Opinie o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drimpol Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drimpol Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Jakieś narzekania na kierowników? No właśnie, szansa na zmianę, bo firma szuka kierownika logistyki w rzeszowskim oddziale. Może wiecie, ile wasi pupile zarabiają? Chętnie przyjmę informację przed 6 marcem, kiedy to mija czas na składanie CV :3

kawosz636

Pojawila sie oferta na kierowce kat b i c w rzeszowie ? ktos cos moze napisac o tej pracy ? opine widze marne ale to o kierownikach

1234 Nowy wpis
@kawosz636

Oferta słaba ,nie są w stanie zapłacić 5000 zł netto ,na obecne czasy bardzo słabo.

No name

Nie polecam. Pracowałem w Rzeszowie na przemysłowej i nigdy nie spotkałem się z taką chorą firmą i ludźmi którzy w niej pracują. (usunięte przez administratora) na magazynie, pracownicy lenie i konfidenty oraz zimno. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) daleko

XXX
@No name

Nie dodałeś chłopcze jeszcze jednej rzeczy, że pracowałeś tam tylko 3 miesiące bo cię zwolnili. Teraz oczerniasz firmę i jej pracowników. Nie potrzeba tu takich osób jak ty.

Bones
@XXX

Nie bądź śmieszny. Byłem też w tej chorej firmie i wytrzymałem miesiąc, bo się zwolniłem.

Sprawiedliwość
@XXX

Którym owsikiem jesteś cichym lewym czy tym od prawdy wygodnej za 5000 miesięcznie?

@Sprawiedliwość

Tyle tu płacą? Na jaki stanowisku? Bo według mnie pensja całkiem całkiem. Kierownicy mają takie wpłaty czy miałeś na myśli szeregowych pracowników?

lolek3256 Nowy wpis
@No name

Skoro ktoś tam pracował to ma wiedzę na temat wykonywanej pracy.

Michał Nowy wpis
@lolek3256

Myślisz? Czy pracowałeś tam i wiesz że tak jest? Na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Pracownicy mają takie kursy bo z tego co czytałem w komentarzu to właśnie na magazynie ludziom zarzucano niekompetencje.

Jagr

Nie polecam. Rozmowa rekrutacyjna.... kierownik nie ma pojecia o kodeksie pracy, a i tu duzo do zyczenia.. dyrektor, przepraszam, gbur, lamus wiejski, ktory za nic ma pracownikow, ma byc tak jak on chce. Pytanie, kiedy trafi na swojego?....co go troszke ukruci... A ogolnie to tylko pseudo firma, szkoda czasu!

JC
@Jagr

Co do pseudo dyrektora to święta racja, totalny chłop ze wsi. Wszyscy powyżej zwykłego pracownika, mają takie maniery. Ale te zero pojęcia i brak normalnego podejścia do pracownika.

niegrzeczny
@Jagr

Człowiek, który stoi na czele tej firmy czyli pan R. to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dobiera sobie podobnych ludzi wokół siebie. Nie polecam współpracy z tą firmą. Uważajcie na ich umowy przede wszystkim. (usunięte przez administratora) słabo obsługują a potem jak tylko im się coś nie spodoba to szukają aby tylko wyciągnąć jak najwięcej od firmy z którą współpracowali. Naciągacze i (usunięte przez administratora) Kontakt z gburem u góry ograniczony.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Julia

Cześć, ktoś wspomniał, że jedyne co oferują jako podstawę to minimalna. Teraz takie czasy, że wiele firm stara się coś podnieść, bo wypłaty zwykle już nie starczają przy tej drożyźnie, a tutaj? Nadal najniższa?

unumburnu

jakim cudem ten wehikuł jeszcze istnieje??? - pracowałem tam jakieś 6-7 lat temu jako PH i juz wtedy każdy sie zastanawiał kiedy to sie rozpadnie... a tu prosze - tyle lat wyzyskiwania i oszukiwania ludzi (łacznie z klientami) i dalej funkcjonuje. FENOMEN!!! Jak ktoś pilnie potrzebuje roboty to tam na pewno szybko znajdzie - robote a nie wynagrodzenie

Kierowca

Witam. Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca kierowcy w Drimpol Rzeszów? Jakie godziny pracy, jaka rzeczywista wypłata i zakres obowiązków?

Rada

Drimpol, nie polecam. Dla mnie zmarnowany czas. Wyzysk, ogarniesz pracę za trzy osoby a później nie zobaczysz premii (Umowa zmyślnie przewiduje minimum + premia, której mi nie wypłacono). Fatalne warunki socjalne, brak sprzątaczki i dużo sfrustrowanych ludzi.

CZYT
@Rada

Patrze- czytam i twoje informacje powtarzające się pod różnymi nikami to zalewa na zawiść.

JC
@CZYT

Bo wszyscy myślą to samo o tym kołchozie. Sprzątanie pomieszczeń socjalnych bez adekwatnej umowy jest nie zgodne z obowiązującym prawem.

DobraRada

Drimpol, nie polecam! Dla mnie zmarnowany czas. Wyzysk, ogarniesz pracę za trzy osoby a później nie zobaczysz premii (Umowa zmyślnie przewiduje minimum + premia, której mi nie wypłacono). Fatalne warunki socjalne, brak sprzątaczki i dużo sfrustrowanych ludzi.

Pablo 74

Witam. Jak atmosfera i traktowanie kierowców w Rzeszowie?

@Pablo 74

Odradzam pracę w Drimpol-u. Wykorzystują ludzi i traktują jak tanią siłę roboczą. Szkoda marnować czasu na tą PSEUDOFIRMĘ

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Drimpol Sp.j.?

Jc

Kierownictwo kładzie (usunięte przez administratora) na wszystko, ma być po ich myśli nawet jeśli robią źle. Ciekaw jestem tylko czy prezes o tym wszystkim wie co robią z firmą.

Pracowałem w firmie Drimpol w Lublinie Warunki są okropne. Pracodawca nie zapewnia gorących posiłków pomimo to że to praca na mrozni nawet do -30 st. C. Jest to oczywiscie niezgodne z przepisami. Ciuchy robocze brudne, podarte po nie wiadomo ktorym pracowniku bo w tym bur#elu nikt nie chce pracowac za takie ochlapy ktore proponuja. Rotacja duża. Co miesiąc ktoś odchodzi i przyjmują kolejną osobę Na magazynie w mrozni za miesiac moze zarobisz 2 tys... moze. Atmosfera w pracy bardzo slaba.Odradzam pracy w tej pseudo firmie. Pytanie do trola Pauliny. Jak czesto Rykowski Cię (usunięte przez administratora) lub ile Ci płaci ze wypisujesz takie glupoty?

Tomasz
@Marek

Praca w tak niskiej temperaturze na pewno odbija się również na zdrowiu osób, które tam pracują. Zastanawiam się więc, czy firma zapewnia prywatną opiekę medyczną, aby w przypadku ewentualnych chorób mogli zostać szybko zbadani?

@Tomasz

Jedyne co jest zapewniane to od (usunięte przez administratora) roboty. W tej firmie panuje zasada, ile by nie było roboty, wszystko ma być zrobione.

Julka

@Marek a czy ubrania robocze są co jakis czas wymieniane na nowe ?

@Julka

Są wymieniane co 3 lata

Kiero C

Cześć Wszystkim, Miałem składać papiery na stanowisko kierowcy kat. C w Rzeszowie.Ale jak poczytałem opinie to wychodzi na to że szkoda sobie czasu marnować, druga sprawa że ogłoszenie pojawia się regularnie czyli mamy rotację dużą.Z dobrej firmy ludzie nie rezygnują....Poratuje ktoś jak wygląda praca w Rzeszowie na tym stanowisku?

Jasiek

Firma dobra ale nie każdy spełnia oczekiwania i pewnie dlatego nie utrzymują się w firmie. Polecam jak ktoś nie boi się pracy.

znajoma pracownika

W każdej firmie bywa różnie , i pracownicy są kiepscy i pracodawcy.O Drimpol Częstochowa słyszałam dobrze.Jedyny olbrzymi minus-auta a raczej złomy którymi jeżdżą kierowcy.

Tomasz
@znajoma pracownika

W internecie znalazłem ogłoszenie związane z poszukiwaniem pracownika na stanowisku kierowcy kategorii C w firmie Drimpol. Mogłabyś napisać coś więcej o autach firmowych, którymi wykonuje się powierzone obowiązki? Rzeczywiście są, aż w tak złym stanie, że są z nimi problemy? Zastanawiam się, czy jest to stanowisko, na które warto aplikować.

znajoma pracownika

Lubię atmosferę w Drimpol Sp.j. za: jest ok

Tomaszxdxd

Ta firma to jakaś tragedia. Pracownicy ciągle się zwalniają. Pracują na zimnie i nie mają nawet odpowiedniej odzieży. W drimpol na lagiszy - bo o tym dokładnie mowa - pracownikom nie daje się przyzwoitych i odpowiednich warunków. Sprzęt jest popsuty, (usunięte przez administratora) na całym magazynie i (usunięte przez administratora) Zmiany są tak ułożone jak zażyczy sobie Pani kierownik :) Niektorzy pracują po 3 tygodnie na popołudnie gdzie zmiana trwa od 16 godziny do 12 w nocy. Każdy zarabia inaczej i nie wolno o tym mówić ! Pracownicy z przywilejami mają największe wypłaty i najwiecej zmian na rano! Za inwentaryzacje w weekendy nie dostaje sie pieniędzy tylko ,,dni do odbioru”! To jakaś TRAGEDIA! W pracy jest okropna atmosfera i okropne warunki. NIKOMU NIE POLECAM !

Paulina

@W,możesz napisać coś więcej o pracy, na jakim stanowisku pracujesz? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, dodatkowych benefitów pozapłacowych? Jak wygląda system czasu pracy, czy występują nadgodziny dodatkowo płatne? Jeśli poprzesz swoją opinie stosownymi argumentami będą one bardziej przydatne dla innych użytkowników forum.

@Paulina

benefitów pozapłacowych- co to jest bo my nie wiemy?

Aga

Witam, a czy znajdzie sie opinia o Drimpolu z Łodzi?

qwerty
@Aga

szkoda gadać i pisać o tej Łodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Drimpol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drimpol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Drimpol Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drimpol Sp.j.
1.6/5 Na podstawie 93 ocen.

Drimpol Sp.j.