ZMK Delikates Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o ZMK Delikates Sp. z o.o.

była pracownica 2010-02-12 18:01:13
(usunięte przez administratora) nic dodac nic ujac a zarobki zadne
obecna pracownica 2010-02-19 18:28:23
nikt w zmk nie zmusza do pracy!!!
kretyn 2012-12-16 17:58:02
No i nie wolno kraść i pić alkocholu, bo można stracić prace. Nie sądziłem że dożyje takich durnych czasów.
prac 2013-08-15 13:16:35
od 800 :) , ale za to chłodu masz ile tylko chcesz.
laseczka 2013-11-22 12:00:25
sama bym się chciała dowiedzieć jak ta praca wygląda?! oni zatrudniaja przez biuro a umowy sa dawane na tydzien czasu 1.600 brutto niby - czyli zajdz w ciaze niech sie stanie wypadek w drodze do pracy czy w pracy to jak mozna sie domyslec nie przedluza umowy ..... wlasnie chcialam sie zapytac przez ile testuja nowe osoby czy co rusz wymiana na nowych pracownikow .... zauwazylam ze jeszcze jedych nie zatrudnili a juz kolejne ogloszenie wisi dziwne to wszystko
niuniuś 2014-01-19 18:52:49
Praca jest fantastyczna. Możliwość rozwoju i otrzymania umowy na stałę moim zdaniem bardzo wysoka. Osoby szukające pracy będą zadowolone i utysfakcjonowane.
Mile widziane osoby spożywające :)
Andrzej 2014-09-23 21:53:32
Praca fajn o . Jak przyjdziesz to do emerytury przeżyjesz. Atmosfera rodzinna. Częste podwyżki.
xxxx 2015-01-15 23:06:31
A na jakie stanowiska można się zatrudnić
tomasz 2015-02-06 21:58:39
(usunięte przez administratora) Wymagania: 3 języki obce, znajomość podstaw ekonomii, ukończony kurs pilota f16. (usunięte przez administratora)nic dodać nic Ująć!
zygzag 2015-02-08 12:38:02
bravo tomasz za odwagę. Jednak ciekawy jestem czy to prawda. Chyba wyślę tam moje CV.
xxx 2015-03-20 17:05:54
(usunięte przez administratora). Gdyby napisać całą prawdę o tym zakładzie dając upust emocjom to trzeba by było wykropkować bardzo dużo tekstu.
jeremiasz 2015-03-20 21:27:32
ja tam pracuje i jest ok. czasem rybkę się zje czasem pifko wypije. ogólnie jak fszendzie
Najlepszy pracownik 2015-06-09 11:05:06
ZMK!
Wykorzystują ludzi, maja gdzieś zdrowie swoich pracowników.. człowiek zapierdziela z całych sił bez jakiegokolwiek podziękowania, nie interesuje nikogo tam ze jest zimno że człowiek nie mors. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sefff 2015-07-30 22:15:22
Do Najlepszy pracownik!
Dziękujemy Ci, że zapierdzielasz!!!
Podczas przyjmowania do pracy zostałeś poinformowany o warunkach tam panujących! Jak człowiek jest bezrobotny, to bierze każdą pracę, mówi że będzie pracować i bardzo mu się podoba, a niska temperatura to nie problem. Jak już ma pracę, to najłatwiej opluć pracodawcę!!!
Przemysł spożywczy to niskie temperatury, wilgoć i wysoki poziom higieny osobistej. Nie każdy człowiek nadaje się do takiej pracy - ale podstawą są chęci!!!
kkk 2015-10-19 19:09:10
Zmk delikates heheh zapomnieli powiedziec ze jak nie maja pracy wysylaja na wolne i siedzisz w domu ; a jak jest praca to wolaja. Zwijanie ryby na norme i to okolo 15 kg na godzine i wiecej.
byla p. 2015-10-20 18:49:00
Praca w tym miejscu polega na zwijaniu na norme rolmopsa i innych koreczkow ma byc jak najwiecej.Jak za malo zwijasz to sa inni na Twoje miejsce.Osoby zatrudnione na stałe kroja ogórka a cala reszta co są zatrudnione na tygodniowe umowach zwija. Zimno mokro i ten zapach no ale to wiadomo rybiarnia. He he zapach trudno zmyc nawet w domu bleee. A zarobki 1200-1300 zł jak uda sie chodzić caly miesiąc ,ponieważ bywały przerwy tydzień lub dwa wolnego w miesiącu oczywiscie bezpłatne.Ludzie rózni jedni fajni inni troche mniej. Czasem bywa ze wiecej pilnujacych i popedzajacych niz pracujacych i ciagle na obserwacji (brygadzistki ,mistrzowie, kierownik ,laborantki itd..)
może przyszły pracownik 2016-05-06 10:46:06
a jak obecnie wyglądają zarobki..??
Biznes Partner Sp. z o.o. 2016-06-30 11:43:57
Agencja Pracy Biznes Partner Sp. z o.o. zatrudni dla Firmy ZMK Delikates Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim:

Pracowników produkcji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42 632 31 51 lub wysłanie SMSa o treści "Praca Ostrów" na numery: 501 700 594, 537 100 675. Oddzwonimy.
Prosimy również przesyłać swoje aplikacje na adres mailowy: biuro@biznespartner.com

Biznes Partner Sp. z o.o.
ul. Narutowicza 7/9
90-117 Łódź

www.biznespartner.com
introwertyk 2016-09-15 00:49:52
Super praca , wysokie zarobki , miła atmosfera , przełożeni bardzo pozytywnie nastawieni do pracowników.
Tylko ludzie jacyś dziwni , zwalniają się na potęgę. o co w tym wszystkim chodzi ?. Ja tego nie rozumiem , jest ktoś, kto mi odpowie na to pytanie.
małgorzata 2016-10-20 20:38:33
Witam jakie są zarobki
Zostaw swoją opinię o ZMK Delikates Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZMK Delikates Sp. z o.o.