeś w takim razie?

Wykęty
@Sylwia

Generalnie współpracuje z chłopakami zdalnie, którzy robią dla Norwegów, ale mało z nimi pracuje, tak z doskoku, najwięcej zarabiam sam u siebie handlując w necie, co polecam każdemu tak, programiści są mądrzy, ale w Radomiu wielu zna się na swoim fachu, a niewielu zna się na ekonomii. Policzyć ile to jest 1024 razy 64 umie każdy (może nie w pamięci), ale wiedzieć co z czym się sumowało, by się opłacało już nie każdy. Do tego większość programistów z Radomia nie zna się na psychologii, a jak szefo kładzie 100 CeVałek na stole i mówi, że ma 100 chętnych na to miejsce, to nie jeden programista się wystraszy, chyba, ze zna swoją wartość, a takich znających jest na prawdę malutko (większość nie docenia swoich umiejętności a część je przecenia), na tym bazują Ci ludzie i starają się zbesztać programistę

@Wykęty

No jak to czytam to chyba trzeba wymyślić nowe określenie dla programisty takiego jak opisujesz i coś dla programisty + ekonomisty + psychologa, nie wiem czy coś jeszcze pominęłam? ;p No ale widzę, że jak handlujesz na necie to przedsiębiorca z krwi i kości z Ciebie, a czym handlujesz czy nie zdradzisz?

@Sylwia

chińszczyzną drobnicą szczegółów nie zdradzam, bo mam dobrą kasę z tego, po co mi konkurencja :D

Heheszki

od wymyślania nazw to w Radomiu sami eksperci :D

@Heheszki

XDD no to może jednak przekonsultuję z nimi to, jeszcze nowy wpis do słownika zrobimy. 8) No to życzę powodzenia w dalszym rozwoju no i słabej konkurencji co by biznesik się kręcił. ;)

Yoshitaka
@Wyklęty

"Dlaczego zgadzam się z tą opinią?" - Co za głupie pytanie!. Bo to szczera prawda!

Natalia

Tak pogrzebałam w sieci i szukam czegoś o nich, tutaj to co widzę to bez zachwytu niestety.. ze nie warto i nie mogą ludzi znaleźć. No a co dają, to wtedy człowiek jak będzie wiedział to się zdecyduje czy warto?? Bo konkretów poskąpiliście

@Natalia

Mi dawali 400 zł za tydzień pracy gdy minimalna wynosiła 1600 zł Gość podzielił minimalna 1600 na 4 i mu wyszło. Na szczęście kalkulator mu działał prawidłowo :D Mistrz zbrodni... 400 zł za tydzień pracy... To ja 500 biorę za stronę i robię w dzień, czasem 10 godzin :D xD Geniusz zbrodni i myśli biznesowej :D Dziwnie się nie zgodziłem, bo nie znam umów na tydzień, minimum okres próbny to miesiąc, poza tym za minimalna programiści nie pracują :D Ile dają potem nie wiem, nigdy się nie dowiedziałem niestety, może ktoś coś napisze na ten temat Mi dawali w delphi teraz chyba nawet w tym nie robią, to trzeba mieć myślenie, by dawać minimalną za niszowca Ja za Delphi parę lat temu krzyczałem minimum 5000 zł za miech, gdy minimalna była 1200 zł, czyli w dawno dawno temu Pozdrawiam

@Wyklęty

A w czym te strony dokładnie robisz? Masz już projekty jakieś w zapasie czy zazwyczaj od nowa lecisz ze wszystkim? ;)

@Sylwia

A czemu zadajesz tak intyne pytania na forum? Takie pytania to po śniadaniu sie zadaje ;) Pozdro

@Wyklęty

A bo odnoszę wrażenie, że już Cię widziałam pod jakimś wpisem i chciałam się upewnić czy to na pewno Ty, bo chyba sporo się udzielasz pod niektórymi firmami? Chyba, że mi się coś pomyliło, to przepraszam. ;)

Marzenka
@Sylwia

A powiedz mi, czy ten przewał z płacą 400 zł na tydzień dla programisty to wymyślił Twój szef sam, czy gdzies przeczytał o tym? Taki mistrz zbrodni zapewne sam opracowuje tak zaawansowane techniki przewału :D

@Marzenka

No to co się pytasz czy gdzieś o tym przeczytał, skoro potem od razu stwierdzasz, że zapewne sam to opracowuje? Jeszcze masz coś nieciekawego o nim do powiedzenia? ;)

Ilona

Niby sporo komentarzy a nic konkretnego się tu człowiek nie dowie. Ludzie - jak praca jako programista? Jak względem średniej na tym stanowisku się prezentuje wynagrodzenie? Co z atmosferą? Niepokoi mnie ze ktoś tu pisze że nie warto tu pracować - jeśli ktoś podziela to zdanie to bardzo proszę o opinię bo stoję przed decyzją czy starać się tu o pracę.

BOBBY

Tata wyjedzie z firmy i od razu hulaj dusza

Michalina

@cezary a napiszesz dlaczego nie jest warto?

Mariusz, Poznań

Jak wygląda sytuacja w firmie, jeśli chodzi o pracę ? Przeprowadzam się do Radomia. Czy warto startować na stanowisko programisty ?

Cezary
@Mariusz, Poznań

Cóż za nieszczęśliwe zrządzenie losu przywiodło Cię do tego miasta? Nie, nie warto.

Bartosz

Taki spokój od pewnego czasu na tym forum oznacza dobrą pracę?

Agata

Czy rekrutacja na stanowisko asystentki została już zamknięta?

Emilia

Jak w tym momencie prezentuje się aktualna sytuacja występująca w Artex IT Artur Gregorczyk? Czy zaszły lub zachodzą w niej jakieś istotne zmiany, które mogą zainteresować osoby rozważające zatrudnienie w tej firmie? W zakładce praca na stronie internetowej pracodawcy znajdziecie informacje o tym, że poszukiwany jest aktualnie wdrożeniowiec i programista. Jak w tej chwili ocenicie te stanowiska? Warto na któreś z nich aplikować?

Karma wraca

http://wyborcza.biz/biznes/7,147584,23443637,po-zakonczeniu-rekrutacji-wszystkie-cv-do-niszczarki.html#Z_BoxBizLink Może być problem z udowadnianiem, że na miejsce programisty jest 100 chętnych

RODO

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :) nie chciałbym moje dane służyły firmie do stwarzania sztucznego popytu na pracę w Państwa zakładzie :)

mojo

niepoważne podejście do pracownika wiecznie krzyczący szef nie polecam.

golec
@mojo

i dyma obsługiwane firmy bez mydła... kiepska jakość wdrożeń oprogramowania lepiej nie ryzykować współpracy z Artex-em

KACH

PRZEDE WSZYSTKIM SA BARDZO PROFESJONALNI I DZIALAJA JUZ 18 LAT NA RYNKU

Ja zarabiam przyzwoicie, ale nie pracuję dla firm z Radomia, bo te zdzierają wykonując czasem projekty dla firm z innych miast (jako podwykonawcy), gdzie płaci się dobrze (po co mi pośrednik). Nie chcę pisać ile zarabiam, ale w Radomiu mi chcieli płacić mało. Hit - nie pisałbym prawdy, jakby mnie nikt nie obrażał. Jak powiedziałem dość niskie stawki (aktualnie zarabiam więcej niż krzyczałem na rozmowach o pracę w Radomiu, bo wiadomo w RDM zarabia się mniej) to wmawiano mi, że nic nie umiem, że nie zasługuje na takie pieniądze i to w twarz mi tak mówiono. Aktualnie zarabiam zapewne więcej niż spece z Radomia z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuję zdalnie z RDM. Można? Można, tylko trzeba umieć i chcieć, nie sprzedawać skóry tanio. Cwaniakom się nie podoba, że piszę o tym, bo prawda jest taka, że oni zarabiają również niezłe pieniądze, tylko udają, że mogą zbijać stawki do minimalnej. No na mnie nie mogą, na kimś kto się zgodzi może i mogą. Słyszałem o stawkach rzędu 6.000 brutto w Radomiu, ale to admini, którzy w jednej z firm się zgadali podobno, że albo dostają podwyżkę, albo odchodzą wszyscy razem solidarnie czy coś takiego (było ich kilku - 2 lub 3 chyba). Ogólnie w RDM 4.000 brutto to może być max, tak piszą na innych portalach (ja o takich stawkach, gdzie pracowałem nie słyszałem). 3.000 brutto to taki standard dla programisty, ale nie z pierwszej ligi itp. Można też dostać 3.500 brutto, ale większość chce, byś za te pieniądze już miał poziom master (2 lata doświadczenia) ja tyle dostawałem jako serwisant w Wawie. Są programiści, którzy po znajomości zarabiają około 5.000 brutto na fakturę - to wcale nie dużo jak się to przeliczy na odpowiednik na umowę o pracę (jak ktoś umie to przeliczyć, ja umiem). W większości nie wolno mi podawać stawek - gdzie jakie w jakiej firmie itp, innym też nie wolno, głównie dlatego, byście nie zrozumieli, że w tym zawodzie zarabia się na prawdę dobrze, a w Radomiu panuje jakaś czarodziejska faza, że się płaci mniej niż w takim np Rzeszowie. Ja pisze o tym, że można zarobić. Porada : znajdźcie sobie niszę, nauczcie się jakiegoś CMS w języku, w którym pracujecie i szukajcie w tym zleceń i pracy (ale nie w RDM). Oczywiście jak ktoś jest poziom wyżej (są takie osoby) to radzę się również uczyć innych ciekawych rozwiązań, związanych z tym co robicie teraz (np jak pracujecie w technologiach Microsoft, to uczyć się rozwiązań innych firm - mam na myśli różnego rodzaju programy do zarządzania itp, albo uczyć się innych technologii Microsoftu właśnie, które współpracują z Waszym programem - kto kumaty mniej więcej będzie wiedział o co chodzi, na pewno nie o pakiet Office ;) ). Większość z moich znajomych stąd wyjechała do stolicy. Firmy w naszym mieście mają pieniądze, ale zamknięte hermetycznie środowisko wzajemnej adoracji oraz szefostwo, które myśli, że mogą wykorzystać bezrobocie sprawia, że albo zatrudnia się tanich pracowników, albo się szuka pół roku specjalisty i żali, że nie ma w RDM speców i chcą z naszych podatków, by im kształcić tanią siłę roboczą (co mi nie odpowiada, bo niby czemu takiego mnie nie chcieli zatrudnić za takie pieniądze jakie chciałem, a teraz z moich podatków rząd ma im szkolić speców? Niech sami wyszkolą sobie speca, zobaczą ile to kosztuje, ale nie, oni czekają na gotowe). Ostatnio przeczytałem na blogu wpis gościa, który ma 10 lat doświadczenia w IT i swój start up. Pisze on o pułapce niskich cen w IT. Poza tym, że większość firm nie inwestuje w pracownika, tylko liczy pieniądze, to sami programiści nie inwestują w wiedzę, gdyż im się to nie opłaca - za mało zarabiają. To jest jeden z powodów, dlaczego w tym mieście tak IT kuleje. To się odbije w przyszłości, na razie jeszcze kataryna się kręci. Na portalu gdzie są ogłoszenia ze zleceniami z innych miast podawane są sensowne stawki za zlecenie. W Radomiu ostatnio widziałem, że koleś szukał strony internetowej za 100 zł dla swojej firmy produkującej coś ze stali. Z innych miast zleceniobiorcy pisali mu, że zrobią za 500, 700 do 1000 zł. Koleś kasę miał, ale się nie zgodził, szukał dalej. Radom to stan umysłu i tego się nie przeskoczy. Pozdrawiam

w Radomiu ktoś wszedł na zachodnie stawki? chyba podatku

Zostaw merytoryczną opinię o Artex IT Artur Gregorczyk - Radom

• Jak się pracuje w Artex IT Artur Gregorczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Artex IT Artur Gregorczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artex IT Artur Gregorczyk?

Artex IT Artur Gregorczyk