EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Piaseczno

Opinie o EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

domyśl sie 2011-05-23 00:56:45
Czyżby[usunięte przez administratora]..? Praca dla mocnych psychicznie, szef wszystkimi gardzi i nie płaci za nadgodziny. Zarobić się da, tylko jak się upominasz. Jedna dziewczyna była na zwolnieniu lekarskim w ciąży i przychodziła do pracy na kilka godzin do pracy, aby dorobić...minął rok i kasy nie zobaczyła. Kto mądrzejszy to ucieka! Jak chcesz tam pracować to uważaj na konfidentów: [usunięte przez administratora]. Reszta ok.Wiem bo pracowałam tam pare lat i zostałam zwolniona bez odprawy, która mi się należała, a byłam niewygodna bo nie dawałam się w konia robić! Generalnie w sierpniu 2011 roku właściciel firmy m
domyśl sie 2011-05-23 00:57:14
Czyżby [usunięte przez administratora]..? Praca dla mocnych psychicznie, szef wszystkimi gardzi i nie płaci za nadgodziny. Zarobić się da, tylko jak się upominasz. Jedna dziewczyna była na zwolnieniu lekarskim w ciąży i przychodziła do pracy na kilka godzin do pracy, aby dorobić...minął rok i kasy nie zobaczyła. Kto mądrzejszy to ucieka! Jak chcesz tam pracować to uważaj na konfidentów: [usunięte przez administratora].. Reszta ok.Wiem bo pracowałam tam pare lat i zostałam zwolniona bez odprawy, która mi się należała, a byłam niewygodna bo nie dawałam się w konia robić! Generalnie w sierpniu 2011 roku właściciel firmy m
xxx 2011-06-10 09:01:14
nie sluchaj tej podpowiedzi. Wyraznie widac, ze komus "anonimowemu" chodzilo wylacznie o obsmarowanie kilku osob, z ktorymi sie nie dogadywala. Jedyne co bylo prawda,to to ze musisz uwazac na [usunięte przez administratora].. bo ona rzeczywiscie jest podla i zaklamana (i uwielbia donosic na innych)!!! Jesli chodzi o finanse to wzgledem mojej osoby zostal zostaly one uregulowane co do grosza, wiec nie masz sie czym martwic. Gdyby to byla prawda to nikt by tam juz dawno nie pracowal. powodzenia na rozmowie
kki 2012-02-10 22:19:33
Niestety odradzam kontakt z tą firmą. W moim przekonaniu są nierzetelni i to nie jest gołosłowne.
racja 2013-11-22 21:31:08
Wszystko się zgadza. Ogólnie chora atmosfera i brak szacunku dla pracowników.
szukająca pracy 2015-11-03 15:06:23
Witam, ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i musze przyznać ze właściciel mnie zszokował. W ogłoszeniu piszą ze zatrudniają na umowę o pracę a na miejscu dowiaduje sie, że proponuje zlecenie i to za bardzo bardzo niską stawkę dla wykwalifikowanej księgowej. Do tego Pan uważa ze firma jest znana w Wawa i jest zaraz po tzw. Wielkiej czwórce, ale do wynagrdzeń Big4 im bardzo daleko... przykre doświadczenie bo zmarnowałam tylko swój czas.
była pracownica 2016-01-31 12:51:24
masakra tylko to napiszę - wykańczalnia, i aby nie było to ja odeszłam mimo że proszono mnie abym została
tms 2016-05-19 18:14:03
nie wydaje mi się , aby to miało być jakieś mega wyzwanie gdy szukacie jakiejś porzadnej pracy . pozdro
Zostaw swoją opinię o EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.