Nord Travel

Kraków

Opinie o Nord Travel

Doris 2016-02-19 20:00
Ja jestem zadowolona w pracy i zarobków i pracuje(usunięte przez administratora) juz kilka lat. Każdy ma prawo do wyboru z kim współpracuje. Polecam :)
Konkretna zdecydowana osoba 2016-12-17 20:23
Czy to oznacza, ze aktualnie jest w PL?
Aneta 2017-04-11 13:43
@Doris rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Nord Travel. A co uważasz za jej największe plusy?
Kati 2017-05-04 13:55
Właściciel firmy oszukuje podwykonawców , nie płaci uważajcie na tego Pana!
MS 2017-05-05 10:20
Nigdy nie organizujcie Mikołajek za pośrednictwem tego pana. Oszukał nas na sporą kwotę proponując wizytę świętego Mikołaja. Zabrał pieniądze i ani Mikołaja z Laponii, ani właściciela nigdy nie zobaczyliśmy.
Ostrzegam 2017-06-20 23:10
Uwaga oszust, wieloletni i wielokrotny wyludzacz pieniedzy.
Aneta 2017-08-21 10:52
@Ostrzegam - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Nord Travel.? Czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
Ostrzegam 2017-09-02 22:38
Aneto, mnostwo merytorycznych, rzetelnych, a takze takicbh opartych na emocjach argumentow, jednak prawdziwych,bylo tu wczesniej juz zamieszczonych. Nagle zostaly usunięte. Jesli chodzi i firme Nord Travel to jeden czlowiek, ktory relacje klient, kontahent oraz osoby z otoczenia znajomych rozpaczliwie miesza. Sprytnie zawsze pilnuje by opowiadajac o firmie stosowac forme "my", aby stworzyc pozory wielkiej wiarygodnej dzialanosci. Niestety daleko do tego. To jeden czlowiek, ktory zaplatal sie w lawine dlugow i by utrzymac sie na powierzchni niestety ale klamie, oszukuje i wyludza pieniądze czy pozyczki, zazwyczaj od osob prywatnych by oplacac swoje neleznosci. Gdy Mu sie to nie udaje zwodzi lub oszukuje kontrahentow czy klientow. Nalezy ostrzegac mlode, atrakcyjne kobiety bo te sa latwym celem oszustw i wyludzen Wlasciciela firmy...Konkretow moznaby mnozyc. Przedstawiam po krotce mechanizm dzialania. Niewiarygodne, ze ten czlowiek jest wciaz bezkarny mimo iż prawo stanowi o Jego winie. Przebywa poza granicami, bardzo ostroznie bywa Pl i nie zostawia tu formalnych "sladow" swojej dzialanosci. Szojujace jest, ze nadal prowadzi dzialalnosci.
gatta 2017-09-06 11:31
WSZYSTKO TO SZCZERA PRAWDA! Niestety... Należy ostrzegać gdzie się da
Jarek 2017-09-13 23:44

W jaki sposób pan został oszukany przez wlasciela firmy, można dowiedziec sie jakis potwierdzonych informacji ?
Rozmyslam z rodzina nad wyjazdem z tym panem.
Ostrzegam 2017-09-18 12:58
Proszę pana, jesli okaze się, ze akurat pan Kozmic skupi jakas ilosc pieniędzy, z zaliczek, z pozyczek i akurat uda Mu sie zorganizowac wyjazd Pana rodziny, to jest to mozliwe. Opiera sie na wielu prowizorkach i nerwowych zabiegach pana Kozmica, ale moze akurat sie uda i Panu sie poszczesci i odniesie pan dobre wrazenia. Jednak obawiam sie, ze oby np. Pana wyjazd sie udal, ktos inny musi byc oszukany. Tak dziala ten kruchy mechanizm wlasciciela Nord Travel. Ryzykuje pan swoje pieniadze lub niestety nieswiadomie odbywa sie to kosztem kogos innego. Pozdrawiam.
Ostrzegam 2017-09-19 09:35
Jesli chodzi o informacje potwierdzone, to w sadach cywilnych, gospodarczych, moze i karnych, znajdzie sie na pewno sporospo niestety, niestety pewnie umozonych z powodu niewyplacalnosci, spraw. Poza tym sporo ludzi informowalo o swoich doświadczeniach z Oszustem tutaj i byly one mocno zbieżne w przebiegu. Podsumowujac sa to oszustwa finansowe wynikające z wyludzen, niewyplacalnosci i kola długów, w ktore zaplatany jest Wlasciciel zarowno prywatnie jak i biznesowo.
Zostaw swoją opinię o Nord Travel - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Travel