logo Herbalife Polska Sp. z o.o.

Herbalife Polska Sp. z o.o.

Janki

Opinie o Herbalife Polska Sp. z o.o.

jaaa 2012-03-31 09:45:44
1 czerwca 2011 o godzinie 10 złożyłam wypowiedzenie w Herbalife widzę, że firma szybko postanowiła zrobić sobie darmową reklamę na opiniach o pracodawcy :))))
gość 2012-05-07 10:31:50
Praca w tej firmie to kiszka. Zarobki były dobre, ale kilka lat temu, a nie teraz. Owszem stara kadra typu [usunięte przez moderatora] wyciąga 5 tysi netto, [usunięte przez moderatora] pensja jak sie patrzy, a nowi nic w porównaniu ze staruchami. Ploty, ploty, ploty - obrabiają pupę ile wlezie i kablują bo tak zbierają punkty - to stara metoda. Uśmiech na twarzy u szefa przytakiwanie że masz rację i dalej obrabianie tyłka ze starą załogą. Nic się nie zmieni do momentu, aż czas niektórych nie upłynie....
lalali 2013-01-05 10:59:14
zgadzam sie, nie dodales [usunięte przez moderatora] - typowe dinozaury! Brak profesjonalizmu tej firmy - jeśli chcesz się rozwijac albo czegos nauczyc nie proponuje aplikowac do tej firmy. Strata czasu!
aaa 2013-01-18 13:16:16
Jeśli masz odrobinę oleju w głowie i ambicji, to stać Cię na więcej niż na ten syf na Falenckiej. [usunięte przez moderatora] i reszta ferajny "ze starej ekipy" to jakiś żart. Jeśli robisz rozmowy o technice robienia loda i szmatach z lumpexu to w zespole odnajdziesz się świetnie. [usunięte przez moderatora] z pewnością wtajemniczą Cię w świat "ambitnych i profesjonalnych" pracowników HRBL. Cóż więcej dodać? Omijajcie to miejsce z daleka, donosicielstwo i kolesiostwo to klucz do kariery w tym miejscu. [usunięte przez moderatora] wszystkie chwyty dozwolone, byle z właściwą osobą i adekwatną ilością wazelinki.
klonka 2014-03-31 12:14:17
A ktos cos wie na temat Herbalife w Krakowie?
Da sie tam pracowac?
Nex 2016-04-21 15:57:51
Wiesz co, Twój kolega miał rację, generalnie jest tak, że bardzo dobrze się pracuje i bardzo dobrze ludzie się wypowiadają, ale to też dość szczególna branża, więc absolutnie nie ma co się dziwić, ludzie tutaj są po prostu inni, fajniejsi mozna powiedzieć
Zostaw swoją opinię o Herbalife Polska Sp. z o.o. - Janki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife Polska Sp. z o.o.