Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Obecny

Dużo obietnic bez pokrycia warunki na hali takie że niemożliwe ze pip dopuszcza lanie się wody po ścianach.Brak wiedzy technicznej całego kierownictwa jak i szefa który tylko krzykiem myśli że coś wskura po za tym słoma z butów.

Zbigniew
@@pracownik

A wiesz może o jakie obietnice chodzi, bo nie padły żadne konkrety? Może jakaś podwyżka miała/ma być? Nikt nie napisał na ile można liczyć ... mógłbyś napisać, chociaż przedział? Macie chociaż jakieś premie skoro praca ciężka?

Rafał

Byłem na rozmowie o pracę do działu logistyki ale po odbyciu rozmowy z kierowniczką tego działu od razu pojawił mi się obraz tej firmy, w życiu nie słyszałem tak niekompetentnych pytań na rozmowie o pracę. Odstraszają na samym wejściu.

@Rafał

Niestety na rozmowie padają pytania zadawane przez pania (usunięte przez administratora) i są one w obecnych czasach niedopuszczalne. Podejście do człowieka przedmiotowe.

Czy w KWANGJIN są szkolenia zewnętrzne?

Okay, a jakieś wewnętrzne, organizowane przynajmniej raz na jakiś czas? A jak z rozwojem, możliwe są awanse czy raczej na wyższe stanowiska zatrudniają osoby z zewnątrz niż dotychczasowych pracowników?

Odejście z Kwangjin coś cudown

Strasznie marnie płacą w tej firmie, robisz jak robocik , no na tle firm innych najslabsza firma!

@Odejście z Kwangjin coś cudown

A ile płacą? Co do pracy - myślisz że gdzieś indziej jest inaczej? Wszędzie robić trzeba, jakby nie patrzeć. A jak tutaj normy naliczają ogółem, jakie mają wymogi? O ile jest to w ogóle określone. skoro już przy temacie jesteśmy to się chętnie dowiem.

Dompracapraca Nowy wpis

Właśnie o to chodzi, że firma słabo płaci a normy są wyśrubowane tak bardzo, że z tego powodu jest ciągła rotacja ludzi. Tam jest system pracy jak w Korei czyli robisz jak robocik.

Rafał

Zdziś
@Rafał

Mógłbyś napisać o jakie pytanie chodzi? Sam mam zamiar tu aplikować i przydałby mi się praktyczne wskazówki. Pytają o sprawy osobiste czy tylko o przebieg kariery zawodowej? Tobie co nie pasowało w rekrutacji?

@Rafał

Jak wygląda praca w magazynie ? Warto tam się zatrudnić?

Renata
@Michał

Ale pytasz w kontekście jakie są obowiązki, zarobki, atmosfera czy jak? Doprecyzujesz?

Oligospermia
@Renata

Najlepszy zakłada w Polsce zarobki ponad 7 tys na rękę ,polecam :)

Lola
@Oligospermia

Na magazynie można tyle zarobić i to jest kwota dla każdego z wejścia? Trzeba mieć pewnie uprawnienia na wózki?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.

Witam, jakie zarobki na stanowisko operator wózka widłowego?

Obecny

@Obecny

Czyli pip nie reaguje na to co się dzieje? Ile było zgłoszeń od was? I jak na te zgłoszenia i uwagi reaguje kierownictwo? O ile w ogóle reaguje

@Obecny

Zgadzam się z powyższą opinią, ponieważ na własnej skórze człowiek doświadczył tego o czym mowa wyżej. Warunki płacowe fatalne, praca też monotonna, (usunięte przez administratora) smaru, jak to w fabryce, natomiast płaca jest nieadekwatna do pracy. Kierownictwo? brak słów na określenie tychże ludzi.

Szymon
@były pracownik

To ile płacą jak według ciebie fatalnie? Podasz mi stawkę?

iras

Ha, domyśl sie

Joanna
@iras

Najniższa krajowa?

kwangjinowski
@Obecny

Zgadzam się z opinią, bo te same spostrzeżenia mam!!!! To uragajace miejsce pracy

Joanna
@kwangjinowski

a napiszesz na temat tej pracy jednak coś więcej? jak to od środka wygląda i przede wszystkim jak to z tym jest na dzień dzisiejszy. coś się zmieniło / poprawiło, skoro do dziś już nikt nie narzekał? jakie plany na kolejny rok są? Przyznam że ostatnie opinie były niepokojące więc ciekawe czy nie zmienił się zarząd albo coś skoro już nie ma skarg?

@pracownik
@Obecny

Tak faktycznie jest, krzyk,rozkazy, poniżanie i marna kasa. Fizycznie ciężko jak w mrowisku bez wytchnienia.

Zbigniew
@@pracownik

Przeżyto szok

W firmie chyba (usunięte przez administratora) z granicy polsko-bialoruskiej. Ogólnie to kierownictwo okropne, najważniejsze,a reszta to do pomywania podłóg no oczywiście procz roboty na maszynie na koniec zostanie Tobą wytarta podloga. Przestrzegam!

Jesli masz duzo wolnego i chcialbys niewiele zarabiac, chcesz zobaczyc jak traktuje sie ludzi w korporacjach. Przepracowalem tam ponad 4 lata i napisze tak, zero mozliwosci rozwoju, brak szkoleń, brak wiedzy technicznej ludzi ktorzy zarzadzaja produkcja, brak wiedzy technicznej kierownikow ,inzynierow - bo ich tu barak,smieszne wynagrodzenia, obiecanki cacanki o podwyzkach. Aneks dostalem gdy moj dobry kolega sie zwolnil jakies dwa miesiace temu, awansowali mnie na heheh brygadziste tylko po to zebym nie odszedł. Ja odszedlem poniewaz po 4 latach pracy moje wynagrodzenie bylo dalej smieszne, pracowalem kazda jedna sobote z myślą, ze ktos cie doceni... hehhe ale gdzie w Kwangjinie no nie. Zwolnilem sie z dnia na dzien szefostwo nagle zorientowalo sie, ze traca ludzi fachowcow tak mysle. Chlopaki z UR po moim odejsciu dostalin nagle aneksy, smiech na sali nagle sie pieniadze znalazly. KAZDEMY KTO MYSLI O PRACY W TEJ FIRMIE MOWIE NIE. No chyba ze lubisz pracowac z deb.... firma smieszna , kierownictwo to kretacze, (usunięte przez administratora) nie szczerzy ludzie. ODRADZAM PRACE W TYM (usunięte przez administratora) KONIEC KROPKA

OMG ohhhhhh

Coś kłamiesz Fabianku zresztą jak zawsze. Po 1 ty i brygadzista ????. Chciałeś się rozwijać i rozwijałeś, poprzez upodlanie ludzi, obrażaniem ich i traktując jak (usunięte przez administratora) Miałeś swoją szansę rozwoju bo w innej firmie po zawodówce byś w UR nie pracował. Firma i tak poszła ci na rękę bo gdzie indziej za naprawę prywatnego samochodu na hali produkcyjnej , podnosząc go firmowymi wózkami , wyleciał byś na zbity pysk. Więc (usunięte przez administratora) za swoje fuszery, przekręty itd to powinieneś akurat ty firmę i pracodawców chwalić.

Ex
@OMG ohhhhhh

Kierowniku pozwoliłeś auta naprawiać,sam radziłeś żeby silnik wyciągać z auta suwnicom. Wirtualne soboty i dodatkowe nagrody,dziękuję

Albatros

Dokladnie, brawo za szczerosc, potwierdzam.

Fk
@OMG ohhhhhh

Ja ja ja , teraz masz okazje pokazac jaki jestes majster...... ehehehehe ino pomalu

Brawo F....całkowicie się z Toba zgadzam a raczej zgadzamy. Tak się nie robi,ze po odejściu cennego pracownika nagle woła się kolego do biura i obiecuje sie gruszki na wierzbie.(usunięte przez administratora)

Zsz
@OMG ohhhhhh

To dlaczego w tej smiesznej firmie liderzy to glownie głąby , w dodatku po zawodowce, taka np pani lider Il...F, inna rozdarda gęba tak samo, a u góry sa niektórzy ludzie ktorzy ledwo co licencjat skonczyli i dupne stanowiska zajmują. Nie mam interesu bronic kolegi

@Zsz

To jak masz takie źle opinie o wszystkich liderach, to czemu sam/sama nie zostałeś /as liderem/ka??? Jak masz wyższe wykształcenie to idź do Arkadiusza i powiedz niech zwolni wszystkich i weźmie ciebie, zdecydowanie będziesz lepszy/a

Omg ohhh
@Zsz

Z tego co wiem to wielokrotnie był potrzebny leader i wyciągali z lini operatora i ci ludzie bez szkolenia sobie radzą , raz lepiej raz gorzej ale radzą. Jeżeli uważasz ,że ci Liderzy to głąby to czemu ciebie nawet pod uwagę nie wzięli przy wyborze, bo może jesteś gorszy niż głąb? Bo nadajesz się tylko do wykonywania cudzych poleceń i obrażania kogoś na forum. Żal mi takich inteligentów jak ty????

Omg ohhh
@Ex

Duma i pycha jest cudowna, właśnie pokazałeś jakim marnym człowieczkiem jesteś. Wysypałeś się ze szczegułów a niby taki (usunięte przez administratora) inteligentny????. Idź najlepszy i najmądrzejszy UR ze swoimi "umiejętnościami i wiedzą " do innej firmy i pokaż jaki sukces osiągniesz ????. Może poproś kolegę Ż by z tobą poszedł bo sam zapewne sobie nigdzie nie poradzisz, oh gdyby nie ten kolega dawno byś wyleciał wszyscy wiemy ile razy (usunięte przez administratora) ci ratował.Tutaj, w tej firmie nawet współpracownicy mieli o tobie kiepskie zdanie nawet nowych szkolić nie chciałeś bo bałeś się,że cię wygryzą ale okazali się mądrzejsi i sobie radzili a Ty uciekłeś, zwalniając się

Hahaha
@Omg ohhh

Uciekinierow bedzie wiecej...

Speed
@Hahaha

W innych działach również są planowane odejścia z dnia na dzień.

Juliusz Augystyniak
@Zsz

Widzę jakie tam są warunki pracy chciałbym się dowiedzieć więcej na temat firmy mógłbym dostać kontakt do pana?

była

Zgadzam się niestety z opinią.

wyzwolony

Przykre ale prawdziwe. Ludzie powinni się zbuntowac i nie dawać się tak traktować. W innych firmach pomimo, że też są zawsze jakieś minusy ale płaca jest lepsza i traktowanie człowieka.

Był

W firmie rzucane są tylko obietnice, które oczywiście nie są spełniane. Wyzysk niesamowity, także jest to praca być może dla singli, którzy nie mają rodziny na utrzymaniu. Bardzo słabe wynagrodzenia w porównaniu do innych firm.

Łucja
@Był

Po ile godzin się tutaj pracuje i ile dni w tygodniu? Skoro wyzysk. I co dostaje się najniższą , że nie szłoby utrzymać się za tę pensję w więcej niż jedną osobę ?

antena

Witam . Czy polecacie pracę w tej firmie ? Jakie zarobki na start ? Czym się firma zajmuje ? Jaka panuje atmosfera ? Ile jest zmian ? Czy są obowiązkowe weekendy ?

Te firmy automotive lęgną w gruzach. Złe warunki tu są.

Zostawcie nas w spokoju każdy ma prawo do miłości ????

Nie chcę nikogo obrażać absolutnie, ale co prawda to prawda. Sama kiedyś potrzebowałam pilnej rozmowy związanej ze stanowiskiem pracy, maszyną ,wadami części oraz potencjalnym niebezpieczeństwem, prosiłam wobec tego Pana Arka o rozmowę, odp ze nie ma czasu, po moim długim bałaganie i wręcz błagania odp,ze przyjdzie po czym przeszedł koło mnie,gdzie ja już ledwo montowalam każdą kolejną część, a Pan A perfidnie szedł na kawy się z Jarkiem. Nie przyszedł w ogóle do końca zmiany, musiałam udać się do Piotra, który jednak natychmiast reagował. Tak nie może być. Z powyższym wpisem również prawda, odnośnie schadzek po kątach z pewną Panią, a pracownicy,którzy mają naprawdę ważne ,kluczowe sprawy dot produkcji zostają zepchniete na dalszy plan. Skandal!

Ktoś

Serio???miłości?, to żenujące i jest mi mega przykro!

Ktoś

Do miłości tak, ale nie do rozwalania komuś zycia i rodziny!

Mechanik

Zostałem wezwanny do awarii czujnika na p1 rejle przychodze a tam nowy operator nie zmienił modelu i zrobił ponad 350 rejli z pinem w złym otwoże gdzie był lider V na papierosie jak zawsze. Kilka dni później pytam V gdzie są te rejle a V mówi że A polecił schować tak żeby P o niczym się nie dowiedział i tak ponad miesiąc buble są przekładane z miejsca na miejsce po całej hali a to my mechanicy podobno jesteśmy najgorsi. Szukam nowej pracy mam dość tej firmy.

Robotajet

Jeszcze trochę i juz mnie tu ni ma. Nie polecam pracy tu.

Prawda prawda

(usunięte przez administratora) Kto odchodzi z tej firmy dokonuje bardzo dobrego wyboru, najlepszego. Nie polecam tu pracy.

maszyna

Witam wszystkich, gorszego miejsca i zarobku nie znam. Ukraincy przeważają, spoko ale jak są traktowani az dziw bierze, ze PIP tu nie wkracza. Z resztą polacy tak samo są traktowani jak istne śmieci, "maszyny". p. s widmo z UR, wiadomo kto lepiej zeby nie mial kontaktu w pracy z ludźmi bo to rozbrajające jak on wszystko wie lepiej niz osoba ktora 8 godz stoi przy maszynie i widzi ewidentnie problem.

Brak nicku
@maszyna

PIP kiedyś wkroczył, tylko oni najpierw informują daną firmę kiedy przyjdą. Było to kilka lat temu zimą, dmuchawy od razu się znalazły żeby nikt na ten czas w polarze nie pracował ???????? wcześniej nie dało się pracować bo ręce zamarzały ????

Polako

Czy sa tam agencje typu Adecco?czy zatrudnienie bezposrednio pod firma?

@Polako

Bezpośrednio pod firmę.

Szymon

Możesz dodać jakiego rodzaju umowy proponują. Stabilne i długoterminowe na czas nieokreślony, czy na początek umowę zlecenie? Interesuje mnie też długość okresu próbnego. Pomóż mi i o tym napisz.

Pracownik były
@Szymon

Proponuje zainteresować sie pracą np w firmie Maflow Boryszew, tam przyjmuja pod firmę oraz płacą jak należy, to samo w firmie Hilton Foods tam procz dobrej wyplaty dostaje sie solidny deputat mięsny, natomiast w kwangjin to bałagan, studenckie wyplaty czyli marnie a wręcz nędznie, takze nie polecam.

Blublum
@Szymon

Pierwsza umowa na 3 miesiące. Masz czas 2 tygodnie na wyrobieniem normy a potem won. Jeżeli się sprawdzisz to na dwa lata. Dobrze lizesz to potem na czas nie określony jeżeli nie to kolejne pół roku i chyba ciągle na tej samej stawce. Najlepiej trzymaj język za zębami i nie miej własnego zdania.

Pracownikos

Nie polecam. Praca dla głąba ,kasa kiepska. Ciężko dogadać się z ludźmi z produkcji, liderami i ur a zwłaszcza tumanem pewnym. To jednak ważne umiec się dogadać.

Blublum
@Pracownikos

Nie każdy kto tu pracuje jest głąbem. Ja się za takiego nie uważam. Trzyma mnie tylko ta jedna zmiana. Kasa żadna to fakt zspierdziel czy masz na dworze +35 czy też -20. Nie szanują pracowników. I jeżeli znalazłbym pracę na jedną zmianę to mnie nie ma. Ale nie obrażaj

bill joe

A ja kocham swojego szefa, moja firmę, moje zarobki, co do negatywnych opinii są nieprawdziwe i wyssane z palca. Polecam każdemu kto marzy o szybkiej karierze i porządnej kasie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Możemy to zrobić zaczyna się ode mnie. DO ZOBACZENIA W PRACY , GO KWANGJIN GO

Blubmen
@bill joe

Prosze tu takich kitów nie pisać bo jeszcze ktoś uwierzy. Gdyby tak było to zainteresowane osoby pracą wchodzili by drzwiami i oknami. A jak narazie to ciągle nie mają ludzi chętnych do pracy po przeprowadzonej rozmowie. Decydują się tylko ci co muszą pracować na jedną zmianę. Ale jeżeli ktoś pracuje np. Na waciki to ma. Bo osoba która ma utrzymać rodzinę to porażka czy za najniższą krajową utrzyma A premie raz są raz ich nie ma.

@Blubmen

Kłamiesz. Ja pracuje na produkcji przy maszynie i mam 4500 brutto. Mi wystarczy.

isis
@bill joe

Chyba sam łysy pisał to powyżej. Ani kasy, ani szacunki a tym bardziej kariery w tym haźlu nie można zrobić!

isis

Skąd Ty bierzesz 4500zl brutto to jakas kpina, chyba ze masz indywidualnie ustalane wynagrodzenie

wiadom
@bill joe

czytając powyższą wypowiedź od razu wiadomo kto to pisze,no no kto kocha szefa jak nie pewien lizus z UR, wykonuje wszelkie rozkazy Nena i awansuje, a przynajmniej tak myśli chłop. Koleś dalej robol jesteś na dole

Praca
@bill joe

Bill joe stuknij się w pusty łeb, wyssane z palca są twoje przekonania o szybkiej karierze i kasie. Człowieku ta firma płaci najmniej ze wszystkich w Tychach! Szef mobbinger ,gdzie go kochać chyba ze (usunięte przez administratora) a takich nie brakuje w tym zakładzie.

Daj spokój
@Blubmen

A jeśli ktoś ma dobre relacje z kierownikiem A..... To może nawet awansować...????

Ulubieniec
@bill joe

My też kochamy dział KJ????

Ulubieniec

Kocham te wasze wpisy a szczególnie pana F byłego UR, może dzięki jego informacji o przekrętach tego działu , kierownik który ich ciągle klepie po ramieniu i faworyzuje , wyciągnie wnioski i zobaczy jak śmieją mu się w zamian w twarz. Może zrozumie jak ten dział pracuje ,co robi i jak sami niszczą maszyny. Zresztą wielokrotnie można by nagrać co o nim mówią i jak się z niego nabijają publicznie przy ludziach. Najgorszych już nie ma ale wtryskarki jeszcze kogoś "ukrywają" tak zwanego -wychowanka. Dobrze ,że kierownik już łysy to włosów z głowy nie rwie ????

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy