Carlos Market

Mrozy

Opinie o Carlos Market

santana 2012-06-23 13:56:41
tragedia z tym tworem,bo sklepem nie można tego kibla nazwać/ceny inne na półkach inne przy kasie, nieład ,bałagan,co chwila inne skrzywione wiejskie [usunięte przez moderatora] miedzy alejami się placzą, porażka, 100% odzwierciedlenie syfu panującego w tuskmenistanie, dno
kama 2012-10-29 08:04:09
Kupiłam niedzielę w Carlosie duże opakowanie mąki tygiel zbóż .postanowiłam upiec chleb.otworzyłam opakowanie a tam mole spożywcze i robale, nigdy więcej nie zrobię tam zakupów
Kachna 2013-11-25 22:58:34
Nie daje się wejść do tego sklepu i zrobieniu zakupów smród jak cholera że jak się wejdzie to aż się [usunięte przez moderatora] chce.Powinno zainteresować się tym fetorem Sanepit.
TY WYZEJ URFO 2016-02-26 16:08:36
Niestety, mycie i szorowanie zepsutycg wędlin to norma, a co do samego udtelu w mrozach to warunki płacy i pracy to poziom minus 10 ! Pracownicy jak pracownicy wiekszość to stere baby po 50tce z okolicznych wsi, ludzie popatrzcie na ich paznokcie, kazda, KAZDA MA BRUD POD PAZURAMI,może to gnujy bo to baby ze wsi, kibla nie mają albo mydła i tak przychodza tam robić, o zgrozo. Że śmierdzi to jest prawda, nie zawsze ale czuć często zapchany ustęp, czuc woz kału unoszace sie w powietrzu tuż przy kasach. Niestety ludzie tam pracujacy to w wiekszości niestety niewyksztalcone wiesniactwo nie potrafiace odróżnić maki pszennej od zytniej, nie licz na to ze ktos ci pomoze coś tam znależć.Jest tam kierowniczką taka w okularach która była kolezanką mojej kolezanki, i co ona wyra
miecio nuworysz 2016-03-22 19:03:48
merket w mrozach juz świeci pustkami, brud syf i smród .Pracuja tam same stare baby, które maja zapuszczone brudne nie obcięte pazury, jak podaja towar to klienci maja torsje i haftuja w towar, ostatnio biorę rzodkiew i tam ohh beee, pomidorki zmielone i w połowie przetrawione.Podobno równiez robotnicy ze zlości sokaja do towarow bo zarabiają 1450 zlotych.Niestety sklep ten teraz jest najgorszy w mrozach, a alkoholicy przychodza tam tylko po wodkę i piwo w plastiku.
najgorsze są bród pod pazurami starych robotnic i wieczny smród z wc. Mocznik unosi sie tam jak zapach absurdu i debilizmu, ktory tam króluje.Salmonella juz tam zrobila raz spustoszenie teraz czekamy na ebole i ptaki, które niby niezywe same do siebie gadają w nocy, wiem co pisze bo sama slyszalam.
wanda 2016-05-05 15:02:32
o rany! ludzie,żeby wiedzieli co tam sie robi z jedzeniem, to niky nigdy by nie kupił nawet śmietany a co mowa o serach wedlinach i pieczywie.Wczoraj kibel zapchała stara pomywaczka brudas najgorszy z grodziska, znowu sie płukala bo w domu wody nima
Zostaw swoją opinię o Carlos Market - Mrozy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlos Market