Opinie o Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz w Inowrocław

Gość Kierowca

\"RESTAURACJA\" przy Stacji Huzar w Kowalewie Wlkp. Ceny sa zbyt wysokie . [usunięte przez moderatora] chyba nie ma zielonego pojecia co ile kosztuje. Porównujac ceny z Restauracją Staropolska to kompletna masakra. Staropolska ma o wiele lepsze i tańsze jedzenie. Obsługa ok ale Barmanki w srednim wieku nie przyciagają klientów... Gdzie jest młode pokolenie... ??? STACJA PALIW Obsługa mało profesjonalna (oczywiście nie wszyscy bo nie ze wszystkimi miałem styczność) . Panowie na placu w szczególności utkwil mi jeden \" Profesjonalista\" który przed zatankowaniem gazu zazyczył sobie mój dowód rejestracyjny żeby sprawdzić czy mam wbity gaz w dowód. Po czym stwierdził, że wlew jest umieszczony zbyt głeboko pod zderzakiem i nie bedzie sobie brudził kolan żeby zatankowac mi samochód. Na końcu dodal że nastepna stacja w kierunku Poznania to stacja Bp we Wąsoszu. [usunięte przez moderatora]

Dawid Nowy wpis
@Gość Kierowca

Może i lepsze, nie wiem. Ale to w staropolskiej większość personelu pracuje bez umowy, na czarno, a jak na czarno to nie płaci zusu i podatków dla tego mają tanio. To się nazywa nieuczciwa konkurencja. Komentarz dotyczy staropolskiej !

Maria Nowy wpis

Dalej nie ma premii czy już nie ma zasłaniania się kryzysem i dostaje się jakieś dodatkowe pieniądze do wypłaty?

Bor-ole stacja paliw inowrocła Nowy wpis

Okradają klientów,podjiechałe zatankowac bezyne,siegnołwm pistolet i prubuje tankowac do karnistra nie działa.Odwiesiłem pistolet i prubuje tankowac dalej,udałosie,do karnistra zatankowałem 2litryreszte do zbiornika samochodu.Obsługujący tam szczyl stwierdził że najpierw zatankowałem 4 l do karnistra,odwiesiłem pistolet i pózniej tankowałem samochód.Nie polecam perfidnie okradają klientów.

gana

@były co do CBŚ to nie wiem ale dla mnie i innych pracowników najważniejsza jest praca i stała wypłata a to jest

Były Nowy wpis
@gana

Na czas może i jest ale z obiecanych i wypracowanych premii nici. Ciągle ten sam tekst " kryzys nadszedł i firma za bardzo nie ma pieniędzy na premie " hahahahha

Aplikowałeś do firmy Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
Weronika

A jak oceniacie Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz jako pracodawcę? Jesteś pracownikiem powyższej firmy? Napisz nam więcej o panujących warunkach w tym miejscu.

były pracownik składu węgla.

O widzę że nic się nie zmieniło z pieniędzmi w tej firmie. CBŚ mogło by się przyjrzeć sprzedawanemu węglowi który oni sprzedają twierdząc że jest z kopalni Piast a tak naprawdę sprzedają gówniany ruski węgiel. Bo firma obok ich stacji paliw w Inowrocławiu to firma synusia szefa Bor -Ole . No powinni popatrzeć jak oszukują klientów na wadze kłamiąc w żywe oczy że węgla jest tyle ile ma być. Zanim kupisz u nich węgiel zastanów się 100 razy czy warto zostać wydojonym na węglu i kasie.

były

powina nim już dawno zainteresowac CBŚ tak jak jego wspólnikiem szwagrem

były

największy złodZiej.dorobił się na skupowaniu lewego paliwa podczas budowy mostu

pracowni

Jako długoletni pracownik, nie zgodzę sie z opinią przedmówcy, właściciel bardzo sympatyczny, pomocny i w dodatku ma żyłkę do interesów. Prowadzi nie jedną stację paliw a żeby tak wszystko sobie poukładać to mało kto potrafi, ciesze sie że mam do czynienia z człowiekiem sukcesu bo tylko mogę zyskać zadając się z takimi ludźmi. Wypłata na czas, na konto( w moim wypadku) na czas na rękę w wypadku kolegi. Właściciel daje wynagrodzenie takie jak być powinno plus premia!

@pracowni

Wypowiedz wygląda jak by pisał to ktoś z bióra. Zgodzę sie wypłata może i na czas ale jeśli chodzi już o premie to jest ale jednocześnie mogło by jej nie być bo to są śmieszne pieniądze w granicach 50-100zł. "Człowiek sukcesu" cały czas uzyskuje tylko dotacje na pracowników. Jak nie stażyści to osoby z grupą. Bo takich pracowników ma prawie za darmo. Rozmawiając z tym człowiekiem można mieć wrażenie rozmowy z jakimś wieśniakiem, nie ma u niego innego tematu jak o kobietach. Szef tej stacji przeżywa chyba kryzys wieku średniego. Można by tu pisać bez końca na ten temat, Ale szkoda moich nerwów.

Jeżeli chodzi o szefa to jest ubogi bogacz jeżeli by nie musiał to by ludziom wogole nie płacił najlepiej żeby robili za pół lub za darmo bądź też jeszcze jemu płacili ze ich zatrudnia.Wielki biznesmem a liczy tylko na dotacje z unii i wiecznie wymienia pracowników bo dostaje dotacje, inaczej nie zatrudnia tuszuje wypadki w pracy problem jest z uzyskaniem chorobowego jak to miało niedawno miejsce taką firma powinna zająć się inspekcja pracy i urzad skarbowy za te ich mahlojki przyjmując pracownika każe założyć zeszyt odrazu i pisać co robi nie tak żeby mieć jak najwięcej haków aby się go pozbyć. Nie polecam tej firmy nie długo zajmą się nią odpowiednie instytucje

kierowca

Jeżeli chodzi o restaurację byłem w niej dzisiaj i obsługiwała mnie miła młoda Pani, a jedzenie było bardzo dobre. Polecam rosół z naprawdę domowym makaronem (przez otwarte drzwi do kuchni było widać jak robili) i schabowego niby nic specjalnego ale trudno dziś o dobrego kotleta z delikatną panierką i smażonego na smalcu tak jak być powinno. Na stacji nie byłem ale z tego co widziałem załoga też młoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz - Inowrocław

Bor-Ole Firma Stacja Paliw Henryk Borkowicz