Drogeria i Market Grupa EKO Sp. z o.o.

Sośnicowice

Opinie o Drogeria i Market Grupa EKO Sp. z o.o.

anonim 2011-08-26 23:53
Damian, widać, że nigdy tam nie pracowałeś a jedynie jesteś powiązany z kierownictwem, ten market to masakra, nikomu nie polecam pracy w tym sklepie. Ja pracowałam tam niedługo i wiem, że nie płacą tam żadnych nadgodzin, pracujesz 6 albo 7 dni w tygodniu i żadnych dni wolnych, jak i kto to liczy, to nikt nie wie, o funduszu socjalnym możesz zapomnieć, o nagrodach, trzynastkach, wysłudze lat, jubilatach to tylko w marzeniach, robota ciężka a płaca mizerna. Szefowa robi wałki jak się patrzy przy akceptacji pracowników, połowa załogi to rodzina, to jakaś mafia, szczerze nie polecam.
anonim 2012-04-27 10:40
niech ktos powie głośno co sie dzieje w skwierzyne slep eko to jeden wielki syf.kierowniczka p.[usunięte przez moderatora]. pracuje gora 5 godz.dziennie z czego ze dwie godz sedza na zwiedzaniu butikow.wybierajac sobie prezenty jakie trzeba jej kupic.weekendy ma wolne a godziny pisze.przerabia grafik pracy za nadgodziny.duzo by pisac...pozdrawiam pracownikow eko skwierzyna 1...
klijent 2012-06-12 21:36
To dzięki niej dużo sie zmieniło na plus. W końcu jest porządek i nie ma towaru po terminie na półkach. Ludzie różnie piszą o sklepach eko. Ale czasami opinie są różne np. pracownik zwalniany to pisze z goryczą.
Zauważyłem będąc na zakupach,że pracuje razem z załogą sklepu.
lik 2016-04-19 11:27
jasne, o nich wiele słychać dobrego, firma nie ma szans na upadek :)
Zostaw swoją opinię o Drogeria i Market Grupa EKO Sp. z o.o. - Sośnicowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogeria i Market Grupa EKO Sp. z o.o.