Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz

Szubin

Opinie o Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz

Gość Kierowca 2012-11-11 17:52:21
"RESTAURACJA" przy Stacji Huzar w Kowalewie Wlkp.

Ceny sa zbyt wysokie . Wlascieciel chyba nie ma zielonego pojecia co ile kosztuje. Porównujac ceny z Restauracją Staropolska to kompletna masakra. Staropolska ma o wiele lepsze i tańsze jedzenie.

Obsługa ok ale Barmanki w srednim wieku nie przyciagają klientów... Gdzie jest młode pokolenie... ???

STACJA PALIW

Obsługa mało profesjonalna (oczywiście nie wszyscy bo nie ze wszystkimi miałem styczność) . Panowie na placu w szczególności utkwil mi jeden " Profesjonalista" który przed zatankowaniem gazu zazyczył sobie mój dowód rejestracyjny żeby sprawdzić czy mam wbity gaz w dowód. Po czym stwierdził, że wlew jest umieszczony zbyt głeboko pod zderzakiem i nie bedzie sobie brudził kolan żeby zatankowac mi samochód. Na końcu dodal że nastepna stacja w kierunku Poznania to stacja Bp we Wąsoszu.

Moj znajomy z Poznania tankujac tam ropę czyli ON poprosił o fakture. Dostał ja ale nie na ON tylko na PB95. Pomyłka??? WĄTPIE !!!
Gość 2012-11-22 01:35:29
Jadłam już jedzenie w różnych restauracjach i z całą pewnością potwierdzam, że restauracja Huzar w Kowalewie posiada najgorsze jedzenie, ale trudno się dziwić jak kucharka lubi zaglądać do kieliszka a właścicielka jest tylko nastawiona na duży zysk. Byłem tam kilka razy i widziałam co się tam robi z jedzeniem jakie się podaje jedzenie. W każdej porządnej restauracji szanują klienta, ale jedzenie tam podawane powinno trafiać do kosza a niestety trafia na talerzel!!! I gdzie są młode kelnerki ????? w toalecie męskiej jest strasznie brudno!
Kierowca 2012-11-23 13:58:30
Byłem tam tankować kilka razy w nocy i za kazdym razem trzeba sie dobijać do drzwi ponieważ pracownik stacji urzadził sobie drzemke.
klient 2012-12-11 14:09:55
Wystrój Baru strasznie staromodny.... Dorównuje barom "Mlecznym" :)
Porcje na talerzu strasznie małe... Cena nie adekwatna do wielkości podawanych dań.... Wchodząc do Baru czuć oleje z frytkownicy!!! Człowiek tam siedząc tym wszystkim przesiąka....
mario 2015-05-04 08:21:02
Jedzenie średnie ale w porównaniu do restauracji STAROPOLSKA to ok.Jadłem raz w STAROPOLSKIEJ to dopiero MASAKRA,pomyje zamiast zupy,stare mięso i smród.Więc polecam BOR-OLE bo w STAROPOLSKIEJ można się tylko otruć!!!!!
MAC II 2015-06-12 18:43:36
Staropolska to chłam,smród,jedzenie np;zupa smakuje jak zmieszana ze wszystkimi zupami które goście nie zjedli dzień przed.Obsługa tragedia,toaleta masakra.Powinien to zamknąć sanepid.Zresztą komu to smakuje?Niedługo zaserwują obiad +zupka i kawa gratis za *zł.Jest to możliwe jak jeszcze bardziej pogrzebią w koszach i coś z tego ugotują.MAK II
MONA 2015-06-12 18:45:40
Szkoda że te wypowiedzi pisze pani EWA ze Staropolskiej.Niech się lepiej zabieże za coś innego bo gotować napewno nie potrafi.Z tym głosem pasował by jej posada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] MAMY!!
NEL 2015-06-12 18:47:56
Niech p.Ewa ze Staropolskiej spojrzy na swój syf i obsrany kolor na ścianach.Zresztą jej styl bycia jest tak samo denny jak cały jej bar!!!
mały 2015-06-12 18:51:12
Jak ci się kelnerki nie podobają to w Staropolskiej nacieszysz oko.Ja tam chodzę jak mam zły chumor bo bawi mnie właścicielka Ewa swoim wyglądem i głosem,oczywiście nie chodzę tam jeść bo to nie jedzenie,ale zwała SUPER!!
BOLO 2015-07-01 11:10:22
Staropolska to bardzo niesmaczne jedzenie.Podają gościom resztki po innych klientach a w zupie znajdziesz to co im spadło na ziemię.Oprócz tego brudno i śmierdzi!
MANIU 2015-07-01 11:13:19
Staropolska umie głupoty wypisywać udając naszych klientów.Niestety jedzenie które oni serwują jest poniżej krytyki.Goście którzy tam byli mają przykre doświadczenia po zjedzeniu w staropolskiej do dzisiaj wspominają długie rozwolnienia i wymioty.Poczekamy zobaczymy!
Ewa 2015-09-29 13:50:41
Pani Ewa z Restauracji Staropolskiej nie bawi się w takie wypisywanie bzdur, widzę że ktoś niema co robić z czasem, więc wypisuje bzdury, i żadnej opini na temat stacji paliw nie pisałam. Do czasu jak nie powstał nowy lokal to na stronach był spokój, nikt nie miał czasu wypisywać takich bzdur, o wszystkich lokalach są negatywne wpisy, tylko nie o jednym. POLECAM POMYŚLEĆ I SIĘ ZASTANOWIĆ
endzi 2016-01-25 09:53:06
Bar od kiedy ma nowego właściciela zmienił się mega !!!
Jedzenie super
obsługa miła
młodsze pokolenie

Naprawdę spoko
Polecam pierogi Nasza specjalność
Waldek 2016-04-19 18:11:47
Pani Ewo powiem tak dopiero dziś natrafiłem na to forum i nie wypisywałem na Pani temat żadnych opinii bo szanuje zdrową konkurencję a poza tym jestem zbyt zajęty i nie mam czasu na takie zabawy. Nawet jeżeli jestem w konkurencyjnym lokalu a bywam od czasu do czasu i jestem niezadowolony to nie rozpisuje się na ten temat w internecie.

Pozdrawiam
Waldek 2016-04-19 18:22:44

Pozdrawiam
lampa 2016-05-10 20:24:43
dziwna sprawa, tłumaczenie się po wcześniejszym oskarżaniu. Uważam, że najważniejsze, to mieć zdrowe podejście. Każdy powinien zająć się swoim biznesem, bo stacja może sporo stracić na takich wymianach zdań na forach. Proszę mi wierzyć :) pozdrawiam!
Zostaw swoją opinię o Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz - Szubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bor-Ole Stacja Paliw Henryk Borkowicz