Opinie o Inkom w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inkom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inkom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkom w Bełchatów

Kandydat Nowy wpis

INKOM Bełchatów ciągle szuka mechanika maszyn budowlanych. To ogłoszenie pojawia się co jakiś czas na kilku portalach od ponad roku.Mam pytanie. Czy ktoś pracował na tym stanowisku? Jaki są warunki? Dlaczego ciągle szukają kogoś do obsadzenia wakatu?

Czy w firmie Inkom występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Doradca Klienta?

Oferty Pracy

Pomocnika Montera od zaraz In-Kom 2014-09-28 Żródło: Gowork.pl Jelcz-Laskowice (dolnośląskie) Firma In-Kom Technika grzewcza Klimatyzacja Wentylacja zatrudni  od zaraz pracownika fizycznego- pomocnika montera . Wymagane podstawowe umiejętności techniczne i chęć do pracy. W okresie próbnym umowa zlecenie i 1500 zł netto , jeśli jesteś wart więcej i potrafisz nam to pokazać chętnie zaoferujemy większe zarobki.   Wszelkich informacji udzielamy wgodz. 8-17 pod numerem tel.71 318 81 63 lub 500 52 52 23

normalny
@Oferty Pracy

ja pracuje tam 9 lat i mam 10 zl brutto...

Kierowca Nowy wpis
@Oferty Pracy

Oszukańcze , sam rob za 1500 (usunięte przez administratora) , zatrudnisz godziwego człowieka i się okaże ze nie będzie chciał pracować w tej firmie która zeruje na pracownikach to nie chcesz bulić zus to dajesz śmieciówe , (usunięte przez administratora) z was , ale to już koniec

Bartek

Jeśli ktoś nie dostrzega , że ma pracę w firmie która dba o pracowników i jest oceniana jako dobry pracodawca to trzeba szukać innej!

edek
@Bartek

dobra firma tak jak dobry (usunięte przez administratora) a mógł zabić tak samo firma dobra bo jeszcze płaci

Kierowca Nowy wpis
@Bartek

W Inkomie to pracują ludzie bardzo dziwnego pokroju , tak szczerze jeśli chodzi o teren , dieta 33 zł tam chyba była a połowe zabierają za obiad , czyli zarabiasz z 3500 zł na rękę i dieta w terenie gdzie siedzisz przez cały tydzień po za domem 18zł , komedia szefowa już w dworku sama robi śniadania bo nikt nie chce tam robić ????????????????????

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inkom? Czy kandydat na stanowisko Doradca klienta w biurze sprzedaży dewelopera powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
LW

Bardzo nie polecam tej firmy. Bardzo zła atmosfera pracy i na budowie i na bazie. Mobbing na każdym kroku. Ludzie na stanowiskach kierowniczych bez żadnych kompetencji jeśli chodzi o kierowanie ludźmi, jedynie co potrafią to krzyczeć i ponizac ludzi. Jeśli chodzi o zarobki to jeśli pracuje się po 12h plus w sobotę to coś się zarobi, ale za tą pracę bardzo zniżone stawki. Ciągła praca w delegacji za śmieszne pieniądze. Omijać szerokim łukiem

Iza

Widzę, że nikt nie zdecydował się na udział w dyskusji na temat stawek i formy wynagradzania pracy w Inkom. To dość istotne aspekty w każdym miejscu pracy na każdym stanowisku. Obecnie nie ma w sieci ofert pracy, ale to aspekt, który może zawsze ulec zmianie.

XYZ
@Iza

bo stawki są mocno zależne od wykonywanych zajęć. W firmie pracują osoby na stanowiskach biurowych i fizycznych i z różnym doświadczeniem. Ja z 5 letnim stażem zarabiam 18 zł netto/h i jestem pracownikiem fizycznym.

Iza

@xksx a wiesz jakich stawek można się spodziewać na stanowiskach tego typu oferowanych przez firmę? Czy są to stawki godzinowe, czy jest możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o prace? Większość osób poszukujących pracy uzależnia swoje decyzje od tych dwóch aspektów.

xksx

teraz widze ze najnowsza oferta pracy ejst na stanowisko pracownika myjni samochodwoej we Wroclawiu chodzi o o mycie i sprzątanie samochodów przygotowywanie samochodów po naprawach do wydania Klientowi utrzymywanie w czystości samochodów służbowych firmy

kirim

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Inkom i warto zajrzeć. Firma In-Kom Technika grzewcza Klimatyzacja Wentylacja zatrudni  od zaraz pracownika fizycznego- pomocnika montera ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5662788?keywords=&region=

barry

firma wydaje się mieć ugruntowaną pozycję na rynku. Także i o pracy u nich piszą ludzie niezłe opinie

radio

może żeby rozwiać wątpliwości wszystkich na forum to ktoś obecnie zatrudniony mógłby się wypowiedzieć o pracy w INKOM?

marian

Ciekawe też o jakie stanowisko chodziło, bo na stronie inkom szukają obecnie do pracy na stanowisko cieśli.

norbi

mialem umowe na caly etat oczywiscie przedluzana co pare miesiecy tak w sumie wyszlo 2 lata na elektrowni belchatow pracowalismy

norbi

witam pracowalem w firmie inkom ok 10 lat temu praca ciezka kasa na czas warunki w tamtych czasach chyba dobre a majster(usunięte przez administratora) no wymagajacy ale dzieki niemu czlowiek nauczyl sie roboty(chodz czasem przesadzal jak bym byl w (usunięte przez administratora)czasem nie szanowal ludzi tak mi sie wydaje )czasem myslalem by wrocic bo mam dosc tulania sie po tych malych firmach robienia na czarno i czekanie na pieniadze gdzie jest inspekcja pracy gdzie

kawa

Polecam prace w tej firme. Wypłata - a czas, kasa - wcale nie taka mała, możliwości rozwoju, czesto przez Inkom finansowane, jeśli chcesz pracowac w firmie z perspektywami na rozwój... to dobrze trafiłeś

kikut

nie jest zle , tylko zarobki zaniżone wzgledem czasu pracy .

zeby jeszcze emerytow nie przyjmowali to by bylo ok

anty incom

Firma jako taka ale majster (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy z tym człowiekiem

dsvgdsx

tak tam jest taki (usunięte przez administratora) i zło z majstrami wzięty nie polecam tam pracy sam tam pracowałm

XXX

nie macie pojęcia o pracy w INKOM to wykańczalnia za niską kasę bo niech nikt mi nie mówi , że 2500 to super kasa na taką robotę ale jak ktoś chce tyrać w czynie społecznym to gorąco polecam :)))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Inkom - Bełchatów

• Jak się pracuje w Inkom?

Zobacz opinie na temat firmy Inkom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inkom
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Pabianicka 67
    97-400 Bełchatów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042