Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny

Elżbietów

Opinie o Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny

^^Anna^^ 2013-01-29 10:41:26
Witam
pracowałam kilka lat w tym bałaganie -ponieważ inaczej tej firmy nie można nazwać kierowników i zastępców na zmianie więcej niż ludzi pracujących na zmianie .Brak szacunku do pracowników fizycznych, [usunięte przez moderatora] Fakturzystki traktowane jak tania siła robocza. Większość dziewczyn ma wyższe wykształcenie niż kadra kierownicza, przerwa śniadaniowa dla operatorek to abstrakcja.Mają zapierniczać i nie dyskutować.Te ,które nie boją się wyrazić swego zdania są przez pseudo kierowniczków traktowane jak śmieci ,podwyżka też ich nie obejmuje ,[usunięte przez moderatora] twierdzi,ze powodem jest pyskowanie.co nie jest prawdą po prostu obawia się osób inteligentniejszych od siebie.Kierują swój wizerunek jako firmy przyjaznej rodzinie-reklamy, a w rzeczywistości zwalniają z pracy małżeństwa pozostawiając rodziny bez żadnych dochodów.Po drugie dziewczyna która zachodzi w ciąże jest traktowana [usunięte przez moderatora] jak zaraza,jej ciąża jest wynikiem niesubordynacji i zamachem na firmę.Z kolei znam dziewczyne która się zwalniała sama(znalazła lepsza pracę)została potraktowana [usunięte przez moderatora] jak człowiek niższej kategorii bo przecież dał jej taką szanse jak ją przyjmował a ona ośmieliła się sama zrezygnować z takiego dobra jakim jest praca w Bakomie.Zarobki za taką pracę śmieszne. .A co by pracownikowi nie było za dobrze to wprowadza się chore systemy premiowania i ustala granice paletowe nie do wyrobienia -za duża konkurencja na rynku i słabsza sprzedaż.Pracując przy stołach jako pakowaczka w zimnie najniższa krajowa i śmieszny dodatek ,który jeszcze nam zabierają za straty poniesione z winy osób źle zarządzających.Prawo do urlopu-to abstrakcja nie możesz go wykorzystać kiedy chcesz tylko kiedy [usunięte przez moderatora] pozwoli bo ma za mało ludzi nie ważne ze masz komunie dziecka z łaski pozwoli ci w dzień komunii mieć wolne lub zamienić się z kimś. Ogólnie nie polecam szkoda zdrowia.Niestety prz
Polecam 2015-12-26 20:39:36
kierowca BIAŁA TOYOTA WSC AL 47
ROBIĘ KAŻDEMU LODA ZA DARMO
CWE. . . . L
kret 2016-03-01 14:46:05
Oj naiwni naiwni.Jak nie chcecie mieć długów to omijajcie ta firmę z daleka.W ciągu dwóch trzech miesięcy pracy dorobicie się sporych długów 1000 do 2000 zł.zależnie od sklepów jakie wam przydzielą.Po to podsuną wam bezprawny weksel inblanko przy przyjęciu do pracy. Jesteście faktycznie kierowcami, przedstawicielami handlowymi, ładowaczami, kasjerami,a przy nauce pomocnikami kierowców. Skąd te długi. Ano z przeterminowanych jogurtów i innych towarów.Za wszystkie towary których nie udało się wam sprzedać przed upływem daty ważności musicie zapłacić. Tak tak to jest właśnie Bakoma. Wrażenia moje z pracy w tej firmie to : przyjmuje się pracownika, szkoli się go,a raczej on sam i następnie wypuszcza na "słabą" trasę. Po 3-4 miesiącach zwalnia się go.Po remanencie gdzie dług do spłaty przez Ciebie-przyszły pracowniku sięga 1000-2000 zł. szuka następnego frajera. W oddziałach jest 2 lub 3 „starych” pracowników i księgowa, a raczej fakturzystka ślizgających się na nowych ludziach. Tym sposobem spokojnie firma z jej oddziałami może egzystować latami kiedy ty nowy pracowniku będziesz dopłacał do niej. A wspomnę jeszcze o ciągłych esemesach z nakazami zrób to lub tamto no i kwotą ile grupa dzisiaj sprzedała. Co ważne.Znowu nie będzie premii przez Ciebie bo słabo sprzedajesz. A sprzedajesz tyle tylko jakie masz sklepy. Cwaniaki dobrych sklepów Ci nie oddadzą ty masz szukać nowych. Co do godzin pracy średnio 10-14.Ale w Bakomie płacą tylko za 10.Resztę robisz na swój koszt nikt Ci za to nie zapłaci. Wręcz jesteś zachęcany do skrócenia czasu pracy ale na początku tego nie wiesz, że to pułapka. Nie sprzedasz towaru to za wszystko i tak zapłacisz przy wypłacie. A podziękują Ci telefonem abyś przyjechał do bazy na 14. Tam zrobią Ci publiczny remanent i powiadomią, że rozwiązują z Tobą umowę. Co do kierowników zatrudnionych w oddziałach to mają tylko w oczach i umyśle numerykę i sprzedaż. Co chwila jakieś szkolenia, wyjazdy - ty na to będziesz się składał swoimi stratami po remanencie. Nie potrafią ułożyć nawet porządnie trasy co tam straty „ty frajer” i tak za wszystko zapłacisz. Tak więc powodzenia życzę desperatom zatrudniającym się w tej firmie.
aga123 2016-06-08 14:18:48
Ja mam tylko jedno pytanie: skoro nazywasz tę firmę "bałaganem" to dlaczego pracowałaś tam kilka lat? :)
Zatrudniają chyba ok 1000 osób, więc chyba da się tam normalnie pracować....?
Jedno jest pewne - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... :)
X 2016-06-15 18:31:49
Na magazynie podobno pracuje sporo ukraincow. Robią mniej niż Polacy panosza się. I tak Polaka z agencji wywala gdy nie robi normy a ich trzymają. Śmieszy mnie gdy ktoś mówi że Bakoma to Polska firma. Dzięki Bogu już tam nie pracuję.
mmmmm 2016-09-16 16:09:55
Firma porażka,chcecie miec problemy i byc oszukiwani zatrudnijcie sie w bakomie.Pozdrawiam
"biały murzyn" 2016-11-02 10:09:14
do@^^anna^^,nie byłaś, nie widziałaś, to morda w kubeł, a jak chcesz to idź, przekonasz się sama co jest grane, bardzo częstym przypadkiem (oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje przyjść)jest wytrzymanie tylko jednego dnia w tej przemiłej firmie...
ratio 2016-11-24 20:36:31
zatrudniaja Ukrainców bo żaden Polak ktory tu wydaje tzn w POlsce nie jest w stanei utrzymac rodziny
Ukrainiec wydaje u siebie te Euro ktore kupi w Polsce. Omujajcie tę firme bo pensja żenująco niska za to obietnice premii nieskończone
NIck 2016-11-24 20:39:02
ciekawy jestem czy te dyrektorki co to czesto słoma im z butów wystaje chcieliby pracowac prawie za najnizszą krajowa majac wyśrubowane limity nie do wykonania. Tempo jak w ruskiej hucie pot leci po d.... mimo ze w hali ponizej 6 stopni C
anita 2016-11-24 20:46:56
4 brygadówka praca swiatek, piątek i niedziela nawet w Swieta nie ma sentymentow a pensja ponizej ludzkiej godnosci, ludzie traktowani sa gorzej niz murzyn w USA czy UK choc ci drudzy leniwi i mało wydajni. Fluktuacja ogromna kts popracuje dzien dwa i odchodzi widzac ten kołowrotek i brak szacunku
Zostaw swoją opinię o Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny - Elżbietów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakoma S.A. Zakład Produkcyjny